Strzelcy

1 liga

#Imię i NazwiskoDrużynaGole
1Kuba PaziewskiNołnejm22
2Wojciech SysiakiTreningi.pl21
3Yehor StapanchenkoBM Budownictwo17
4Marcin ŁażewskiGrant Tkaniny Poznań14
5Michał NiedźwiedzkiGrant Tkaniny Poznań14
6Przemysław PawlakNat-Geo14
7Marcin GajewskiLeśne Dziadki13
8Kacper MagdzińskiGrant Tkaniny Poznań12
9Radosław BoguszNat-Geo12
10Anton KutsenkoBM Budownictwo11
11Bartosz ĆmielewskiGrant Tkaniny Poznań10
12Mikołaj SzaferDrużyna Szpiku10
13Krzysztof KrygerJunikowo Crew10
14Szymon GocLeśne Dziadki9
15Wojciech GiełdaGrant Tkaniny Poznań9
16Kostas MilonasiTreningi.pl9
17Kamil JańczakNiereal9
18Robert Sobolewskifutbolsport.pl8
19Piotr SkrzypczakUnited 19988
20Dariusz WalasekiTreningi.pl8
21Artur RoguskiDrużyna Szpiku8
22Daniel FąferekNiereal7
23Jakub CiskowskiJunikowo Crew7
24Maciej SypułaLeśne Dziadki6
25Tomek MijalskiNat-Geo6
26Jakub PietrzakJunikowo Crew6
27Kacper SworackiGrant Tkaniny Poznań6
28Krzysztof KulczakGrant Tkaniny Poznań5
29Filip WojciechowskiNołnejm5
30Bartosz TomaszewskiiTreningi.pl5
316 Bartosz Waszkowiakfutbolsport.pl5
32Ryszard AndrzejewskiGrant Tkaniny Poznań5
33Bartosz WrzesińskiNat-Geo5
34Michał ŻywanowskiNat-Geo5
35Marcin RejmiszNat-Geo5
36Paweł KołodziejczakUnited 19985
37Dariusz CieleckiUnited 19984
38Konrad HekiertLeśne Dziadki4
39Olaf AniołaDrużyna Szpiku4
40Marek Sanokfutbolsport.pl4
41Patryk Markiewiczfutbolsport.pl4
42Michał GościniakiTreningi.pl4
43Tomasz KonsztowiczNiereal4
44Piotr KubiakNołnejm4
45Piotr SawiczUnited 19984
46Rafał PiotrowskiJunikowo Crew4
47Andrii PryhodaBM Budownictwo4
48Vadym VovkBM Budownictwo3
49Tomasz Tesznerfutbolsport.pl3
50Damian Oleksiakfutbolsport.pl3
51Paweł TuliszkaNat-Geo3
52Aleksandr DukhnoBM Budownictwo3
53Wojciech KrygierJunikowo Crew3
54Patryk DunikowskiNiereal3
55Jędrzej KrychJunikowo Crew3
56Mateusz GidaszewskiJunikowo Crew3
57Szymon CieślikGrant Tkaniny Poznań3
58Vitalii KrikBM Budownictwo3
59Maciej KantarekNiereal3
60Marcin JasnowskiNołnejm3
61Oskar LepczyńskiUnited 19982
62Dawid KaczmarekGrant Tkaniny Poznań2
63Wojciech MartinekiTreningi.pl2
64Mateusz BartkowiakJunikowo Crew2
65Wojciech ZarembaNiereal2
66Krzysztof KaczmarkiewiczNiereal2
67Piotr SchulzeiTreningi.pl2
68Krzysztof TyklewiczNołnejm2
69Maciej KaczmarkiewiczNiereal2
70Mateusz ParafińskiDrużyna Szpiku2
71Marcin Troszczyńskifutbolsport.pl2
72Łukasz TarkaNat-Geo2
73Szymon RachutaGrant Tkaniny Poznań2
74Wojciech Terpiłowski (c)Leśne Dziadki2
75Wojciech SzmytNiereal2
76Bartosz KilanJunikowo Crew2
77Łukasz KubickiNołnejm2
78Dariusz PawlakNiereal2
79Przemysław SzukałaDrużyna Szpiku2
80Oleh HarkavyiBM Budownictwo2
