Strzelcy

1 liga

#Imię i NazwiskoDrużynaGole
1Kacper SworackiGrant Tkaniny Poznań25
2Bartosz ĆmielewskiGrant Tkaniny Poznań22
3Kuba PaziewskiNołnejm20
4Mateusz PiechowskiLena Luboń17
5Jakub CzaplińskiLena Luboń16
6Mateusz MalczykAutoplatforma & 4 x 415
7Michał NiedźwiedzkiGrant Tkaniny Poznań14
8Mikołaj SzaferDrużyna Szpiku14
9Mikołaj ŁochyńskiNołnejm14
10Wojciech MartinekiTreningi.pl13
11Anton KutsenkoBM Budownictwo13
12Artur BednarczykLena Luboń13
13Wojciech SysiakiTreningi.pl12
14Mateusz MaruniakAutoplatforma & 4 x 410
15Szymon GocLeśne Dziadki10
16Artur RoguskiDrużyna Szpiku9
17Jakub CiskowskiJunikowo Crew9
18Paweł GrabiaLena Luboń9
19Marcin MarcinkowskiNołnejm9
20Maurycy NiemczykAutoplatforma & 4 x 48
21Piotr KubiakNołnejm8
22Patryk DunikowskiNiereal8
23Krzysztof KrygerJunikowo Crew8
24Michał JaniakLaruss Players7
25Marcin GajewskiLeśne Dziadki7
26Dariusz CieleckiUnited 19987
27Daniel FąferekNiereal6
28Dominik KlubaJunikowo Crew6
29Jakub PietrzakJunikowo Crew6
30Paweł KołodziejczakUnited 19986
31Serhii DmitrijevBM Budownictwo6
32Yehor StapanchenkoBM Budownictwo5
33Adam KwaśniewskiAutoplatforma & 4 x 45
34Maciej KaczmarkiewiczNiereal5
35Bartosz KilanJunikowo Crew5
36Ihor MykhalchukBM Budownictwo5
37Piotr SawiczUnited 19985
38Krzysztof KulczakGrant Tkaniny Poznań4
39Mateusz CwojdzińskiNołnejm4
40Aleksandr GladyskBM Budownictwo4
41Krystian SkórczyńskiAutoplatforma & 4 x 44
42Maciej SypułaLeśne Dziadki4
43Aleksandr DykhnoBM Budownictwo4
44Wojciech KrygierJunikowo Crew4
45Mateusz AdamekAutoplatforma & 4 x 44
46Jarosław BączkowskiLena Luboń4
47Oskar LepczyńskiUnited 19984
48Jarosław DomańskiLaruss Players4
49Arkadiusz KazimierczakAutoplatforma & 4 x 44
50Robert PawlakGrant Tkaniny Poznań3
51Shamin YevheniiBM Budownictwo3
52Michał NowakAutoplatforma & 4 x 43
53Tomasz KonsztowiczNiereal3
54Kamil WingerLaruss Players3
55Vitalik KrikBM Budownictwo3
56Dawid KłosUnited 19983
57Piotr SkrzypczakUnited 19983
58Jakub GiełdaGrant Tkaniny Poznań3
59Jędrzej KrychJunikowo Crew3
60Krzysztof SchoenGrant Tkaniny Poznań3
61Jakub GorzejewskiDrużyna Szpiku3
62Artur KowalskiNołnejm3
63Patryk RoguskiDrużyna Szpiku3
64Eryk WłodarczakLaruss Players3
65Bartosz ScheffsAutoplatforma & 4 x 43
66Piotr JaraszkiewiczLeśne Dziadki3
67Ryszard AndrzejewskiGrant Tkaniny Poznań3
68Vadim VovkBM Budownictwo3
69Paweł KędziaLeśne Dziadki3
70Paweł HałasLaruss Players3
71Jacek TerpiłowskiLeśne Dziadki3
72Adam SommerUnited 19982
73Kamil JędraszykLena Luboń2
74Leszek GrzybowskiGrant Tkaniny Poznań2
