Wywiady

Wywiad z kapitanem drużyny Sonalake

Inicjatywa na zrobienie czegoś związanego z piłką wyszła od jednego z naszych zawodników. Początkowo chcieliśmy grać po prostu między sobą, jednak udział w lidze po pierwsze ułatwia grę, bo nie musisz się martwić o rezerwacje boiska i skompletowanie co najmniej 12 zawodników, a po drugie taka gra to dodatkowa adrenalina, rywalizacja.

Wywiad z kapitanem Królów Poznańskiej Administracji

Wszyscy nasi gracze są pracownikami administracji publicznej – Urzędu Wojewódzkiego – nasza nazwa Królowie Poznańskiej Administracji w skrócie KPA jest nawiązaniem do tego właśnie faktu. To gra słów. Skrót KPA w rzeczywistości oznacza Kodeks Postępowania Administracyjnego.

Wywiad z kapitanem United 1998

Miło słyszeć, że nasz zespół jest rozpoznawalny na rynku piłki amatorskiej. Oznacza to chyba tyle, że ten cały dotychczasowy czas jaki poświęciliśmy naszej drużynie nie poszedł na marne. Założycielem drużyny jest moja skromna osoba, a na początku tworzyli ją koledzy z osiedla i szkoły podstawowej. Od tamtej pory wiele się zmieniło, ale drużyna ma się dobrze i liczy sobie już 19 lat.

Wywiad z kapitanem Spec Kabli

Wiedzieliśmy, że pierwszy mecz nie będzie łatwy i taki też się okazał. Początkowo gra była wyrównana, ale z upływem czasu zarysowała się nieznaczna przewaga drużyny przeciwnej czego konsekwencją były stracone przez nas bramki. Przegrywając do przerwy 0:4, drugą połowę zagraliśmy z większym animuszem i zaangażowaniem, remisując drugą część spotkania 2:2, lecz niestety przegrywając całe spotkanie 2:6.

Wywiad z kapitanem Leśnych Dziadków

Kiedy powstawała drużyna, realia polskiego futbolu były nieco inne, a w ramach PZPN mocno trzymała się grupa tzw. Leśnych Dziadków, którzy stanowili obiekt kpin całego kraju. Postanowiliśmy dla żartu wybrać taką nazwę. Co ciekawe, osoby które nas nie znają sugerują się nazwą i sądzą, że skład drużyny jest mocno „wiekowy”. Tymczasem jest zupełnie inaczej, cała drużyna składa się z 20 i 30-latków.

Wywiad z kapitanem drużyny Unilever Poznań

Drużyna Unilever Poznań, mimo długoletniej obecności w ligach odmłodziła i zmieniła podstawowy skład w 50%. Przerwa wakacyjna i brak odpowiedniej ilości treningów powoduje, iż nie do końca jesteśmy przygotowani. Jednak nie zważając na ostatnie porażki, staramy się zjednoczyć zespół, dopracować szczegóły strategii, techniki i determinacją uzyskać odpowiednie wyniki. Z pewnością hart ducha jak i zaangażowanie całej drużyny przyniesie efekt.