81Jakub GiełdaGrant Tkaniny Poznań1
82Patryk JankowiakUnited 19981
83Mariusz JaśkowiakNołnejm1
84Robert PawlakGrant Tkaniny Poznań1
85Mateusz Połczyńskifutbolsport.pl1
86Patryk PromińskiJunikowo Crew1
87Dawid KłosUnited 19981
88Łukasz LedaUnited 19981
89Szymon SobkowiakGrant Tkaniny Poznań1
9020 Mateusz BudziakNołnejm1
91Ihor MykhalchukBM Budownictwo1
92Mateusz Hermełafutbolsport.pl1
93Higor Calazaes da Silvafutbolsport.pl1
94Jakub GorzejewskiDrużyna Szpiku1
95Tadeusz TargoszyńskiUnited 19981
96Dominik KlubaJunikowo Crew1
97Marcin AdamczakNołnejm1
98Łukasz DylewiczUnited 19981
99Wiktor KurzawskiDrużyna Szpiku1
100Vitali DovnarovichiTreningi.pl1
101Marcin PakułaDrużyna Szpiku1
102Maciej SkowrońskiJunikowo Crew1
103Jędrzej StrzódkaUnited 19981
104Marcin LemańskiLeśne Dziadki1
105Wojciech PiechowiakLeśne Dziadki1
106Sebastian KaszyńskiNiereal1
107Roman TishchenkoBM Budownictwo1
108Krzysztof SchoenGrant Tkaniny Poznań1
109Mikołaj ŁochyńskiNołnejm1
110Jacek TerpiłowskiLeśne Dziadki1
111Rafał GrabowskiUnited 19981
112Mateusz CwojdzińskiNołnejm1
113Damian SmolarekGrant Tkaniny Poznań1

2 liga

#Imię i NazwiskoDrużynaGole
1Michał JaniakLaruss Real Players24
2Gaweł PerzBengalskie Koty17
3Adam JankowskiCzerwone Diabły15
4Jakub PewnyDom Konopi14
5Kamil KapałczyńskiPoznańskie Orły12
6Mikołaj NowakBengalskie Koty12
7Mateusz MurawskiTeam Envitest12
8Altit HichamLaruss Real Players11
9Łukasz FendorFC Grunwald10
10Janis MaluginTeam Envitest10
11Dominik OwczarzakPoznańskie Orły9
12Radosław MajewskiTeam Envitest9
13Orest SlobodianS.K. Sokil9
14Adrian JanaszekFlexLink9
15Wiktor KapłonKolegium Sędziów WZPN8
16Marcin SmolińskiFc Paide8
17Bartosz BartoszakFc Paide7
18Yuri YerominS.K. Sokil7
19Bartłomiej ImosaBengalskie Koty7
20Adam LebiotkowskiTeam Envitest6
21Jakub DrobnikDom Konopi6
22Jakub WeichertFc Paide6
23Kamil WingerLaruss Real Players6
24Andrii HlekS.K. Sokil6
25Damian KrzyżaniakOldboys Plus6
26Bartosz WróbelTeam Envitest6
27Mariusz DotkaSzczepionkowcy6
28Szymon NowakTeam Envitest6
29Antoni PsutySzczepionkowcy6
30Wojciech SienkiewiczPoznańskie Orły5
31Damian MańczakBengalskie Koty5
32Jakub CylwikBengalskie Koty5
33Nikodem OrzeszekSzczepionkowcy5
34Mikołaj PrzybyszOldboys Plus5
35Jan BoruńFc Paide5
36Vadym SmilianetsS.K. Sokil5
37Mikołaj DaszkiewiczFlexLink5
38Artem SpitsynS.K. Sokil5
39Damian GrzechowiakCzerwone Diabły5
40Adam ŚmigielCzerwone Diabły4
41Krzysztof RakocyFC Grunwald4
42Ihor KotwytskyiS.K. Sokil4
43Serhii KolisnykS.K. Sokil4
44Jakub PrzystawkoSzczepionkowcy4
45Robert PawlickiKolegium Sędziów WZPN4
46Emil TomczykFlexLink4
47Maciej SmolanowiczLaruss Real Players4