75Hubert GrygielNiereal2
76Andrii PrigodaBM Budownictwo2
77Marcin JaryszUnited 19982
78Paweł KoszelaiTreningi.pl2
79Bartłomiej ImosaJunikowo Crew2
80Wojciech GiełdaGrant Tkaniny Poznań2
81Kamil JańczakNiereal2
8220 Mateusz BudziakNołnejm2
83Jeremiasz NieczyporowskiDrużyna Szpiku2
84Mateusz KamowskiLeśne Dziadki2
85Remigiusz PińczukNiereal2
86Kaczmarek KaczmarekGrant Tkaniny Poznań2
87Maciej SmolanowiczLaruss Players2
88p. BartkowskiJunikowo Crew2
89Bartosz TomaszewskiiTreningi.pl2
90Maciej KantarekNiereal2
91Vitali DovnarovichiTreningi.pl2
92Łukasz MłynekLena Luboń2
93Jarosław BeresLaruss Players2
94Jędrzej StrzódkaUnited 19982
95Mateusz GidaszewskiJunikowo Crew2
96Michał GościniakiTreningi.pl2
97Wojciech PiechowiakLeśne Dziadki2
98B. AstLaruss Players1
99Dariusz PawlakNiereal1
100Serhii KornijukBM Budownictwo1
101Rafał PiotrowskiJunikowo Crew1
102p. MikołajczakDrużyna Szpiku1
103Mateusz PrzybyszewskiGrant Tkaniny Poznań1
104Krystian AntczakAutoplatforma & 4 x 41
105Krzysztof ElantkowskiNołnejm1
106Vitalii MichyniTreningi.pl1
107Mateusz ParafińskiDrużyna Szpiku1
108Marcin ŁażewskiGrant Tkaniny Poznań1
109Michał PydaLeśne Dziadki1
110Wojciech ZarembaNiereal1
111Kacper MagdzińskiGrant Tkaniny Poznań1
1123 Bartosz WachowiakNołnejm1
113Rafał GrabowskiUnited 19981
114Marcin PosłusznyLaruss Players1
115Wojciech SzmytNiereal1
116Patryk SchulzAutoplatforma & 4 x 41
117Marek RybickiAutoplatforma & 4 x 41
118Wojciech Terpiłowski (c)Leśne Dziadki1
119Jacek AugustyniakiTreningi.pl1
120Michał SzadeLaruss Players1
121Patryk PawlaczykLeśne Dziadki1
122Denis VakhovskyiBM Budownictwo1
123Marcin Janas (Cinek)Grant Tkaniny Poznań1
124Łukasz DylewiczUnited 19981
125Mikołaj NowakJunikowo Crew1
126Krzysztof AdamczakLena Luboń1
127Aleksandr VikulBM Budownictwo1
128Kostas MilonasiTreningi.pl1
129Adam CiskowskiJunikowo Crew1
130Stas RusBM Budownictwo1
131Bartek NosekLaruss Players1
132Krzysztof TomczakLena Luboń1

2 liga

#Imię i NazwiskoDrużynaGole
1Łukasz PieczyńskiEnea Logistyka25
2Alex KapłonKolegium Sędziów WZPN15
3Jacek SanderEnea Logistyka14
4Orest SlobodianS.K. Sokil14
5Vitalii BondarenkoS.K. Sokil13
68 Renard NawrockiEnea Logistyka13
7Jakub WeichertInteco B.S.12
8Dariusz PieczyńskiEnea Logistyka12
9Kamil KapałczyńskiPoznańskie Orły11
1020 Wojciech MajakEnea Logistyka11
11Mateusz MurawskiTeam Envitest11
12Patryk Markiewiczfutbolsport.pl11
13Łukasz FendorFC Grunwald9
14Marek BernaciakDom Konopi9
15Bartosz WrzesińskiCzerwone Diabły9
16Jan Iwulskiwww.solarnabo.pl9
