Terminarz

DataLigaZespół 1Zespół 2WynikObiekt
2024-06-24 20:405 liga Grupa AGSKThe Naturat- : -ul. Warmińska 1 Boisko B
2024-06-24 20:405 liga Grupa BChmielorzBorówiec Team- : -ul. Warmińska 1 Boisko C
2024-06-24 20:404 ligaFC Grunwald LegendsTechniczni Fantaści- : -ul. Warmińska 1 Boisko A
2024-06-24 21:352 ligaPLUSdo MetalmexDentis Studio- : -ul. Warmińska 1 Boisko A
2024-06-24 21:355 liga Grupa ABlind FishNieruchomości Kędziora- : -ul. Warmińska 1 Boisko C
2024-06-24 21:355 liga Grupa AAll for oneApollogic FC- : -ul. Warmińska 1 Boisko B
2024-06-25 20:404 ligaFC Hilding AndersZmarnowane Talenty- : -ul. Warmińska 1 Boisko A
2024-06-25 20:405 liga Grupa B" How Many Times"Widoczni- : -ul. Warmińska 1 Boisko B
2024-06-25 20:405 liga Grupa BO Jezus MariaPoznań Goats- : -ul. Warmińska 1 Boisko C
2024-06-25 21:352 ligaAntdataWpip - Mardom- : -ul. Warmińska 1 Boisko A
2024-06-25 21:352 ligaEKUadorFC Grunwald- : -ul. Warmińska 1 Boisko C
2024-06-25 21:354 ligaAirpress FCMagicy Zenona- : -ul. Warmińska 1 Boisko B
2024-06-26 20:402 ligaKroplówka.plFC PRO4YOU- : -ul. Warmińska 1 Boisko A
2024-06-26 20:405 liga Grupa AThe NaturatBlind Fish- : -ul. Warmińska 1 Boisko C
2024-06-26 20:405 liga Grupa B" How Many Times"Domdata AG- : -ul. Warmińska 1 Boisko B
2024-06-26 21:355 liga Grupa AApollogic FCYanosik Team- : -ul. Warmińska 1 Boisko B
2024-06-26 21:355 liga Grupa AGSKDekpol- : -ul. Warmińska 1 Boisko C
2024-06-26 21:351 ligaRossoneriUnited 1998- : -ul. Warmińska 1 Boisko A
2024-06-27 20:404 ligaKremikiMcKinsey&Company- : -ul. Warmińska 1 Boisko A
2024-06-27 20:405 liga Grupa BChmielorzWidoczni- : -ul. Warmińska 1 Boisko B
2024-06-27 21:355 liga Grupa BR-Gol PoznańPoznań Goats- : -ul. Warmińska 1 Boisko A
2024-06-27 21:355 liga Grupa AHALEONWUW Poznań- : -ul. Warmińska 1 Boisko B
DataLigaZespół 1Zespół 2WynikObiekt
2024-06-20 21:354 ligaWczorajsiZmarnowane Talenty2 : 5ul. Warmińska 1 Boisko CZobacz więcej
2024-06-20 21:355 liga Grupa BR-Gol PoznańO Jezus Maria1 : 2ul. Warmińska 1 Boisko BZobacz więcej
2024-06-20 21:353 ligaWitaminowe AncymonyFlexLink3 : 5ul. Warmińska 1 Boisko AZobacz więcej
2024-06-20 20:404 ligaLutnia Dębiec 2022Magicy Zenona5 : 2ul. Warmińska 1 Boisko CZobacz więcej
2024-06-20 20:405 liga Grupa BChmielorzPoznań Goats1 : 10ul. Warmińska 1 Boisko BZobacz więcej
2024-06-20 20:402 ligaFC GrunwaldFc Paide2 : 3ul. Warmińska 1 Boisko AZobacz więcej
2024-06-19 21:352 ligaFC KwiatoweKroplówka.pl5 : 0ul. Warmińska 1 Boisko CZobacz więcej
2024-06-19 21:355 liga Grupa AWUW PoznańYanosik Team0 : 7ul. Warmińska 1 Boisko BZobacz więcej
2024-06-19 21:351 ligaNierealRossoneri4 : 1ul. Warmińska 1 Boisko AZobacz więcej
2024-06-19 20:403 ligaKukuła DiskoAnatolia FC4 : 1ul. Warmińska 1 Boisko CZobacz więcej
2024-06-19 20:404 ligaAFC SmileSą gorsi2 : 2ul. Warmińska 1 Boisko BZobacz więcej
2024-06-19 20:401 ligaKumple TeamPoznańskie Orły0 : 5ul. Warmińska 1 Boisko AZobacz więcej
2024-06-18 21:353 ligaWhite sox PodolanyMobipol Team6 : 4ul. Warmińska 1 Boisko CZobacz więcej
2024-06-18 21:355 liga Grupa BBorówiec TeamR-Gol Poznań4 : 4ul. Warmińska 1 Boisko BZobacz więcej
2024-06-18 21:352 ligaEKUadorWpip - Mardom1 : 5ul. Warmińska 1 Boisko AZobacz więcej
2024-06-18 20:403 ligaiCEA FCMKS Przemysław Legends0 : 5ul. Warmińska 1 Boisko CZobacz więcej
2024-06-18 20:405 liga Grupa AApollogic FCHALEON1 : 2ul. Warmińska 1 Boisko BZobacz więcej
2024-06-18 20:401 ligaNat-GeoWybrzeże Klatki Schodowej VML S.A.2 : 6ul. Warmińska 1 Boisko AZobacz więcej
2024-06-17 21:355 liga Grupa ANieruchomości KędzioraDekpol12 : 1ul. Warmińska 1 Boisko CZobacz więcej
2024-06-17 21:355 liga Grupa BO Jezus MariaDomdata AG6 : 4ul. Warmińska 1 Boisko BZobacz więcej
2024-06-17 21:352 ligaDentis StudioFC PRO4YOU8 : 0ul. Warmińska 1 Boisko AZobacz więcej
2024-06-17 20:402 ligaFc PaideAntdata4 : 3ul. Warmińska 1 Boisko CZobacz więcej
2024-06-17 20:405 liga Grupa AAll for oneYanosik Team2 : 3ul. Warmińska 1 Boisko BZobacz więcej
2024-06-17 20:402 ligaFC KwiatowePLUSdo Metalmex2 : 4ul. Warmińska 1 Boisko AZobacz więcej
2024-06-14 21:355 liga Grupa B" How Many Times"Borówiec Team1 : 1ul. Warmińska 1 Boisko CZobacz więcej
2024-06-14 21:355 liga Grupa AWUW PoznańAll for one5 : 0ul. Warmińska 1 Boisko BZobacz więcej
2024-06-14 21:353 ligaWhite sox PodolanyKukuła Disko1 : 5ul. Warmińska 1 Boisko AZobacz więcej
2024-06-14 20:402 ligaFc PaideEKUador1 : 2ul. Warmińska 1 Boisko CZobacz więcej
2024-06-14 20:405 liga Grupa AGSKNieruchomości Kędziora0 : 6ul. Warmińska 1 Boisko BZobacz więcej
2024-06-14 20:402 ligaDentis StudioKroplówka.pl5 : 0ul. Warmińska 1 Boisko AZobacz więcej
2024-06-13 21:352 ligaFC GrunwaldWpip - Mardom2 : 3ul. Warmińska 1 Boisko CZobacz więcej
2024-06-13 21:354 ligaKremikiZmarnowane Talenty1 : 0ul. Warmińska 1 Boisko BZobacz więcej