48Jacek KrawczukDom Konopi4
49Karol SmolińskiFc Paide4
50Marcin BielSzczepionkowcy4
51Damian SzadeLaruss Real Players4
52Krzysztof SkowronekOldboys Plus4
53Michał DrzewieckiFc Paide4
54Przemysław HałaczkiewiczSzczepionkowcy4
55Marcin MatylaFC Grunwald3
56Adam MielcarekDom Konopi3
57Michał SzadeLaruss Real Players3
58Marek MiedzińskiOldboys Plus3
59Kamil BarczakKolegium Sędziów WZPN3
60Filip RzepeckiFc Paide3
61Jakub SzczepankiewiczKolegium Sędziów WZPN3
62Dawid ŚledzińskiOldboys Plus3
63Kamil ŹywanowskiDom Konopi3
64Filip Goździkowskiwww.solarnabo.pl3
65Alex KapłonKolegium Sędziów WZPN3
66Dawid KopkaSzczepionkowcy3
67Kamil Kołodziejekwww.solarnabo.pl3
68Hubert WalentowiczSzczepionkowcy3
69Stanisław BednarzSzczepionkowcy3
70Mateusz KlauseFC Grunwald3
71Rafał JakubowskiFlexLink3
72Andrzej KokocińskiPoznańskie Orły3
73Marcin StoińskiLaruss Real Players3
74Jakub DomżałDom Konopi3
75Michał KmieciakDom Konopi3
76Jan Iwulskiwww.solarnabo.pl3
77Wojciech PietruckiKolegium Sędziów WZPN2
78Robert WiśniowskiBengalskie Koty2
79Denys PonomarenkoS.K. Sokil2
80Jakub Marciniakwww.solarnabo.pl2
81Max BytyńCzerwone Diabły2
82Krzysztof CałkaTeam Envitest2
83Nikita MakarenkovDom Konopi2
84Przemysław SzramaFlexLink2
85Krzysztof BartkowiakTeam Envitest2
86Michał Kowalczykwww.solarnabo.pl2
87Marcin NowackiLaruss Real Players2
88Jarosław BonioFlexLink2
89Tomasz ŚmiglakFlexLink2
90Maciej KaniastyPoznańskie Orły2
91Kacper MatyjaszczykFc Paide2
92Dawid JakubiakFc Paide2
93Filip Żurawikwww.solarnabo.pl2
94Rafał SaniukOldboys Plus2
95Jakub WieczorekSzczepionkowcy2
9666 Łukasz PaczkowskiPoznańskie Orły2
97Jakub KaźmierczakFc Paide2
98Jakub BanachPoznańskie Orły2
99Marcin RybnikSzczepionkowcy2
100Krzysztof BiszczanikCzerwone Diabły1
101Paweł ŁukasikFlexLink1
102Szymon BukoPoznańskie Orły1
103Oleksandr IsaievS.K. Sokil1
104Bartosz NowaczykBengalskie Koty1
105Jakub ZysnarskiSzczepionkowcy1
106Dariusz OstrowskiOldboys Plus1
107Krzysztof PołomkaKolegium Sędziów WZPN1
108Adrian ZrałkaPoznańskie Orły1
109Przemysław KwiatkowskiFC Grunwald1
110Robert CeluchLaruss Real Players1
111Dawid RadzickiFlexLink1
112Piotr PauksztełoBengalskie Koty1
113Wojciech SchoenOldboys Plus1
114Jakub MyszkowskiSzczepionkowcy1
115Adam GomolińskiBengalskie Koty1
116Adrian JaguszewskiBengalskie Koty1
117Wojciech JasiakCzerwone Diabły1
118Kacper Furswww.solarnabo.pl1
119Vitalii BondarenkoS.K. Sokil1
120Denys VakchovskyiS.K. Sokil1
121Filip GryczyńskiFc Paide1
122Dariusz KropińskiTeam Envitest1
123Tomek StasiakCzerwone Diabły1
124Szymon CyferkowskiKolegium Sędziów WZPN1
125Wojciech FiedukKolegium Sędziów WZPN1