17Jakub DrobnikDom Konopi8
18Wiktor KapłonKolegium Sędziów WZPN8
19Dawid KrzyżaniakLas Puszczykowo8
20Remigiusz RuraKolegium Sędziów WZPN7
2166 Łukasz PaczkowskiPoznańskie Orły7
22Artem SpitsynS.K. Sokil7
23Andrii HlekS.K. Sokil7
24Adam JankowskiCzerwone Diabły7
25Dominik OwczarzakPoznańskie Orły7
26Marcin SmolińskiInteco B.S.7
27Janis MaluginTeam Envitest6
28Michał Żywanowskiwww.solarnabo.pl6
29Krzysztof GruszkaPoznańskie Orły6
30Radosław MajewskiTeam Envitest6
31Patryk HirschEnea Logistyka5
32Jędrzej KoniecznyAntdata5
33Przemysław KwiatkowskiFC Grunwald5
34Marcin Gradkiewiczfutbolsport.pl5
35Filip RzepeckiInteco B.S.5
36Daniel LebiedzińskiEnea Logistyka5
37Mateusz Hermełafutbolsport.pl5
38Robert PawlickiKolegium Sędziów WZPN4
39Krzysztof RakocyFC Grunwald4
40Mateusz Połczyńskifutbolsport.pl4
41Jakub FrąckowiakEnea Logistyka4
42Andrzej KokocińskiInteco B.S.4
43Bohdan MazurykS.K. Sokil4
44Kacper Mikołajczykwww.solarnabo.pl4
45Yuri YerominS.K. Sokil4
46Michał DrzewieckiInteco B.S.4
47Przemysław PawlakCzerwone Diabły4
48Daniel BończykDom Konopi4
49Robert Sobolewskifutbolsport.pl4
50Piotr JabłeckiEnea Logistyka4
5119 Maciej KarpińskiAntdata4
52Wojciech JasiakCzerwone Diabły4
53Adam StasiakDom Konopi4
54Oleksandr IsaievS.K. Sokil4
55Nikita MakarenkovDom Konopi4
56Krystian ŚlebiodaFC Grunwald3
57Filip Żurawikwww.solarnabo.pl3
58Adam LebiotkowskiTeam Envitest3
59Kacper MatyjaszczykInteco B.S.3
60Dominik KollatLas Puszczykowo3
61Jacek NowakLas Puszczykowo3
62Kamil ŹywanowskiDom Konopi3
63Paweł ZarembaAntdata3
64Maciej KaniastyPoznańskie Orły3
65Paweł PaczkowskiPoznańskie Orły3
66Bartosz WróbelTeam Envitest3
67Krzysztof CałkaTeam Envitest3
68Jakub TurekCzerwone Diabły3
6914 Miron SkołudaLas Puszczykowo3
70Mikołaj NowakAntdata3
71Kamil Kołodziejekwww.solarnabo.pl3
726 Bartosz Waszkowiakfutbolsport.pl2
73Tomek StasiakCzerwone Diabły2
74Łukasz ZiętekInteco B.S.2
75Adam SołowińskiDom Konopi2
76Iwo ToporskiDom Konopi2
77Jakub BanachPoznańskie Orły2
787 Dariusz Ziółczykfutbolsport.pl2
798 Filip SolarekAntdata2
80Denys PonomarenkoS.K. Sokil2
81Sebastian WalkowiakEnea Logistyka2
82Krzysztof BartkowiakTeam Envitest2
83Mateusz Żurawskiwww.solarnabo.pl2
84Mateusz RadwanTeam Envitest2
85Igor Chruścielskiwww.solarnabo.pl2
86Michał WaskowskiKolegium Sędziów WZPN2
87Ihor KotwytskyiS.K. Sokil2
88Wojciech PietruckiKolegium Sędziów WZPN2
89Kacper Furswww.solarnabo.pl2
90Adam ŚmigielCzerwone Diabły2
91Mateusz KlauseFC Grunwald2
92Przemysław KowalewskiFC Grunwald2