2024-06-13 21:351 ligaŚwięte Krowyfutbolsport.pl0 : 5ul. Warmińska 1 Boisko AZobacz więcej
2024-06-13 20:403 ligaMKS Przemysław LegendsObserwator Gospodarczy2 : 5ul. Warmińska 1 Boisko CZobacz więcej
2024-06-13 20:405 liga Grupa BDomdata AGWidoczni2 : 3ul. Warmińska 1 Boisko BZobacz więcej
2024-06-13 20:403 ligaSzturmowcyFlexLink4 : 2ul. Warmińska 1 Boisko AZobacz więcej
2024-06-12 21:354 ligaMcKinsey&CompanyKopacze3 : 3ul. Warmińska 1 Boisko CZobacz więcej
2024-06-12 21:355 liga Grupa AHALEONAll for one2 : 5ul. Warmińska 1 Boisko BZobacz więcej
2024-06-12 21:351 ligaLeśne DziadkiPoznańskie Orły2 : 5ul. Warmińska 1 Boisko AZobacz więcej
2024-06-12 20:403 ligaMobipol TeamAnatolia FC0 : 11ul. Warmińska 1 Boisko CZobacz więcej
2024-06-12 20:405 liga Grupa ABlind FishGSK0 : 2ul. Warmińska 1 Boisko BZobacz więcej
2024-06-12 20:402 ligaPLUSdo MetalmexKroplówka.pl9 : 1ul. Warmińska 1 Boisko AZobacz więcej
2024-06-11 21:353 ligaFlexLinkStyku Transport Kumple z Piły4 : 2ul. Warmińska 1 Boisko CZobacz więcej
2024-06-11 21:354 ligaFC Hilding AndersTechniczni Fantaści3 : 2ul. Warmińska 1 Boisko BZobacz więcej
2024-06-11 21:351 ligaNierealFC Faworyt6 : 4ul. Warmińska 1 Boisko AZobacz więcej
2024-06-11 20:401 ligaWybrzeże Klatki Schodowej VML S.A.Kumple Team4 : 2ul. Warmińska 1 Boisko AZobacz więcej
2024-06-11 20:403 ligaSzturmowcyStyku Transport Kumple z Piły4 : 6ul. Warmińska 1 Boisko CZobacz więcej
2024-06-11 20:403 ligaWitaminowe AncymonyStyku Transport Kumple z Piły1 : 4ul. Warmińska 1 Boisko BZobacz więcej
2024-06-10 21:352 ligaEKUadorAntdata3 : 2ul. Warmińska 1 Boisko CZobacz więcej
2024-06-10 21:355 liga Grupa AThe NaturatDekpol4 : 3ul. Warmińska 1 Boisko BZobacz więcej
2024-06-10 21:351 ligaUnited 1998Medflow Junikowo Crew5 : 6ul. Warmińska 1 Boisko AZobacz więcej
2024-06-10 20:404 ligaLutnia Dębiec 2022Airpress FC1 : 0ul. Warmińska 1 Boisko CZobacz więcej
2024-06-10 20:404 ligaSą gorsiFC Grunwald Legends9 : 2ul. Warmińska 1 Boisko BZobacz więcej
2024-06-10 20:402 ligaFC KwiatoweFC PRO4YOU3 : 4ul. Warmińska 1 Boisko AZobacz więcej
2024-06-07 21:355 liga Grupa AThe NaturatNieruchomości Kędziora3 : 2ul. Warmińska 1 Boisko CZobacz więcej
2024-06-07 21:352 ligaFC KwiatoweDentis Studio0 : 2ul. Warmińska 1 Boisko AZobacz więcej
2024-06-07 21:355 liga Grupa AWUW PoznańApollogic FC0 : 2ul. Warmińska 1 Boisko BZobacz więcej
2024-06-07 20:403 ligaWhite sox PodolanyAnatolia FC4 : 2ul. Warmińska 1 Boisko AZobacz więcej
2024-06-07 20:404 ligaAirpress FCKremiki2 : 6ul. Warmińska 1 Boisko CZobacz więcej
2024-06-07 20:405 liga Grupa B" How Many Times"R-Gol Poznań2 : 7ul. Warmińska 1 Boisko BZobacz więcej
2024-06-06 21:355 liga Grupa AHALEONYanosik Team2 : 2ul. Warmińska 1 Boisko BZobacz więcej
2024-06-06 21:354 ligaFC Grunwald LegendsZmarnowane Talenty5 : 7ul. Warmińska 1 Boisko CZobacz więcej
2024-06-06 21:351 ligaLeśne DziadkiWybrzeże Klatki Schodowej VML S.A.2 : 2ul. Warmińska 1 Boisko AZobacz więcej
2024-06-06 20:403 ligaWitaminowe AncymonySzturmowcy2 : 7ul. Warmińska 1 Boisko AZobacz więcej
2024-06-06 20:405 liga Grupa BO Jezus MariaWidoczni5 : 0ul. Warmińska 1 Boisko BZobacz więcej
2024-06-06 20:404 ligaMcKinsey&CompanyMagicy Zenona2 : 2ul. Warmińska 1 Boisko CZobacz więcej
2024-06-05 21:353 ligaKukuła DiskoMobipol Team6 : 3ul. Warmińska 1 Boisko CZobacz więcej
2024-06-05 21:351 ligafutbolsport.plRossoneri3 : 3ul. Warmińska 1 Boisko AZobacz więcej
2024-06-05 21:355 liga Grupa BPoznań GoatsBorówiec Team3 : 4ul. Warmińska 1 Boisko BZobacz więcej
2024-06-05 20:402 ligaFc PaideWpip - Mardom4 : 1ul. Warmińska 1 Boisko CZobacz więcej
2024-06-05 20:404 ligaAFC SmileKopacze3 : 2ul. Warmińska 1 Boisko BZobacz więcej
2024-06-05 20:401 ligaŚwięte KrowyMedflow Junikowo Crew2 : 2ul. Warmińska 1 Boisko AZobacz więcej
2024-06-04 21:352 ligaFC GrunwaldAntdata0 : 2ul. Warmińska 1 Boisko CZobacz więcej
2024-06-04 21:354 ligaMcKinsey&CompanyWczorajsi4 : 0ul. Warmińska 1 Boisko BZobacz więcej
2024-06-04 21:351 ligaNierealKumple Team5 : 3ul. Warmińska 1 Boisko AZobacz więcej
2024-06-04 20:404 ligaMagicy ZenonaSą gorsi2 : 3ul. Warmińska 1 Boisko CZobacz więcej
2024-06-04 20:405 liga Grupa AAll for oneApollogic FC3 : 1ul. Warmińska 1 Boisko BZobacz więcej
2024-06-04 20:402 ligaPLUSdo MetalmexFC PRO4YOU3 : 0ul. Warmińska 1 Boisko AZobacz więcej
2024-06-03 21:353 ligaObserwator GospodarczyiCEA FC4 : 1ul. Warmińska 1 Boisko CZobacz więcej
2024-06-03 21:355 liga Grupa BChmielorzDomdata AG7 : 2ul. Warmińska 1 Boisko BZobacz więcej
2024-06-03 21:351 ligaNat-GeoPoznańskie Orły4 : 12ul. Warmińska 1 Boisko AZobacz więcej
2024-06-03 20:404 ligaLutnia Dębiec 2022Techniczni Fantaści3 : 2ul. Warmińska 1 Boisko CZobacz więcej
2024-06-03 20:405 liga Grupa ABlind FishDekpol5 : 2ul. Warmińska 1 Boisko BZobacz więcej
2024-06-03 20:401 ligaNat-GeoFC To The Top0 : 4ul. Warmińska 1 Boisko AZobacz więcej