126Adam CiskowskiBengalskie Koty1
127Adam LewandowskiLaruss Real Players1
128P RyśOldboys Plus1
129Łukasz AraszkiewiczKolegium Sędziów WZPN1
130p. KokotekFC Grunwald1
131Dominik WacławskiBengalskie Koty1
132Franciszek KlimczakBengalskie Koty1
133Mateusz Żurawskiwww.solarnabo.pl1
134Szymon RatyńskiDom Konopi1
135Sławomir OsakFlexLink1
136Krzysztof SzurpitFc Paide1
137Krzysztof Czarnotawww.solarnabo.pl1
138Mateusz DąbrowskiFC Grunwald1
139Kacper LechanskiFC Grunwald1
140Adam ŚciborOldboys Plus1
141Kacper Mikołajczykwww.solarnabo.pl1
142Paweł PaczkowskiPoznańskie Orły1
143Mateusz MatyaszczykLaruss Real Players1
144Michał WaskowskiKolegium Sędziów WZPN1
145Bohdan MazurykS.K. Sokil1
146Tomasz PietrzyńskiOldboys Plus1
147Paweł JakubowskiCzerwone Diabły1

3 liga

#Imię i NazwiskoDrużynaGole
1I. Taylan UzunogluAnatolia FC26
2Kacper PytoTeam Spiryt16
3Robert SzaroletaKumple - HoReCa Team16
4Johny KlińskiRura - Team13
5Dawid KrzyżaniakLas Puszczykowo13
610 Rafał WróblewskiO Jezus Maria11
7Mateusz KowalskiO Jezus Maria11
8Mateusz ZbierskiKumple - HoReCa Team10
9Paweł PaszkiewiczO Jezus Maria10
10Krystian KrystkowiakAntdata10
119 Sebastian UmińskiTeam Spiryt10
12Jakub SzykownySą gorsi9
13Dawid KubiakRura - Team9
14Adam SkołudaLas Puszczykowo9
15Berat GultekinAnatolia FC9
16Łukasz SałataMKS Przemysław Oldboys9
17Krzysztof AdamczakKumple - HoReCa Team8
1822 Bartosz IwaniakTeam Spiryt8
19Meti CalaSą gorsi8
20Sebastian CepińskiSzturmowcy7
21Dariusz MieczkowskiSzturmowcy7
22Mateusz ByczkowskiAntdata7
23Abdurrahman KaracabeyAnatolia FC7
24Wiktor SkotarczakO Jezus Maria7
25Dawid WojciechowskiWpip - Mardom7
26Dawid MatczakMKS Przemysław Oldboys6
27Paweł ŁakomyRura - Team6
28Jan KuraszkiewiczWpip - Mardom5
29Patryk JankowskiAntdata5
30Ugur Eralp ElbistanAnatolia FC5
31Michał OmieczyńskiO Jezus Maria5
32Mateusz Leszek ZawalskiRura - Team5
33Adam SawarzyńskiSą gorsi5
34Adam SkobierskiRura - Team5
35Wojciech PrzybylskiWczorajsi4
363 Michał StefańskiLas Puszczykowo4
37Valentyn ShulepaWczorajsi4
38Dominik OsesRura - Team4
39Tomasz KapturzakMKS Przemysław Oldboys4
40Dominik KollatLas Puszczykowo4
41Dawid MingeLas Puszczykowo4
42Pavel BulavenkoMKS Przemysław Oldboys4
43Piotr KoprowskiMKS Przemysław Oldboys4
44Maciej KarpińskiAntdata4
45Szymon StachowiakRura - Team4
46Dariusz BednarzSzturmowcy4
47Sławomir MądrawskiWczorajsi4
487 Kamil AdamczewskiTeam Spiryt4
49Dawid GradWczorajsi4
50Albert GłuchowskiWczorajsi3
51Radosław MichielusTeam Spiryt3
52Paweł MaciakWpip - Mardom3
53Piotr PaliwodaWczorajsi3
54Marcin GrabarzLas Puszczykowo3
55Krzysztof JakubowskiWpip - Mardom3
