Drużyny wszech czasów

#DrużynaMeczeWygraneRemisyPrzegraneBramki strzeloneBramki straconeBilans bramekPkt
1Lena Luboń123891024564235329276
2futbolsport.pl166691879510590-80224
3Grant Tkaniny Poznań9672420519274245220
4Niereal13669125542136358219
5iTreningi.pl13565155545341142207
6Nat-Geo10957104234627571181
7United 199813856775451510-59175
8Leśne Dziadki124521458375386-11170
9Kumple - HoReCa Team10650173941638333165
10Autoplatforma & 4 x 48252525379232147159
11Team Envitest794982230221488153
12Tajfun6546316357160197141
13Ludowy KS addicted2fun108441351287339-52141
14Fc Paide90441135282306-24140
15Dekpol104441347317396-79140
16www.solarnabo.pl92411437273293-20137
17Auta Terenowe534436332119213134
18Team Spiryt10541856302334-32131
19Drużyna Szpiku12841978340517-177131
20FC Grunwald10739860276335-59125
21O Jezus Maria6439619256136120123
22Enea Logistyka524048290138152122
23Las Puszczykowo10640660326523-197122
24Beastie Boys95341843261308-47119
25MKS Przemysław Oldboys753415262041995116
26Poznańskie Orły8935945274325-51113
27Nołnejm653662327420272112
28Antdata763493323719839111
29Format42347125966193109
30Forfiter Poznań5335315281150131107
31Kolegium Sędziów WZPN633352519816632103
32BM Budownictwo483321321212488101
33Volkswagen Group Services7830840232264-3298
34Roche8032444196370-17498
35PAG672910282202002094
36Spartanks64318251671343393
37GSKIT.pl532711151751086791
38Unilever Poznań6930336264284-2090
39FlexLink50285171991089189
40www.zurawie-wielkopolska.pl3829271891048589
41Dom Konopi50285171661214589
42Rura - Team49276161711007187
43Szturmowcy62221228152153-178
44B3D52221119107114-777
45La Croqueta7626446177264-8776
46Pecunia Calcio3923412125913473
47Borówiec Team51224251691591070
48Wczorajsi5021722149148170
49Blue Gato5722629185195-1068
50AWF Oldboys8121753182308-12667
51Boekestijn Transport6120833169264-9565
52FKS FC Forumek7819950153297-14465
53Dziki Crew272115133587564
54Yanosik Team7821750141276-13563
55Wpip - Mardom3718514120645659
56Auto Lombard241914149698058
57www.Terrahaus.pl6618543176274-9858
58Czerwone Diabły3716813106101556
59Szczepionkowcy24172596425453
60WUW Poznań10715884165494-32953
61Są gorsi25163668442451
62Wolontariat Wielkopolski261637114585649
63Junikowo Crew3615318135143-848
64Oldboys Plus25151988731546
65Stillas Mosina4214424136161-2546
66JOMAX MOSINA19142390444644
67FC Drzefce411282193120-2744
68S.K. Sokil251339108773142
69Przeglądownia2714013112115-342
70FORTEC271301484110-2639
71Laruss Real Players261201488106-1836
72DHL Supply Chain26113125372-1936
73Sonalake5510540112268-15635
74FC Nowa Wieś121110115219434
75All Stars Kopanito26103137896-1833
76Anatolia FC24101139593231
77Skład Węgla i Papy1592458471129
78Bengalskie Koty1291255361928
79ZP Szpik26921575104-2926
80ABdeveloper27821783105-2225
81Kroplówka.pl1373335251024
82Qarson2683154998-4924
83Smart Soccer1270535231221
84Bank NBP137065162-1121
85Kopacze126155344919
86Rossoneri1052347232417
87Poznaniacy1052350272316
88FC Zarobitchany105144539616
89Spec Kable145185454016
90United Vision FC134364955-615
91Rapid Poznań135085160-915
92Media Markt28502353139-8615
93Florian Suchy Las114163157-2613
94Budchem28612154128-7413
95LOLHOUSE Developer84043031-112
96Raptors105053742-512
97FC Mosina113173639-310
98Chrobry Poznań133191646-3010
99Akcept Rachunkowość132293448-148
100FC Niedzielni132292847-198
101Olympique Zgon122282649-238
102YOung BOys TEAM1321103169-387
103KS Reaktywacja Ciamajdy1420122963-346
104REAL Puszczykowo112093679-436
105Blind Fish38203661266-2056
106Wybrzeże Klatki Schodowej82061640-245
107UKS Orzeł Granowo101272046-263
108FC Aftermelanż1110102869-413
109Banger Army111191972-531
110Sampol00000000
111Leszczyńska Street00000000
112Cherry Hotel Spa00000000
113Puszczykowo FC00000000
114Niepokonani00000000
115Sudamerica Unida121292875-470

Sprawdź nasze produkty

Specjalnie dla wszystkich zawodników przygotowaliśmy kod rabatowy, który można wykorzystać przy zakupach w naszym sklepie internetowym futbolsport.pl!
Aby wykorzystać kod na 8% rabatu wpisz go w koszyku podczas składania zamówienia!
KOD RABATOWY:
ligafs2021