93Damian GrzechowiakCzerwone Diabły2
94Marcin SkrzypczakInteco B.S.2
95Michał KmieciakDom Konopi2
96Cezary RosiakCzerwone Diabły2
97Mateusz ByczkowskiAntdata2
98Paweł JakubowskiCzerwone Diabły2
99Tomasz Tesznerfutbolsport.pl2
1006 Wojciech NowakAntdata1
101Jakub BudaDom Konopi1
102Radosław BoguszCzerwone Diabły1
103Wojciech SchoenAntdata1
104Dariusz KropińskiTeam Envitest1
105Kamil BarczakKolegium Sędziów WZPN1
106Piotr WojciechowskiFC Grunwald1
107Maciej Królwww.solarnabo.pl1
108Adam KulczyńskiTeam Envitest1
109Łukasz MokrskiCzerwone Diabły1
110Tomek NaymanLas Puszczykowo1
111Higor Calazaes da Silvafutbolsport.pl1
112Marek Sanokfutbolsport.pl1
113Kacper KlauseFC Grunwald1
114Oliwier WegnerFC Grunwald1
115Piotr ŚwitalskiFC Grunwald1
116Adam NowakPoznańskie Orły1
117Wojciech SienkiewiczPoznańskie Orły1
1183 Michał StefańskiLas Puszczykowo1
119Jan BoruńInteco B.S.1
120Dominik WacławskiInteco B.S.1
121Jakub DomżałDom Konopi1
122Mariusz KlenczakEnea Logistyka1
123Dawid MingeLas Puszczykowo1
124Franciszek KnopLas Puszczykowo1
125Łukasz WłochInteco B.S.1
126Szymon BartkowiakTeam Envitest1
127Maciej Adamekwww.solarnabo.pl1

3 liga

#Imię i NazwiskoDrużynaGole
1Mikołaj DaszkiewiczFlexLink40
2I. Taylan UzunogluAnatolia FC22
39 Sebastian UmińskiTeam Spiryt19
4Johny KlińskiRura - Team16
5Mateusz Leszek ZawalskiRura - Team15
6Daniel LewandowskiLa Croqueta14
7Krzysztof SkowronekOldboys Plus12
8Dawid ŚledzińskiOldboys Plus11
9Damian KrzyżaniakOldboys Plus10
10Wojciech NawrotSzturmowcy10
11Antoni PsutySzczepionkowcy9
12Łukasz SałataMKS Przemysław Oldboys9
13Filip KlińskiRura - Team9
14Jakub PrzystawkoSzczepionkowcy9
15Roberto GomezSudamerica Unida9
16Piotr KoprowskiMKS Przemysław Oldboys8
17Cezary KupczykLa Croqueta8
18Elias GuedesSudamerica Unida8
19Rafał SaniukOldboys Plus8
20Sebastian CepińskiSzturmowcy8
2110 Rafał WróblewskiO Jezus Maria8
22Dawid KubiakRura - Team7
23Abdurrahman KaracabeyAnatolia FC7
24Kacper PytoTeam Spiryt7
25Cem OcakAnatolia FC7
26Paweł ŁakomyRura - Team6
27Marek MiedzińskiOldboys Plus6
28Krystian BurchartBoekestijn Transport6
29Jan KaźmierczakSzczepionkowcy5
30Nahuel SorbettoSudamerica Unida5
31Wojciech PrzybylskiWczorajsi5
32Dawid RadzickiFlexLink5
33Adam ŚciborOldboys Plus5
34Stanisław BednarzSzczepionkowcy5
3512 Konrad DominiczakO Jezus Maria5
3622 Bartosz IwaniakTeam Spiryt5
37p. WilkO Jezus Maria5
38Santiago ArraigadaSudamerica Unida5
39Sławomir MądrawskiWczorajsi5
40Mateusz MusikLa Croqueta4
41Damian PuszczewiczSzturmowcy4