56Marcin PieprzWczorajsi3
57Dawid KotlewskiTeam Spiryt3
5810 Adam KaźmierczakLas Puszczykowo3
59Jakub BrzostowskiLa Croqueta2
60Grzegorz BalickiTeam Spiryt2
61Tomasz WitkowskiO Jezus Maria2
62Ahmet SenturkAnatolia FC2
6312 Konrad DominiczakO Jezus Maria2
64Mateusz SobieskiSzturmowcy2
65Marek KozłowskiKumple - HoReCa Team2
6610 Mateusz OchrymukTeam Spiryt2
67Grzegorz SilskiAntdata2
68Wojciech BielewiczLa Croqueta2
69Mikołaj NowakAntdata2
70Mateusz DaszkiewiczLa Croqueta2
71Bartosz KawczyńskiWczorajsi2
7214 Miron SkołudaLas Puszczykowo2
73Jakub OwczarekSzturmowcy2
74Michał WitkowskiKumple - HoReCa Team2
755 Bartosz PalickiMKS Przemysław Oldboys2
76Filip KlińskiRura - Team2
77Jędrzej KoniecznyAntdata2
78Mikołaj JaniakWpip - Mardom2
79p. ChęcińskiLa Croqueta2
80Wojciech NowakAntdata2
81Marcin ZasadaSą gorsi2
8214 Mateusz KaczałkaO Jezus Maria1
83Cezary KupczykLa Croqueta1
84Burak KocakAnatolia FC1
85Jan ChmielowskiWpip - Mardom1
86Marcin WilkO Jezus Maria1
87Marcin MingeLas Puszczykowo1
88Szymon KasprowiczSą gorsi1
89Mateusz KoperskiRura - Team1
90Szymon NowickiSą gorsi1
91Daniel LewandowskiLa Croqueta1
92Adam SmolińskiSą gorsi1
93Filip RobelSzturmowcy1
94Piotr NieckarzLas Puszczykowo1
95Michał MaciejakWczorajsi1
9617 Wojciech SochaO Jezus Maria1
97Adam WaniowskiSą gorsi1
98Dawid KasperekWczorajsi1
99Paweł LorekKumple - HoReCa Team1
100Mikołaj MrożewskiTeam Spiryt1
101Mateusz WitkowskiWpip - Mardom1
102Mateusz KozłowskiSzturmowcy1
103Michał KowalskiKumple - HoReCa Team1
104Jacek Gilewicz (c)MKS Przemysław Oldboys1
105p. SacharaLa Croqueta1
106Paweł SzmaniaMKS Przemysław Oldboys1
107Maciej MichalakWpip - Mardom1
108Przemysław MendykaLa Croqueta1
109Szymon FilipSą gorsi1
110p. TrafnyRura - Team1
111Tomek NapierałaWpip - Mardom1
1125 Błażej BębelAntdata1
113Dominik TeperWczorajsi1
114Karol PostekSzturmowcy1
115Piotr GadzińskiLa Croqueta1
116Artur MaissnerWpip - Mardom1
117Michał RóżyckiWpip - Mardom1

4 liga

#Imię i NazwiskoDrużynaGole
1Jakub MańczakVolkswagen Group Services27
2Michał WalczakFC Nowa Wieś26
3Piotr BączykFC Nowa Wieś26
4Bartosz KowalczykFC Nowa Wieś20
5Paweł ZarembaKopacze18
6Dawid MarczakBlind Fish14
7Mateusz MacioszekSpartanks12
8Michał RojewskiPecunia Calcio12
9Adam BaranBorówiec Team12
10Michał StyrculaWUW Poznań11
11Marcin BielickiPecunia Calcio10
127 Łukasz ŁeszykDekpol9
13Sebastian SzostakKroplówka.pl9
14Bartosz BaranBorówiec Team9
15Tomasz WęcławekFC Nowa Wieś8
1699 Filip JamrozSpartanks8
17Grzegorz KleknerAll Stars Kopanito8
18Arkadiusz SzczechowiakKopacze8
19Kacper KuraszkiewiczKopacze8
20Rafał KamińskiKopacze8
21Tomasz DutkiewiczFC Nowa Wieś8