2024-05-29 21:355 liga Grupa AWUW PoznańHALEON2 : 11ul. Warmińska 1 Boisko B (trawa naturalna)Zobacz więcej
2024-05-29 21:351 ligaUnited 1998Poznańskie Orły3 : 9ul. Warmińska 1 Boisko CZobacz więcej
2024-05-29 21:355 liga Grupa ADekpolNieruchomości Kędziora1 : 1ul. Warmińska 1 Boisko BZobacz więcej
2024-05-29 21:351 ligaFC To The TopRossoneri2 : 1ul. Warmińska 1 Boisko AZobacz więcej
2024-05-29 21:355 liga Grupa B" How Many Times"Poznań Goats2 : 1ul. Warmińska 1 Boisko A (trawa naturalna)Zobacz więcej
2024-05-29 20:404 ligaFC Hilding AndersAFC Smile5 : 1ul. Warmińska 1 Boisko B (trawa naturalna)Zobacz więcej
2024-05-29 20:403 ligaiCEA FCWhite sox Podolany0 : 5ul. Warmińska 1 Boisko A (trawa naturalna)Zobacz więcej
2024-05-29 20:402 ligaFC PRO4YOUEKUador10 : 0ul. Warmińska 1 Boisko AZobacz więcej
2024-05-29 20:403 ligaFlexLinkAnatolia FC1 : 6ul. Warmińska 1 Boisko CZobacz więcej
2024-05-29 20:405 liga Grupa AApollogic FCBlind Fish0 : 3ul. Warmińska 1 Boisko BZobacz więcej
2024-05-28 21:351 ligaFC FaworytWybrzeże Klatki Schodowej VML S.A.1 : 9ul. Warmińska 1 Boisko CZobacz więcej
2024-05-28 21:354 ligaFC Hilding AndersMcKinsey&Company7 : 1ul. Warmińska 1 Boisko A (trawa naturalna)Zobacz więcej
2024-05-28 21:355 liga Grupa AYanosik TeamGSK1 : 4ul. Warmińska 1 Boisko B (trawa naturalna)Zobacz więcej
2024-05-28 21:354 ligaWczorajsiAirpress FC8 : 2ul. Warmińska 1 Boisko BZobacz więcej
2024-05-28 21:351 ligaFC To The TopKumple Team2 : 2ul. Warmińska 1 Boisko AZobacz więcej
2024-05-28 20:403 ligaiCEA FCWitaminowe Ancymony1 : 5ul. Warmińska 1 Boisko B (trawa naturalna)Zobacz więcej
2024-05-28 20:405 liga Grupa BR-Gol PoznańWidoczni5 : 1ul. Warmińska 1 Boisko A (trawa naturalna)Zobacz więcej
2024-05-28 20:403 ligaObserwator GospodarczyMKS Przemysław Legends5 : 1ul. Warmińska 1 Boisko CZobacz więcej
2024-05-28 20:404 ligaTechniczni FantaściSą gorsi2 : 1ul. Warmińska 1 Boisko BZobacz więcej
2024-05-28 20:401 ligaNierealŚwięte Krowy2 : 1ul. Warmińska 1 Boisko AZobacz więcej
2024-05-27 21:352 ligaKroplówka.plDentis Studio2 : 7ul. Warmińska 1 Boisko BZobacz więcej
2024-05-27 21:355 liga Grupa BO Jezus MariaChmielorz3 : 2ul. Warmińska 1 Boisko A (trawa naturalna)Zobacz więcej
2024-05-27 21:351 ligaUnited 1998futbolsport.pl1 : 6ul. Warmińska 1 Boisko CZobacz więcej
2024-05-27 21:355 liga Grupa ADekpolHALEON10 : 6ul. Warmińska 1 Boisko B (trawa naturalna)Zobacz więcej
2024-05-27 21:351 ligaLeśne DziadkiNat-Geo2 : 1ul. Warmińska 1 Boisko AZobacz więcej
2024-05-27 20:405 liga Grupa BDomdata AGBorówiec Team2 : 4ul. Warmińska 1 Boisko B (trawa naturalna)Zobacz więcej
2024-05-27 20:405 liga Grupa AYanosik TeamNieruchomości Kędziora2 : 2ul. Warmińska 1 Boisko A (trawa naturalna)Zobacz więcej
2024-05-27 20:403 ligaFlexLinkMobipol Team2 : 5ul. Warmińska 1 Boisko CZobacz więcej
2024-05-27 20:405 liga Grupa AGSKBlind Fish3 : 2ul. Warmińska 1 Boisko BZobacz więcej
2024-05-27 20:402 ligaWpip - MardomFC Kwiatowe0 : 3ul. Warmińska 1 Boisko AZobacz więcej
2024-05-24 21:355 liga Grupa BO Jezus Maria" How Many Times"3 : 0ul. Warmińska 1 Boisko CZobacz więcej
2024-05-24 21:355 liga Grupa BBorówiec TeamWidoczni5 : 0ul. Warmińska 1 Boisko BZobacz więcej
2024-05-24 21:351 ligaNierealUnited 19982 : 0ul. Warmińska 1 Boisko AZobacz więcej
2024-05-24 20:403 ligaKukuła DiskoWhite sox Podolany6 : 3ul. Warmińska 1 Boisko CZobacz więcej
2024-05-24 20:405 liga Grupa ABlind FishYanosik Team1 : 1ul. Warmińska 1 Boisko BZobacz więcej
2024-05-24 20:403 ligaAnatolia FCMKS Przemysław Legends6 : 1ul. Warmińska 1 Boisko AZobacz więcej
2024-05-23 21:352 ligaWpip - MardomDentis Studio2 : 6ul. Warmińska 1 Boisko CZobacz więcej
2024-05-23 21:351 ligaNat-GeoKumple Team4 : 2ul. Warmińska 1 Boisko AZobacz więcej
2024-05-23 21:355 liga Grupa ADekpolWUW Poznań12 : 3ul. Warmińska 1 Boisko BZobacz więcej
2024-05-23 20:402 ligaFC GrunwaldEKUador0 : 6ul. Warmińska 1 Boisko CZobacz więcej
2024-05-23 20:405 liga Grupa BR-Gol PoznańChmielorz4 : 4ul. Warmińska 1 Boisko BZobacz więcej
2024-05-23 20:401 ligaNat-GeoŚwięte Krowy5 : 2ul. Warmińska 1 Boisko AZobacz więcej
2024-05-22 22:303 ligaMobipol TeamObserwator Gospodarczy3 : 2ul. Warmińska 1 Boisko CZobacz więcej
2024-05-22 21:353 ligaSzturmowcyMobipol Team2 : 3ul. Warmińska 1 Boisko B (trawa naturalna)Zobacz więcej
2024-05-22 21:351 ligaFC To The TopUnited 19986 : 3ul. Warmińska 1 Boisko CZobacz więcej
2024-05-22 21:353 ligaAnatolia FCObserwator Gospodarczy3 : 2ul. Warmińska 1 Boisko BZobacz więcej
2024-05-22 21:351 ligaLeśne DziadkiRossoneri2 : 1ul. Warmińska 1 Boisko AZobacz więcej
2024-05-22 21:354 ligaSą gorsiZmarnowane Talenty3 : 1ul. Warmińska 1 Boisko A (trawa naturalna)Zobacz więcej
2024-05-22 20:405 liga Grupa AApollogic FCGSK0 : 2ul. Warmińska 1 Boisko BZobacz więcej
2024-05-22 20:405 liga Grupa ANieruchomości KędzioraAll for one3 : 1ul. Warmińska 1 Boisko B (trawa naturalna)Zobacz więcej