42Piotr PaliwodaWczorajsi4
43Hubert WalentowiczSzczepionkowcy4
44Sebastian GajewskiBoekestijn Transport4
45Dawid GradWczorajsi4
46Bartosz KawczyńskiWczorajsi4
47Paweł PaszkiewiczO Jezus Maria4
4813 Marcin PolakTeam Spiryt4
4917 Wojciech SochaO Jezus Maria4
50Jarosław BonioFlexLink4
51Marcin PieprzWczorajsi3
52Emil TomczykFlexLink3
53Rafał JakubowskiFlexLink3
54Jakub ZysnarskiSzczepionkowcy3
55Adam SzramaFlexLink3
56Ahmet SenturkAnatolia FC3
57Tomasz ZagórskiOldboys Plus3
58Kamil SytekFlexLink3
5910 Mateusz OchrymukTeam Spiryt3
60Jakub OwczarekSzturmowcy3
61Wojciech BielewiczLa Croqueta3
62Tomasz ŚmiglakFlexLink3
63Marcin BielSzczepionkowcy2
64Arkadiusz BukowskiSzturmowcy2
65Wiktor SkotarczakO Jezus Maria2
66Tomasz NieżurawskiSzturmowcy2
67Przemysław MajerLa Croqueta2
68Dawid MatczakMKS Przemysław Oldboys2
69Adam SkobierskiRura - Team2
70Mikołaj MrożewskiTeam Spiryt2
71Nikodem OrzeszekSzczepionkowcy2
72Jędrzej WittRura - Team2
73Tomasz KapturzakMKS Przemysław Oldboys2
74Kubilay HalifeAnatolia FC2
75Sjef BoekestijnBoekestijn Transport2
76Piotr SalomonBoekestijn Transport2
77Mariusz DotkaSzczepionkowcy2
78Michał SidorskiRura - Team2
79Kacper GilewiczMKS Przemysław Oldboys2
805 Bartosz PalickiMKS Przemysław Oldboys2
81Kotlewski KotlewskiTeam Spiryt2
82Mateusz PtaszekRura - Team2
83Jakub WieczorekSzczepionkowcy2
84Tomasz KsiążekWczorajsi2
85Dominik JaxWczorajsi2
86Adrian WarteckiSzczepionkowcy2
87Dariusz MieczkowskiSzturmowcy2
88Jakub NowakSzturmowcy2
89Valentyn ShulepaWczorajsi1
90Patryk SauermannSzturmowcy1
91Ugur Eralp AlbistanAnatolia FC1
92Mateusz DaszkiewiczLa Croqueta1
93Tomasz MielochBoekestijn Transport1
94Andrei KovalenkoBoekestijn Transport1
95Ahmet ErogluAnatolia FC1
967 Kamil AdamczewskiTeam Spiryt1
97Pavel BulavenkoMKS Przemysław Oldboys1
98Dariusz OstrowskiOldboys Plus1
99Kornel KubickiLa Croqueta1
100Filip LewnaRura - Team1
101Dragos CosteaBoekestijn Transport1
102Ahmet AnitAnatolia FC1
103Jakub MyszkowskiSzczepionkowcy1
104Przemysław MendykaLa Croqueta1
1055 Przemysław BielawskiTeam Spiryt1
106Suleyman AydinerAnatolia FC1
107Krystian PetczkeOldboys Plus1
1088 Sebastian BajerO Jezus Maria1
109Dawid MolakSzturmowcy1
110Filip NowackiBoekestijn Transport1
1116 Paweł MajewskiTeam Spiryt1
112Mikołaj ZakrzewskiBoekestijn Transport1
113p. KotlerczykBoekestijn Transport1
114Lucas CascoSudamerica Unida1
115p. KicińskiBoekestijn Transport1
116Krzysztof PiętaOldboys Plus1
117Tomasz PietrzyńskiOldboys Plus1
118Mateusz CiupaBoekestijn Transport1
