Drużyny wszech czasów

#DrużynaMeczeWygraneRemisyPrzegraneBramki strzeloneBramki straconeBilans bramekPkt
1Lena Luboń123891024564235329276
2United 199816977137958957217244
3Niereal15275176046840365242
4futbolsport.pl182722585554636-82240
5Ordo15271166550348815225
6Grant Tkaniny Poznań9672420519274245220
7Nat-Geo14168136044840147214
8Kumple - HoReCa Team12359214348643650196
9Leśne Dziadki140561668416451-35184
10Fc Paide107541340339346-7172
11Team Envitest9552123135229260166
12Trans Auto Serwis6854410393179214164
13Autoplatforma & 4 x 48252525379232147159
14Dekpol121501358369462-93156
15FC Grunwald125481067339409-70154
16Drużyna Szpiku141451086390591-201144
17Las Puszczykowo13749781419698-279144
18Nołnejm814672833925188143
19Poznańskie Orły105441249332365-33143
20Team Spiryt11845964331397-66143
21Format574410336897271142
22Tajfun6546316357160197141
23Ludowy KS addicted2fun108441351287339-52141
24Antdata9343104028823850139
25www.solarnabo.pl92411437273293-20137
26Auta Terenowe534436332119213134
27MKS Przemysław Oldboys92391835247264-17134
28Lutnia Dębiec804263224822028131
29O Jezus Maria804173229023060130
30FlexLink6839920269147122126
31Volkswagen Group Services9638949283324-41120
32Junikowo Crew683782328620779119
33Beastie Boys95341843261308-47119
34BM Budownictwo643932227218389116
35Apptension8033143323618056113
36Forfiter Poznań5335315281150131107
37McKinsey&Company773593321018327106
38Roche8032444196370-17498
39Rura - Team66307292161803697
40S.K. Sokil58307212552015494
41PAG672910282202002094
42Boekestijn Transport79291040224322-9893
43GSKIT.pl532711151751086791
44Borówiec Team65294322202002091
45Unilever Poznań6930336264284-2090
46www.zurawie-wielkopolska.pl3829271891048589
47Wpip - Mardom54278191691016889
48Dom Konopi50285171671214689
49Rossoneri422741125812013885
50Wybrzeże Klatki Schodowej4027492149811684
51FC Nowa Wieś3026132366916779
52Wczorajsi66231033189221-3279
53Szczepionkowcy3825211152916177
54Stillas Mosina5724528196191577
55B3D52221119107114-777
56La Croqueta7626446177264-8776
57Są gorsi4124314113912275
58Pecunia Calcio5226422146148-275
59Blue Gato5722629185195-1068
60AWF Oldboys8121753182308-12667
61FKS FC Forumek7919951156303-14765
62Yanosik Team9222763162357-19565
63Dziki Crew272115133587564
64Erjot Polska3320211137875062
65Czerwone Diabły5418927150186-3662
66WUW Poznań12418898193575-38262
67Kroplówka.pl29193798494960
68Auto Lombard241914149698058
69www.Terrahaus.pl6618543176274-9858
70Kopacze291739129814854
71Poznaniacy251726115575852
72All Stars Kopanito3916419118140-2252
73Wolontariat Wielkopolski261637114585649
74Laruss Real Players4315325122178-5648
75GETINGE RKS18151292316146
76Oldboys Plus25151988731546
77JOMAX MOSINA19142390444644
78FC Drzefce411282193120-2744
79Sempler Team17133182196342
80Przeglądownia2714013112115-342
81FORTEC271301484110-2639
82Anatolia FC4212228145197-5238
83DHL Supply Chain26113125372-1936
84Sonalake5510540112268-15635
85Ananasy z Ekstraklasy17101670482231
86Obserwator Gospodarczy17101644242031
87Skład Węgla i Papy1592458471129
88Bengalskie Koty1391357441328
89#PekabexSquad178364438627
90ZP Szpik4111228109219-11027
91Święte Krowy1881977641325
92ABdeveloper27821783105-2225
93Qarson2683154998-4924
94Smart Soccer1270535231221
95Bank NBP137065162-1121
96AFC Smile166284051-1120
97The Naturat1761103962-2319
98FC Zarobitchany105144539616
99Spec Kable145185454016
100United Vision FC134364955-615
101Rapid Poznań135085160-915
102Argentina FC27631894149-5515
103Media Markt28502353139-8615
104Widoczni1742113262-3014
105La Brazilia25801773130-5714
106Florian Suchy Las114163157-2613
107Budchem28612154128-7413
108Kumple Team44003232912
109LOLHOUSE Developer84043031-112
110FC Mosina113173639-310
111Chrobry Poznań133191646-3010
112Blind Fish55315186355-26910
113FC Faworyt3300191279
114EKUador5221141408
115Akcept Rachunkowość132293448-148
116FC Niedzielni132292847-198
117Olympique Zgon122282649-238
118Kukuła Disko4211191367
119Witaminowe Ancymony5212910-17
120YOung BOys TEAM1321103169-387
121All for one52031217-56
122KS Reaktywacja Ciamajdy1420122963-346
123REAL Puszczykowo112093679-436
124Magicy Zenona4112713-64
125Mercedes-Benz Duda-Cars4112923-144
126UKS Orzeł Granowo101272046-263
127Airpress FC4103634-283
128FC Aftermelanż1110102869-413
129OKS Poznań - Podolany15101422187-1653
130Banger Army111191972-531
131Sampol00000000
132Niepokonani00000000
133Puszczykowo FC00000000
134Leszczyńska Street00000000
135Cherry Hotel Spa00000000
136Apollogic FC100116-50
137Woltanic1311112268-46-1

Sprawdź nasze produkty

Specjalnie dla wszystkich zawodników przygotowaliśmy kod rabatowy, który można wykorzystać przy zakupach w naszym sklepie internetowym futbolsport.pl!
Aby wykorzystać kod na 10% rabatu wpisz go w koszyku podczas składania zamówienia!
KOD RABATOWY:
ligafs2022