2024-05-22 20:403 ligaKukuła DiskoiCEA FC4 : 3ul. Warmińska 1 Boisko A (trawa naturalna)Zobacz więcej
2024-05-22 20:404 ligaMcKinsey&CompanyAirpress FC5 : 6ul. Warmińska 1 Boisko CZobacz więcej
2024-05-22 20:401 ligaPoznańskie OrłyWybrzeże Klatki Schodowej VML S.A.2 : 3ul. Warmińska 1 Boisko AZobacz więcej
2024-05-21 21:352 ligaKroplówka.plFC Kwiatowe1 : 14ul. Warmińska 1 Boisko CZobacz więcej
2024-05-21 21:354 ligaWczorajsiKopacze3 : 3ul. Warmińska 1 Boisko A (trawa naturalna)Zobacz więcej
2024-05-21 21:355 liga Grupa BO Jezus MariaBorówiec Team2 : 1ul. Warmińska 1 Boisko B (trawa naturalna)Zobacz więcej
2024-05-21 21:355 liga Grupa BChmielorz" How Many Times"1 : 4ul. Warmińska 1 Boisko BZobacz więcej
2024-05-21 21:352 ligaAntdataFC Grunwald6 : 1ul. Warmińska 1 Boisko AZobacz więcej
2024-05-21 20:405 liga Grupa AHALEONThe Naturat1 : 9ul. Warmińska 1 Boisko A (trawa naturalna)Zobacz więcej
2024-05-21 20:405 liga Grupa BWidoczniPoznań Goats2 : 5ul. Warmińska 1 Boisko B (trawa naturalna)Zobacz więcej
2024-05-21 20:404 ligaFC Grunwald LegendsMagicy Zenona6 : 4ul. Warmińska 1 Boisko CZobacz więcej
2024-05-21 20:405 liga Grupa BR-Gol PoznańDomdata AG4 : 1ul. Warmińska 1 Boisko BZobacz więcej
2024-05-21 20:404 ligaKremikiTechniczni Fantaści4 : 4ul. Warmińska 1 Boisko AZobacz więcej
2024-05-20 21:355 liga Grupa BPoznań GoatsDomdata AG5 : 1ul. Warmińska 1 Boisko BZobacz więcej
2024-05-20 21:353 ligaFlexLinkWitaminowe Ancymony1 : 1ul. Warmińska 1 Boisko CZobacz więcej
2024-05-20 21:351 ligafutbolsport.plFC Faworyt4 : 2ul. Warmińska 1 Boisko AZobacz więcej
2024-05-20 20:402 ligaPLUSdo MetalmexFc Paide16 : 0ul. Warmińska 1 Boisko CZobacz więcej
2024-05-20 20:404 ligaLutnia Dębiec 2022AFC Smile0 : 1ul. Warmińska 1 Boisko BZobacz więcej
2024-05-20 20:402 ligaFC PRO4YOUWpip - Mardom2 : 1ul. Warmińska 1 Boisko AZobacz więcej
2024-05-17 21:354 ligaTechniczni FantaściKopacze5 : 1ul. Warmińska 1 Boisko CZobacz więcej
2024-05-17 21:355 liga Grupa ABlind FishThe Naturat3 : 1ul. Warmińska 1 Boisko BZobacz więcej
2024-05-17 21:353 ligaMobipol TeamWitaminowe Ancymony4 : 4ul. Warmińska 1 Boisko AZobacz więcej
2024-05-17 20:402 ligaFC PRO4YOUKroplówka.pl3 : 2ul. Warmińska 1 Boisko AZobacz więcej
2024-05-17 20:405 liga Grupa AHALEONNieruchomości Kędziora0 : 14ul. Warmińska 1 Boisko BZobacz więcej
2024-05-17 20:404 ligaAirpress FCFC Grunwald Legends1 : 10ul. Warmińska 1 Boisko CZobacz więcej
2024-05-16 21:354 ligaKremikiLutnia Dębiec 20221 : 2ul. Warmińska 1 Boisko CZobacz więcej
2024-05-16 21:354 ligaFC Hilding AndersWczorajsi3 : 0ul. Warmińska 1 Boisko AZobacz więcej
2024-05-16 21:355 liga Grupa ADekpolGSK5 : 3ul. Warmińska 1 Boisko BZobacz więcej
2024-05-16 20:402 ligaPLUSdo MetalmexFC Grunwald7 : 3ul. Warmińska 1 Boisko CZobacz więcej
2024-05-16 20:403 ligaWhite sox PodolanyMKS Przemysław Legends4 : 2ul. Warmińska 1 Boisko BZobacz więcej
2024-05-16 20:402 ligaDentis StudioFc Paide15 : 0ul. Warmińska 1 Boisko AZobacz więcej
2024-05-15 21:355 liga Grupa BPoznań Goats" How Many Times"4 : 1ul. Warmińska 1 Boisko B (trawa naturalna)Zobacz więcej
2024-05-15 21:351 ligaFC FaworytKumple Team2 : 4ul. Warmińska 1 Boisko A (trawa naturalna)Zobacz więcej
2024-05-15 21:351 ligaMedflow Junikowo CrewLeśne Dziadki1 : 2ul. Warmińska 1 Boisko CZobacz więcej
2024-05-15 21:351 ligaWybrzeże Klatki Schodowej VML S.A.Rossoneri7 : 4ul. Warmińska 1 Boisko AZobacz więcej
2024-05-15 21:352 ligaAntdataFC Kwiatowe1 : 1ul. Warmińska 1 Boisko BZobacz więcej
2024-05-15 20:402 ligaEKUadorFc Paide12 : 4ul. Warmińska 1 Boisko AZobacz więcej
2024-05-15 20:405 liga Grupa AAll for oneWUW Poznań7 : 1ul. Warmińska 1 Boisko B (trawa naturalna)Zobacz więcej
2024-05-15 20:403 ligaiCEA FCFlexLink2 : 0ul. Warmińska 1 Boisko A (trawa naturalna)Zobacz więcej
2024-05-15 20:405 liga Grupa BWidoczniO Jezus Maria0 : 5ul. Warmińska 1 Boisko CZobacz więcej
2024-05-15 20:405 liga Grupa BBorówiec TeamChmielorz5 : 3ul. Warmińska 1 Boisko BZobacz więcej
2024-05-14 21:354 ligaSą gorsiKopacze5 : 0ul. Warmińska 1 Boisko B (trawa naturalna)Zobacz więcej
2024-05-14 21:353 ligaObserwator GospodarczyWitaminowe Ancymony3 : 4ul. Warmińska 1 Boisko A (trawa naturalna)Zobacz więcej
2024-05-14 21:355 liga Grupa AYanosik TeamThe Naturat2 : 5ul. Warmińska 1 Boisko CZobacz więcej
2024-05-14 21:353 ligaStyku Transport Kumple z PiłyKukuła Disko5 : 12ul. Warmińska 1 Boisko BZobacz więcej
2024-05-14 21:351 ligaŚwięte KrowyPoznańskie Orły1 : 0ul. Warmińska 1 Boisko AZobacz więcej
2024-05-14 20:404 ligaFC Hilding AndersMagicy Zenona4 : 1ul. Warmińska 1 Boisko A (trawa naturalna)Zobacz więcej
2024-05-14 20:405 liga Grupa BDomdata AGR-Gol Poznań2 : 3ul. Warmińska 1 Boisko B (trawa naturalna)Zobacz więcej
2024-05-14 20:403 ligaStyku Transport Kumple z PiłyMobipol Team2 : 13ul. Warmińska 1 Boisko BZobacz więcej