11914 Mateusz KaczałkaO Jezus Maria1
120P RyśOldboys Plus1
121Piotr GadzińskiLa Croqueta1
122p. SzudrychBoekestijn Transport1
123Medyński MedyńskiO Jezus Maria1
124Radosław MichielusTeam Spiryt1
125Kamil GrzelakSzczepionkowcy1
126Sławomir OsakFlexLink1
127Artur PrzybylakMKS Przemysław Oldboys1
128Dawid KasperekWczorajsi1
129Michał LisiakWczorajsi1

4 liga

#Imię i NazwiskoDrużynaGole
1Robert SzaroletaKumple - HoReCa Team20
2Adam BaranBorówiec Team17
3Paweł MaciakWpip - Mardom15
47 Łukasz ŁeszykDekpol14
5Paweł Paszek (c)Spartanks14
6Jan KuraszkiewiczWpip - Mardom14
7Jan ChmielowskiWpip - Mardom14
8Jakub SzykownySą gorsi13
9Bartosz BaranBorówiec Team13
10Dariusz NowowiejskiZP Szpik13
11Łukasz GórnyAll Stars Kopanito12
12Mateusz SengerVolkswagen Group Services12
13Michał RojewskiPecunia Calcio11
14Marek KozłowskiKumple - HoReCa Team11
15Oskar KwiatekKumple - HoReCa Team10
16Jan KubczakFKS FC Forumek10
17Adrian JanaszakDekpol10
18Antoni SzczepaniakYanosik Team10
19Bartek KledzikBorówiec Team10
20Michał StyrculaWUW Poznań9
21Dawid WojciechowskiWpip - Mardom9
22Szymon OgibaSpartanks8
23Szymon KasprowiczSą gorsi8
24Paweł GórskiZP Szpik8
258 Loris DalmassoSpartanks8
26Marcin FeliniakWpip - Mardom8
27Michał RoszakFKS FC Forumek8
28p. JaniakWpip - Mardom7
29Tomasz MaćkowiakPecunia Calcio7
30Jakub WyparłoBlind Fish7
31Jakub SakowskiFKS FC Forumek6
32Marcin BielickiPecunia Calcio6
33Szymon FilipSą gorsi6
34Jakub ChilimończykAll Stars Kopanito6
35Jacek DisterheftVolkswagen Group Services6
36Krzysztof RogiewiczZP Szpik6
37Filip WojciechowskiDekpol6
38Simon OpielskiSą gorsi5
39Mateusz KosteckiKumple - HoReCa Team5
40Mikołaj ChilimończykAll Stars Kopanito5
41Mikołaj WrzesińskiBorówiec Team5
42Marcin WinterAll Stars Kopanito5
43Kamil SkonieczkaFKS FC Forumek5
44Waldemar KwiatekKumple - HoReCa Team5
45p. MakowskiYanosik Team5
46Artur PolusPecunia Calcio5
47Michał WitkowskiKumple - HoReCa Team4
4899 Filip JamrozSpartanks4
49Łukasz MarciniakYanosik Team4
50Kacper JanickiAll Stars Kopanito4
51Paweł RyszkaWUW Poznań4
52p. MikołajczakVolkswagen Group Services4
53Adam SawarzyńskiSą gorsi4
549 Michał MaszotaSpartanks4
55Rafał CielewiczPecunia Calcio3
56Wojciech StypińskiWUW Poznań3
57Paweł SzaryPecunia Calcio3
58Dominik BejmaZP Szpik3
59Damian WinkowskiPecunia Calcio3
604 Luca CasadioSpartanks3
61Tomek NapierałaWpip - Mardom3
62Radosław TheussBlind Fish3
633 Łukasz WojciechowskiDekpol3
64Piotr BarszczBorówiec Team3
65Konrad GoździorDekpol2
66Łukasz WolniakYanosik Team2
