Drużyny wszech czasów

#DrużynaMeczeWygraneRemisyPrzegraneBramki strzeloneBramki straconeBilans bramekPkt
1Lena Luboń123891024564235329276
2futbolsport.pl172712081532610-78232
3Niereal14370155843538352225
4United 19981597011785555487221
5Grant Tkaniny Poznań9672420519274245220
6Ordo14269165747843444220
7Nat-Geo13164125541536847202
8Kumple - HoReCa Team11354184145040644178
9Leśne Dziadki131531563390414-24174
10Autoplatforma & 4 x 48252525379232147159
11Team Envitest8650102632224478158
12Fc Paide97491236307319-12156
13Dekpol110471350335413-78149
14FC Grunwald11445861304349-45143
15Format574410336897271142
16Tajfun6546316357160197141
17Ludowy KS addicted2fun108441351287339-52141
18Team Spiryt11143959317356-39138
19Enea Logistyka584549330152178137
20www.solarnabo.pl92411437273293-20137
21Las Puszczykowo12746675392655-263135
22Auta Terenowe534436332119213134
23Drużyna Szpiku13341983347544-197131
24Poznańskie Orły95401045297333-36129
25Nołnejm714162430421985127
26O Jezus Maria704062426717295126
27Antdata843893726222141123
28MKS Przemysław Oldboys82361531218234-16122
29Beastie Boys95341843261308-47119
30BM Budownictwo643932227218389116
31Lutnia Dębiec693662722118140113
32Volkswagen Group Services8534942249278-29110
33Forfiter Poznań5335315281150131107
34FlexLink573271821912297103
35Junikowo Crew583262024018258102
36Roche8032444196370-17498
37McKinsey&Company70329291791522797
38PAG672910282202002094
39GSKIT.pl532711151751086791
40Apptension692612311801671390
41Unilever Poznań6930336264284-2090
42www.zurawie-wielkopolska.pl3829271891048589
43Dom Konopi50285171671214689
44Rura - Team55277211861275988
45Borówiec Team58254291911771479
46Boekestijn Transport6824935192282-9078
47Pecunia Calcio46254171411231877
48Stillas Mosina5724528196191577
49B3D52221119107114-777
50La Croqueta7626446177264-8776
51Wpip - Mardom4422715142736973
52Wczorajsi5721927161177-1672
53S.K. Sokil46234192011633870
54Blue Gato5722629185195-1068
55AWF Oldboys8121753182308-12667
56Szczepionkowcy312128130646665
57FKS FC Forumek7919951156303-14765
58Dziki Crew272115133587564
59Są gorsi31203886563063
60Yanosik Team8521757149311-16262
61Czerwone Diabły4217916118126-860
62Auto Lombard241914149698058
63www.Terrahaus.pl6618543176274-9858
64WUW Poznań11316889173522-34956
65Rossoneri3117410184949055
66Wybrzeże Klatki Schodowej301749151807154
67FC Nowa Wieś2017121553911652
68Poznaniacy251726115575852
69Wolontariat Wielkopolski261637114585649
70Oldboys Plus25151988731546
71All Stars Kopanito331441596108-1246
72JOMAX MOSINA19142390444644
73Erjot Polska22142693504344
74FC Drzefce411282193120-2744
75Kroplówka.pl20133462342842
76Przeglądownia2714013112115-342
77FORTEC271301484110-2639
78Laruss Real Players331221999138-3938
79DHL Supply Chain26113125372-1936
80Sonalake5510540112268-15635
81Anatolia FC3111119109133-2434
82Kopacze19102779572232
83Skład Węgla i Papy1592458471129
84Bengalskie Koty1391357441328
85ZP Szpik4111228109219-11027
86ABdeveloper27821783105-2225
87Qarson2683154998-4924
88Smart Soccer1270535231221
89Bank NBP137065162-1121
90Sempler Team76104353819
91FC Zarobitchany105144539616
92Spec Kable145185454016
93United Vision FC134364955-615
94Rapid Poznań135085160-915
95Argentina FC27631894149-5515
96Media Markt28502353139-8615
97La Brazilia25801773130-5714
98Ananasy z Ekstraklasy54101611513
99Florian Suchy Las114163157-2613
100Budchem28612154128-7413
101LOLHOUSE Developer84043031-112
102Obserwator Gospodarczy63121212010
103FC Mosina113173639-310
104Chrobry Poznań133191646-3010
105Akcept Rachunkowość132293448-148
106FC Niedzielni132292847-198
107Olympique Zgon122282649-238
108YOung BOys TEAM1321103169-387
109Blind Fish45214269309-2407
110Święte Krowy62042024-46
111Widoczni52031015-56
112Pekabex52031117-66
113KS Reaktywacja Ciamajdy1420122963-346
114REAL Puszczykowo112093679-436
115Smile - Wózki i Foteliki6114820-124
116The Naturat5104921-123
117Woltanic61051737-203
118UKS Orzeł Granowo101272046-263
119FC Aftermelanż1110102869-413
120OKS Poznań - Podolany15101422187-1653
121Banger Army111191972-531
122GETINGE RKS00000000
123Niepokonani00000000
124Puszczykowo FC00000000
125Cherry Hotel Spa00000000
126Leszczyńska Street00000000
127Sampol00000000

Sprawdź nasze produkty

Specjalnie dla wszystkich zawodników przygotowaliśmy kod rabatowy, który można wykorzystać przy zakupach w naszym sklepie internetowym futbolsport.pl!
Aby wykorzystać kod na 10% rabatu wpisz go w koszyku podczas składania zamówienia!
KOD RABATOWY:
ligafs2022