2024-05-14 20:402 ligaWpip - MardomFC Grunwald4 : 1ul. Warmińska 1 Boisko AZobacz więcej
2024-05-14 20:404 ligaZmarnowane TalentyMcKinsey&Company3 : 2ul. Warmińska 1 Boisko CZobacz więcej
2024-05-13 21:351 ligaFC To The Topfutbolsport.pl3 : 1ul. Warmińska 1 Boisko CZobacz więcej
2024-05-13 21:353 ligaSzturmowcyAnatolia FC2 : 2ul. Warmińska 1 Boisko BZobacz więcej
2024-05-13 21:351 ligaMedflow Junikowo CrewFC Faworyt3 : 2ul. Warmińska 1 Boisko AZobacz więcej
2024-05-13 20:405 liga Grupa ADekpolApollogic FC9 : 7ul. Warmińska 1 Boisko CZobacz więcej
2024-05-13 20:403 ligaSzturmowcyMKS Przemysław Legends2 : 1ul. Warmińska 1 Boisko BZobacz więcej
2024-05-13 20:401 ligaNat-GeoNiereal1 : 6ul. Warmińska 1 Boisko AZobacz więcej
2024-05-10 21:355 liga Grupa ANieruchomości KędzioraWUW Poznań8 : 0ul. Warmińska 1 Boisko CZobacz więcej
2024-05-10 21:355 liga Grupa AAll for oneThe Naturat1 : 6ul. Warmińska 1 Boisko BZobacz więcej
2024-05-10 21:352 ligaDentis StudioFC Kwiatowe8 : 2ul. Warmińska 1 Boisko AZobacz więcej
2024-05-10 20:404 ligaKopaczeKremiki4 : 1ul. Warmińska 1 Boisko BZobacz więcej
2024-05-10 20:403 ligaKukuła DiskoWitaminowe Ancymony7 : 3ul. Warmińska 1 Boisko AZobacz więcej
2024-05-09 21:353 ligaFlexLinkMKS Przemysław Legends5 : 2ul. Warmińska 1 Boisko BZobacz więcej
2024-05-09 21:351 ligaUnited 1998Nat-Geo5 : 6ul. Warmińska 1 Boisko AZobacz więcej
2024-05-09 20:402 ligaFC PRO4YOUPLUSdo Metalmex3 : 2ul. Warmińska 1 Boisko CZobacz więcej
2024-05-09 20:404 ligaLutnia Dębiec 2022FC Grunwald Legends5 : 0ul. Warmińska 1 Boisko BZobacz więcej
2024-05-09 20:401 ligaFC FaworytNat-Geo0 : 3ul. Warmińska 1 Boisko AZobacz więcej
2024-05-08 21:352 ligaKroplówka.plAntdata1 : 0ul. Warmińska 1 Boisko B (trawa naturalna)Zobacz więcej
2024-05-08 21:355 liga Grupa AAll for oneBlind Fish0 : 5ul. Warmińska 1 Boisko A (trawa naturalna)Zobacz więcej
2024-05-08 21:351 ligaWybrzeże Klatki Schodowej VML S.A.futbolsport.pl4 : 2ul. Warmińska 1 Boisko CZobacz więcej
2024-05-08 21:355 liga Grupa BPoznań GoatsWidoczni5 : 0ul. Warmińska 1 Boisko BZobacz więcej
2024-05-08 21:351 ligaRossoneriPoznańskie Orły2 : 4ul. Warmińska 1 Boisko AZobacz więcej
2024-05-08 20:405 liga Grupa BBorówiec Team" How Many Times"1 : 4ul. Warmińska 1 Boisko B (trawa naturalna)Zobacz więcej
2024-05-08 20:405 liga Grupa AYanosik TeamHALEON6 : 4ul. Warmińska 1 Boisko A (trawa naturalna)Zobacz więcej
2024-05-08 20:405 liga Grupa BO Jezus MariaR-Gol Poznań1 : 3ul. Warmińska 1 Boisko CZobacz więcej
2024-05-08 20:405 liga Grupa BDomdata AGChmielorz1 : 2ul. Warmińska 1 Boisko BZobacz więcej
2024-05-08 20:405 liga Grupa ANieruchomości KędzioraGSK3 : 3ul. Warmińska 1 Boisko AZobacz więcej
2024-05-07 21:354 ligaZmarnowane TalentyAirpress FC2 : 1ul. Warmińska 1 Boisko B (trawa naturalna)Zobacz więcej
2024-05-07 21:352 ligaWpip - MardomEKUador5 : 1ul. Warmińska 1 Boisko A (trawa naturalna)Zobacz więcej
2024-05-07 21:353 ligaStyku Transport Kumple z PiłyAnatolia FC3 : 4ul. Warmińska 1 Boisko CZobacz więcej
2024-05-07 21:354 ligaMagicy ZenonaKopacze7 : 1ul. Warmińska 1 Boisko BZobacz więcej
2024-05-07 21:351 ligaŚwięte KrowyKumple Team0 : 2ul. Warmińska 1 Boisko AZobacz więcej
2024-05-07 20:402 ligaFc PaideFC Grunwald7 : 2ul. Warmińska 1 Boisko B (trawa naturalna)Zobacz więcej
2024-05-07 20:404 ligaMcKinsey&CompanyTechniczni Fantaści2 : 3ul. Warmińska 1 Boisko A (trawa naturalna)Zobacz więcej
2024-05-07 20:403 ligaStyku Transport Kumple z PiłyWhite sox Podolany3 : 1ul. Warmińska 1 Boisko CZobacz więcej
2024-05-07 20:404 ligaWczorajsiSą gorsi2 : 2ul. Warmińska 1 Boisko BZobacz więcej
2024-05-07 20:403 ligaiCEA FCObserwator Gospodarczy3 : 3ul. Warmińska 1 Boisko AZobacz więcej
2024-05-06 21:355 liga Grupa BWidoczniChmielorz2 : 3ul. Warmińska 1 Boisko CZobacz więcej
2024-05-06 21:355 liga Grupa ADekpolYanosik Team4 : 3ul. Warmińska 1 Boisko BZobacz więcej
2024-05-06 21:351 ligaFC To The TopLeśne Dziadki3 : 1ul. Warmińska 1 Boisko AZobacz więcej
2024-05-06 20:403 ligaSzturmowcyFlexLink2 : 3ul. Warmińska 1 Boisko CZobacz więcej
2024-05-06 20:404 ligaAFC SmileKremiki6 : 6ul. Warmińska 1 Boisko BZobacz więcej
2024-05-06 20:401 ligaMedflow Junikowo CrewNiereal4 : 6ul. Warmińska 1 Boisko AZobacz więcej
2024-04-30 21:354 ligaFC Hilding AndersFC Grunwald Legends4 : 1ul. Warmińska 1 Boisko CZobacz więcej
2024-04-30 21:355 liga Grupa AApollogic FCNieruchomości Kędziora1 : 8ul. Warmińska 1 Boisko BZobacz więcej
2024-04-30 21:352 ligaFC PRO4YOUAntdata7 : 0ul. Warmińska 1 Boisko AZobacz więcej
2024-04-30 20:402 ligaFC GrunwaldKroplówka.pl6 : 8ul. Warmińska 1 Boisko CZobacz więcej
2024-04-30 20:405 liga Grupa BPoznań GoatsR-Gol Poznań5 : 1ul. Warmińska 1 Boisko BZobacz więcej
2024-04-30 20:401 ligaŚwięte KrowyFC Faworyt2 : 3ul. Warmińska 1 Boisko AZobacz więcej
2024-04-29 21:354 ligaLutnia Dębiec 2022Wczorajsi3 : 1ul. Warmińska 1 Boisko BZobacz więcej