67Marcin ZasadaSą gorsi2
68Marcin KruszczyńskiPecunia Calcio2
6911 Paweł FleischerDekpol2
70Sławomir ParusWpip - Mardom2
71Mikołaj MarczakBlind Fish2
72Grzegorz KleknerAll Stars Kopanito2
73Jonatan MrózFKS FC Forumek2
74p. SkrzydlewskiBorówiec Team2
75Felder FelderVolkswagen Group Services2
76Michał GórnyAll Stars Kopanito2
77Przemysław MichalakWUW Poznań2
78Arkadiusz UrbanSpartanks2
79Jakub JakubowiczZP Szpik2
80Jan KulkaSpartanks2
81Bartłomiej GinterWpip - Mardom2
82Bartosz NowaczewskiPecunia Calcio2
83Artur MaissnerWpip - Mardom2
84Marcin KrawczykKumple - HoReCa Team2
85Marcin KledzikBorówiec Team2
86Adam KledzikBorówiec Team2
87Jakub MańczakVolkswagen Group Services2
88Marcin PazikowskiKumple - HoReCa Team2
89Bartosz ŁeszykDekpol2
90Kacper PawłowskiZP Szpik2
91Michał ZiemniakVolkswagen Group Services1
92Tomasz DoboszKumple - HoReCa Team1
93Piotr PiotrowskiWpip - Mardom1
94Remigiusz MilewskiPecunia Calcio1
95Krzysztof JanczakWUW Poznań1
96Paweł SarneckiVolkswagen Group Services1
974 Jarosław PrzybyszewskiDekpol1
98Mariusz CieleckiZP Szpik1
99Marcin ZiółkowskiFKS FC Forumek1
100p. ŁączkowskiSpartanks1
101Mateusz MichalskiFKS FC Forumek1
10221 Ludovico CornettiSpartanks1
103Deiksz DeikszVolkswagen Group Services1
104Adam WaniowskiSą gorsi1
105p. SierackiYanosik Team1
10613 Karol AdamekSpartanks1
107Adam RudziewiczBlind Fish1
108Boris BudinskyVolkswagen Group Services1
109Maciej MarszałekSpartanks1
110Wojciech MichalakWUW Poznań1
111Mikołaj RyttelBlind Fish1
112Krystian MaćkowiakVolkswagen Group Services1
113Cezary FeliniakWpip - Mardom1
114Wojciech PlucińskiPecunia Calcio1
115Bartosz RybarczykBorówiec Team1
116Wojtanowicz WojtanowiczPecunia Calcio1
117p. GożyckiWpip - Mardom1
118Szymon DanielewskiFKS FC Forumek1
119Mateusz NiedzielskiBlind Fish1
120Michał NowakYanosik Team1
121Dawid KaczmarowskiYanosik Team1
122Paweł MnichFKS FC Forumek1
123Dawid MarczakBlind Fish1
124Andrzej PrędkiKumple - HoReCa Team1
12510 Paweł StaśkiewiczSpartanks1
126Szczepan NowakYanosik Team1
127Filip BurdackiFKS FC Forumek1
128Łukasz SkrzypczakAll Stars Kopanito1
129Damian MakarewiczAll Stars Kopanito1
130Jakub PinteraAll Stars Kopanito1
131Bartek LeśniakDekpol1
132Hubert OsowiczWUW Poznań1

Sprawdź nasze produkty

Specjalnie dla wszystkich zawodników przygotowaliśmy kod rabatowy, który można wykorzystać przy zakupach w naszym sklepie internetowym futbolsport.pl!
Aby wykorzystać kod na 8% rabatu wpisz go w koszyku podczas składania zamówienia!
KOD RABATOWY:
ligafs2021