#DrużynaMeczeWygraneRemisyPrzegraneBramki strzeloneBramki straconeBilans bramekPkt
1FC To The Top870132151721
2Leśne Dziadki86022116518
3Niereal75022618815
4Medflow Junikowo Crew104153632413
5futbolsport.pl94142727013
6Poznańskie Orły74032014612
7Rossoneri74032723412
8Nat-Geo64022017312
9Wybrzeże Klatki Schodowej VML S.A.74032025-511
10United 19986303221579
11Kumple Team72051328-156
12Święte Krowy81071023-133
13FC Faworyt101092344-213