2024-04-29 21:351 ligaMedflow Junikowo Crewfutbolsport.pl4 : 4ul. Warmińska 1 Boisko AZobacz więcej
2024-04-29 21:352 ligaDentis StudioPLUSdo Metalmex1 : 0ul. Warmińska 1 Boisko CZobacz więcej
2024-04-29 20:404 ligaAFC SmileZmarnowane Talenty3 : 3ul. Warmińska 1 Boisko CZobacz więcej
2024-04-29 20:405 liga Grupa AThe NaturatWUW Poznań8 : 0ul. Warmińska 1 Boisko BZobacz więcej
2024-04-29 20:403 ligaKukuła DiskoFlexLink3 : 0ul. Warmińska 1 Boisko AZobacz więcej
2024-04-26 21:354 ligaKopaczeZmarnowane Talenty6 : 3ul. Warmińska 1 Boisko CZobacz więcej
2024-04-26 21:355 liga Grupa BChmielorz" How Many Times"1 : 6ul. Warmińska 1 Boisko BZobacz więcej
2024-04-26 21:352 ligaAntdataDentis Studio0 : 7ul. Warmińska 1 Boisko AZobacz więcej
2024-04-26 20:403 ligaAnatolia FCWhite sox Podolany3 : 2ul. Warmińska 1 Boisko CZobacz więcej
2024-04-26 20:405 liga Grupa ANieruchomości KędzioraBlind Fish1 : 2ul. Warmińska 1 Boisko BZobacz więcej
2024-04-26 20:402 ligaPLUSdo MetalmexFC Kwiatowe5 : 2ul. Warmińska 1 Boisko AZobacz więcej
2024-04-25 21:354 ligaWczorajsiFC Grunwald Legends3 : 2ul. Warmińska 1 Boisko CZobacz więcej
2024-04-25 21:355 liga Grupa AThe NaturatApollogic FC7 : 2ul. Warmińska 1 Boisko BZobacz więcej
2024-04-25 21:351 ligaLeśne DziadkiFC Faworyt5 : 4ul. Warmińska 1 Boisko AZobacz więcej
2024-04-25 20:403 ligaMobipol TeamMKS Przemysław Legends3 : 3ul. Warmińska 1 Boisko CZobacz więcej
2024-04-25 20:405 liga Grupa BWidoczniDomdata AG3 : 2ul. Warmińska 1 Boisko BZobacz więcej
2024-04-24 21:351 ligaMedflow Junikowo CrewNat-Geo2 : 6ul. Warmińska 1 Boisko CZobacz więcej
2024-04-24 21:355 liga Grupa AGSKHALEON5 : 1ul. Warmińska 1 Boisko BZobacz więcej
2024-04-24 21:351 ligaRossoneriŚwięte Krowy5 : 2ul. Warmińska 1 Boisko AZobacz więcej
2024-04-24 20:403 ligaSzturmowcyWitaminowe Ancymony3 : 3ul. Warmińska 1 Boisko CZobacz więcej
2024-04-24 20:404 ligaAFC SmileTechniczni Fantaści3 : 1ul. Warmińska 1 Boisko BZobacz więcej
2024-04-24 20:401 ligaWybrzeże Klatki Schodowej VML S.A.United 19982 : 1ul. Warmińska 1 Boisko AZobacz więcej
2024-04-23 21:353 ligaStyku Transport Kumple z PiłyiCEA FC6 : 1ul. Warmińska 1 Boisko CZobacz więcej
2024-04-23 21:354 ligaMagicy ZenonaKremiki1 : 8ul. Warmińska 1 Boisko BZobacz więcej
2024-04-23 21:352 ligaEKUadorKroplówka.pl5 : 0ul. Warmińska 1 Boisko AZobacz więcej
2024-04-23 20:403 ligaStyku Transport Kumple z PiłyFlexLink6 : 3ul. Warmińska 1 Boisko CZobacz więcej
2024-04-23 20:404 ligaAirpress FCSą gorsi4 : 3ul. Warmińska 1 Boisko BZobacz więcej
2024-04-23 20:402 ligaWpip - MardomFc Paide6 : 0ul. Warmińska 1 Boisko AZobacz więcej
2024-04-22 21:351 ligafutbolsport.plKumple Team6 : 2ul. Warmińska 1 Boisko CZobacz więcej
2024-04-22 21:355 liga Grupa BBorówiec TeamO Jezus Maria2 : 4ul. Warmińska 1 Boisko BZobacz więcej
2024-04-22 21:351 ligaNierealPoznańskie Orły0 : 4ul. Warmińska 1 Boisko AZobacz więcej
2024-04-22 20:404 ligaLutnia Dębiec 2022McKinsey&Company5 : 2ul. Warmińska 1 Boisko CZobacz więcej
2024-04-22 20:405 liga Grupa ADekpolAll for one3 : 6ul. Warmińska 1 Boisko BZobacz więcej
2024-04-22 20:401 ligaMedflow Junikowo CrewFC To The Top1 : 5ul. Warmińska 1 Boisko AZobacz więcej
2024-04-19 21:355 liga Grupa BPoznań GoatsChmielorz4 : 1ul. Warmińska 1 Boisko BZobacz więcej
2024-04-19 21:355 liga Grupa ANieruchomości KędzioraThe Naturat3 : 0ul. Warmińska 1 Boisko CZobacz więcej
2024-04-19 21:352 ligaDentis StudioEKUador7 : 2ul. Warmińska 1 Boisko AZobacz więcej
2024-04-19 20:403 ligaMobipol TeamKukuła Disko0 : 2ul. Warmińska 1 Boisko CZobacz więcej
2024-04-19 20:404 ligaAFC SmileFC Grunwald Legends5 : 1ul. Warmińska 1 Boisko BZobacz więcej
2024-04-19 20:403 ligaAnatolia FCiCEA FC5 : 2ul. Warmińska 1 Boisko AZobacz więcej
2024-04-18 21:355 liga Grupa B" How Many Times"O Jezus Maria1 : 1ul. Warmińska 1 Boisko CZobacz więcej
2024-04-18 21:354 ligaWczorajsiMagicy Zenona2 : 4ul. Warmińska 1 Boisko BZobacz więcej
2024-04-18 21:351 ligaUnited 1998Kumple Team6 : 1ul. Warmińska 1 Boisko AZobacz więcej
2024-04-18 20:402 ligaFC PRO4YOUFC Kwiatowe0 : 1ul. Warmińska 1 Boisko AZobacz więcej
2024-04-18 20:405 liga Grupa BWidoczniR-Gol Poznań2 : 5ul. Warmińska 1 Boisko BZobacz więcej
2024-04-18 20:404 ligaLutnia Dębiec 2022FC Hilding Anders1 : 2ul. Warmińska 1 Boisko CZobacz więcej
2024-04-17 21:351 ligafutbolsport.plPoznańskie Orły2 : 4ul. Warmińska 1 Boisko CZobacz więcej
2024-04-17 21:353 ligaSzturmowcyWhite sox Podolany8 : 2ul. Warmińska 1 Boisko BZobacz więcej
2024-04-17 21:351 ligaNat-GeoRossoneri3 : 2ul. Warmińska 1 Boisko AZobacz więcej
2024-04-17 20:402 ligaKroplówka.plFc Paide5 : 0ul. Warmińska 1 Boisko CZobacz więcej
2024-04-17 20:405 liga Grupa BBorówiec TeamDomdata AG7 : 1ul. Warmińska 1 Boisko BZobacz więcej
2024-04-17 20:401 ligaWybrzeże Klatki Schodowej VML S.A.Medflow Junikowo Crew0 : 5ul. Warmińska 1 Boisko AZobacz więcej
2024-04-16 21:353 ligaStyku Transport Kumple z PiłyWitaminowe Ancymony3 : 2ul. Warmińska 1 Boisko CZobacz więcej
2024-04-16 21:354 ligaFC Hilding AndersKopacze6 : 0ul. Warmińska 1 Boisko BZobacz więcej
2024-04-16 21:352 ligaWpip - MardomAntdata9 : 2ul. Warmińska 1 Boisko AZobacz więcej
2024-04-16 20:403 ligaStyku Transport Kumple z PiłyMKS Przemysław Legends4 : 2ul. Warmińska 1 Boisko CZobacz więcej
2024-04-16 20:404 ligaKremikiSą gorsi1 : 0ul. Warmińska 1 Boisko BZobacz więcej
2024-04-15 21:353 ligaFlexLinkObserwator Gospodarczy2 : 1ul. Warmińska 1 Boisko CZobacz więcej
2024-04-15 21:355 liga Grupa AHALEONApollogic FC3 : 5ul. Warmińska 1 Boisko BZobacz więcej
2024-04-15 21:351 ligaNierealLeśne Dziadki0 : 3ul. Warmińska 1 Boisko AZobacz więcej
2024-04-15 20:404 ligaTechniczni FantaściAirpress FC6 : 0ul. Warmińska 1 Boisko CZobacz więcej
2024-04-15 20:405 liga Grupa AYanosik TeamWUW Poznań4 : 0ul. Warmińska 1 Boisko BZobacz więcej
2024-04-15 20:401 ligaFC To The TopŚwięte Krowy4 : 1ul. Warmińska 1 Boisko AZobacz więcej
2024-04-12 21:355 liga Grupa AThe NaturatGSK6 : 3ul. Warmińska 1 Boisko CZobacz więcej
2024-04-12 21:355 liga Grupa BChmielorzO Jezus Maria2 : 8ul. Warmińska 1 Boisko BZobacz więcej
2024-04-12 21:354 ligaFC Grunwald LegendsKremiki1 : 13ul. Warmińska 1 Boisko AZobacz więcej
2024-04-12 20:403 ligaAnatolia FCKukuła Disko2 : 1ul. Warmińska 1 Boisko CZobacz więcej
2024-04-12 20:404 ligaWczorajsiAFC Smile2 : 5ul. Warmińska 1 Boisko BZobacz więcej
2024-04-11 21:352 ligaAntdataEKUador5 : 2ul. Warmińska 1 Boisko CZobacz więcej
2024-04-11 21:353 ligaMobipol TeamiCEA FC8 : 1ul. Warmińska 1 Boisko BZobacz więcej
2024-04-11 21:351 ligaUnited 1998Leśne Dziadki1 : 2ul. Warmińska 1 Boisko AZobacz więcej
2024-04-11 20:403 ligaWitaminowe AncymonyMKS Przemysław Legends5 : 0ul. Warmińska 1 Boisko CZobacz więcej
2024-04-11 20:404 ligaMagicy ZenonaTechniczni Fantaści0 : 9ul. Warmińska 1 Boisko BZobacz więcej
2024-04-11 20:402 ligaFC PRO4YOUFC Grunwald7 : 4ul. Warmińska 1 Boisko AZobacz więcej
2024-04-10 21:351 ligaWybrzeże Klatki Schodowej VML S.A.Niereal3 : 6ul. Warmińska 1 Boisko CZobacz więcej
2024-04-10 21:355 liga Grupa BR-Gol Poznań" How Many Times"2 : 1ul. Warmińska 1 Boisko BZobacz więcej
2024-04-10 21:351 ligaRossoneriFC Faworyt5 : 1ul. Warmińska 1 Boisko AZobacz więcej
2024-04-10 20:403 ligaFlexLinkWhite sox Podolany0 : 0ul. Warmińska 1 Boisko CZobacz więcej
2024-04-10 20:404 ligaKopaczeAirpress FC1 : 6ul. Warmińska 1 Boisko BZobacz więcej
2024-04-10 20:401 ligaMedflow Junikowo CrewKumple Team7 : 0ul. Warmińska 1 Boisko AZobacz więcej
2024-04-09 21:353 ligaStyku Transport Kumple z PiłyObserwator Gospodarczy3 : 7ul. Warmińska 1 Boisko CZobacz więcej
2024-04-09 21:355 liga Grupa BDomdata AGPoznań Goats1 : 9ul. Warmińska 1 Boisko BZobacz więcej
2024-04-09 21:351 ligaLeśne DziadkiŚwięte Krowy3 : 1ul. Warmińska 1 Boisko AZobacz więcej
2024-04-09 20:403 ligaStyku Transport Kumple z PiłySzturmowcy1 : 5ul. Warmińska 1 Boisko CZobacz więcej
2024-04-09 20:404 ligaMcKinsey&CompanySą gorsi4 : 10ul. Warmińska 1 Boisko BZobacz więcej
2024-04-09 20:402 ligaWpip - MardomKroplówka.pl2 : 4ul. Warmińska 1 Boisko AZobacz więcej
2024-04-08 21:352 ligaFc PaideFC Kwiatowe0 : 6ul. Warmińska 1 Boisko CZobacz więcej
2024-04-08 21:355 liga Grupa ADekpolBlind Fish1 : 5ul. Warmińska 1 Boisko BZobacz więcej
2024-04-08 21:351 ligaNat-Geofutbolsport.pl1 : 2ul. Warmińska 1 Boisko AZobacz więcej
2024-04-08 20:401 ligaFC To The TopPoznańskie Orły3 : 2ul. Warmińska 1 Boisko AZobacz więcej
2024-04-08 20:404 ligaLutnia Dębiec 2022Zmarnowane Talenty2 : 0ul. Warmińska 1 Boisko CZobacz więcej
2024-04-08 20:405 liga Grupa AAll for oneHALEON4 : 1ul. Warmińska 1 Boisko BZobacz więcej
2024-04-05 21:355 liga Grupa ABlind FishWUW Poznań6 : 1ul. Warmińska 1 Boisko BZobacz więcej
2024-04-05 21:355 liga Grupa BChmielorzR-Gol Poznań1 : 3ul. Warmińska 1 Boisko AZobacz więcej
2024-04-05 21:353 ligaMobipol TeamWhite sox Podolany2 : 5ul. Warmińska 1 Boisko CZobacz więcej
2024-04-05 20:403 ligaAnatolia FCWitaminowe Ancymony4 : 2ul. Warmińska 1 Boisko CZobacz więcej
2024-04-05 20:404 ligaAirpress FCAFC Smile5 : 4ul. Warmińska 1 Boisko BZobacz więcej
2024-04-05 20:402 ligaFC GrunwaldDentis Studio0 : 12ul. Warmińska 1 Boisko AZobacz więcej
2024-04-04 21:352 ligaFC KwiatoweEKUador5 : 0ul. Warmińska 1 Boisko CZobacz więcej
2024-04-04 21:354 ligaMagicy ZenonaZmarnowane Talenty5 : 1ul. Warmińska 1 Boisko BZobacz więcej
2024-04-04 21:351 ligaLeśne DziadkiKumple Team3 : 2ul. Warmińska 1 Boisko AZobacz więcej
2024-04-04 20:403 ligaMKS Przemysław LegendsiCEA FC2 : 1ul. Warmińska 1 Boisko CZobacz więcej
2024-04-04 20:404 ligaWczorajsiTechniczni Fantaści3 : 3ul. Warmińska 1 Boisko BZobacz więcej
2024-04-04 20:401 ligaUnited 1998Święte Krowy3 : 1ul. Warmińska 1 Boisko AZobacz więcej
2024-04-03 21:351 ligaNierealfutbolsport.pl5 : 2ul. Warmińska 1 Boisko CZobacz więcej
2024-04-03 21:355 liga Grupa BWidoczniBorówiec Team2 : 6ul. Warmińska 1 Boisko BZobacz więcej
2024-04-03 21:351 ligaMedflow Junikowo CrewRossoneri4 : 5ul. Warmińska 1 Boisko AZobacz więcej
2024-04-03 20:403 ligaKukuła DiskoObserwator Gospodarczy5 : 1ul. Warmińska 1 Boisko CZobacz więcej
2024-04-03 20:404 ligaSą gorsiLutnia Dębiec 20220 : 3ul. Warmińska 1 Boisko BZobacz więcej
2024-04-03 20:401 ligaFC FaworytPoznańskie Orły1 : 4ul. Warmińska 1 Boisko AZobacz więcej
2024-04-02 21:354 ligaFC Hilding AndersKremiki4 : 2ul. Warmińska 1 Boisko CZobacz więcej
2024-04-02 21:355 liga Grupa AYanosik TeamApollogic FC2 : 1ul. Warmińska 1 Boisko BZobacz więcej
2024-04-02 21:351 ligaFC To The TopWybrzeże Klatki Schodowej VML S.A.5 : 1ul. Warmińska 1 Boisko AZobacz więcej
2024-04-02 20:404 ligaFC Grunwald LegendsMcKinsey&Company3 : 5ul. Warmińska 1 Boisko BZobacz więcej
2024-04-02 20:402 ligaPLUSdo MetalmexWpip - Mardom8 : 1ul. Warmińska 1 Boisko AZobacz więcej
2024-03-28 21:355 liga Grupa AApollogic FCWUW Poznań4 : 4ul. Warmińska 1 Boisko BZobacz więcej
2024-03-28 21:351 ligaUnited 1998FC Faworyt6 : 3ul. Warmińska 1 Boisko AZobacz więcej
2024-03-28 21:352 ligaFC PRO4YOUDentis Studio2 : 4ul. Warmińska 1 Boisko CZobacz więcej
2024-03-28 20:405 liga Grupa BWidoczni" How Many Times"2 : 2ul. Warmińska 1 Boisko BZobacz więcej
2024-03-28 20:404 ligaLutnia Dębiec 2022Kopacze2 : 2ul. Warmińska 1 Boisko CZobacz więcej
2024-03-28 20:401 ligaNierealFC To The Top3 : 1ul. Warmińska 1 Boisko AZobacz więcej
2024-03-27 21:353 ligaSzturmowcyiCEA FC1 : 2ul. Warmińska 1 Boisko CZobacz więcej
2024-03-27 21:355 liga Grupa BBorówiec TeamPoznań Goats2 : 0ul. Warmińska 1 Boisko BZobacz więcej
2024-03-27 21:351 ligaRossoneriKumple Team4 : 2ul. Warmińska 1 Boisko AZobacz więcej
2024-03-27 20:403 ligaSzturmowcyKukuła Disko2 : 4ul. Warmińska 1 Boisko CZobacz więcej
2024-03-27 20:404 ligaMagicy ZenonaAFC Smile2 : 3ul. Warmińska 1 Boisko BZobacz więcej
2024-03-27 20:402 ligaKroplówka.plPLUSdo Metalmex2 : 3ul. Warmińska 1 Boisko AZobacz więcej
2024-03-25 21:355 liga Grupa AGSKAll for one3 : 4ul. Warmińska 1 Boisko CZobacz więcej
2024-03-25 21:355 liga Grupa BDomdata AGO Jezus Maria0 : 6ul. Warmińska 1 Boisko BZobacz więcej
2024-03-25 21:353 ligaObserwator GospodarczyWhite sox Podolany0 : 4ul. Warmińska 1 Boisko AZobacz więcej
2024-03-25 20:404 ligaFC Grunwald LegendsKopacze0 : 3ul. Warmińska 1 Boisko CZobacz więcej
2024-03-25 20:405 liga Grupa ADekpolThe Naturat5 : 5ul. Warmińska 1 Boisko BZobacz więcej
2024-03-25 20:402 ligaAntdataFc Paide5 : 5ul. Warmińska 1 Boisko AZobacz więcej
2024-03-22 21:353 ligaAnatolia FCMobipol Team4 : 0ul. Warmińska 1 Boisko CZobacz więcej
2024-03-22 21:355 liga Grupa AWUW PoznańGSK2 : 5ul. Warmińska 1 Boisko BZobacz więcej
2024-03-22 21:352 ligaFC PRO4YOUFc Paide5 : 0ul. Warmińska 1 Boisko AZobacz więcej
2024-03-22 20:403 ligaMKS Przemysław LegendsKukuła Disko1 : 4ul. Warmińska 1 Boisko CZobacz więcej
2024-03-22 20:404 ligaFC Hilding AndersAirpress FC6 : 1ul. Warmińska 1 Boisko BZobacz więcej
2024-03-22 20:401 ligaFC FaworytFC To The Top5 : 8ul. Warmińska 1 Boisko AZobacz więcej
2024-03-20 21:353 ligaWitaminowe AncymonyWhite sox Podolany2 : 4ul. Warmińska 1 Boisko CZobacz więcej
2024-03-20 21:355 liga Grupa BPoznań GoatsO Jezus Maria1 : 3ul. Warmińska 1 Boisko BZobacz więcej
2024-03-20 21:352 ligaEKUadorPLUSdo Metalmex0 : 0ul. Warmińska 1 Boisko AZobacz więcej
2024-03-20 20:403 ligaSzturmowcyObserwator Gospodarczy3 : 5ul. Warmińska 1 Boisko CZobacz więcej
2024-03-20 20:404 ligaAFC SmileMcKinsey&Company1 : 0ul. Warmińska 1 Boisko BZobacz więcej
2024-03-20 20:401 ligaMedflow Junikowo CrewPoznańskie Orły5 : 2ul. Warmińska 1 Boisko AZobacz więcej
2024-03-19 21:354 ligaKremikiWczorajsi3 : 5ul. Warmińska 1 Boisko CZobacz więcej
2024-03-19 21:355 liga Grupa BR-Gol PoznańBorówiec Team5 : 4ul. Warmińska 1 Boisko BZobacz więcej
2024-03-19 21:352 ligaFC KwiatoweFC Grunwald8 : 0ul. Warmińska 1 Boisko AZobacz więcej
2024-03-19 20:404 ligaSą gorsiFC Hilding Anders0 : 0ul. Warmińska 1 Boisko BZobacz więcej
2024-03-19 20:401 ligaWybrzeże Klatki Schodowej VML S.A.Święte Krowy3 : 2ul. Warmińska 1 Boisko AZobacz więcej
2024-03-18 21:352 ligaAntdataPLUSdo Metalmex0 : 2ul. Warmińska 1 Boisko CZobacz więcej
2024-03-18 21:355 liga Grupa AHALEONBlind Fish0 : 6ul. Warmińska 1 Boisko BZobacz więcej
2024-03-18 21:351 ligaLeśne Dziadkifutbolsport.pl2 : 4ul. Warmińska 1 Boisko AZobacz więcej
2024-03-18 20:405 liga Grupa AYanosik TeamAll for one3 : 1ul. Warmińska 1 Boisko CZobacz więcej
2024-03-18 20:405 liga Grupa BDomdata AG" How Many Times"1 : 2ul. Warmińska 1 Boisko BZobacz więcej
2024-03-18 20:404 ligaTechniczni FantaściZmarnowane Talenty5 : 2ul. Warmińska 1 Boisko AZobacz więcej