2210 Mikołaj RatajczakDekpol7
23Aleksander BadzińskiFC Nowa Wieś7
24Bartosz OzdobaFC Nowa Wieś7
25Sebastian GajewskiBoekestijn Transport7
26Paweł UrbańczykVolkswagen Group Services7
27Paweł Paszek (c)Spartanks7
28Mateusz SengerAll Stars Kopanito7
29Sjef BoekestijnBoekestijn Transport6
30Mateusz DuchowskiVolkswagen Group Services6
31Tomasz MaćkowiakPecunia Calcio6
32Krystian KąsowskiKroplówka.pl6
3311 Paweł FleischerDekpol6
34Jarosław SzczupaczyńskiBoekestijn Transport5
35Szczepan NowakYanosik Team5
368 Loris DalmassoSpartanks5
37Dawid MacioszekSpartanks5
38Rafał MikołajczakVolkswagen Group Services5
39Bartek KledzikBorówiec Team5
4021 Ludovico CornettiSpartanks5
414 Luca CasadioSpartanks5
42Bartosz WicijowskiYanosik Team5
43Marek SzostakKroplówka.pl5
44Krzysztof SucheckiBoekestijn Transport5
45Mikołaj ChilimończykAll Stars Kopanito4
46Paweł TurekBoekestijn Transport4
47Damian DrzewieckiAll Stars Kopanito4
48Marcin PrymowiczVolkswagen Group Services4
49Maciej PietruckiBorówiec Team4
50Łukasz JakubiakKroplówka.pl4
51Mykola KarpovBoekestijn Transport4
52Leszek BudzińskiKopacze4
53Maciej MarszałekSpartanks4
54Dawid MichniakVolkswagen Group Services4
55Jan KubczakFKS FC Forumek3
56Mariusz JoszkoKroplówka.pl3
57Radosław RaźniewskiBoekestijn Transport3
58Konrad GoździorDekpol3
59Robert KwiatkowskiFKS FC Forumek3
60Szymon MilanowskiBorówiec Team3
61Marcin ZiółkowskiFKS FC Forumek3
62Jakub ChilimończykAll Stars Kopanito3
63Jakub SakowskiFKS FC Forumek3
64Maciej MichalakFC Nowa Wieś3
65Jakub WyparłoBlind Fish3
66Paweł WróblewskiBoekestijn Transport3
67Damian WinkowskiPecunia Calcio3
68Michał StefaniakFC Nowa Wieś3
69Paweł BahyryczYanosik Team3
70Michał GorlovBorówiec Team3
71Antoni SzczepaniakYanosik Team3
72Arkadiusz UrbanSpartanks2
73Paweł NowakKroplówka.pl2
74Patryk NowakKroplówka.pl2
75Łukasz MichalskiWUW Poznań2
76Marcin PietrzakKroplówka.pl2
77Dawid KaczmarowskiYanosik Team2
783 Łukasz WojciechowskiDekpol2
79Tomasz KoniecznyFC Nowa Wieś2
80Piotr SzałkowskiBorówiec Team2
81Filip WojciechowskiDekpol2
825 Adam ZawistowskiDekpol2
83Boris BudinskyVolkswagen Group Services2
84Paweł KołakowskiBorówiec Team2
85Mikołaj SierpińskiFC Nowa Wieś2
86Dariusz NapierkowskiBoekestijn Transport2
87Artur PolusPecunia Calcio2
88Jędrzej MorawskiAll Stars Kopanito2
89Marcin KledzikBorówiec Team2
90Marcin WinterAll Stars Kopanito2
91Mateusz NiedzielskiBlind Fish2
92Przemysław WujewskiPecunia Calcio2
93Łukasz UrbańczykVolkswagen Group Services2
94Radosław TheussBlind Fish2
95Bartek LeśniakDekpol2
96Iwo ToporskiFC Nowa Wieś2
97Kamil SkonieczkaFKS FC Forumek2
98Adrian JóźwiakFKS FC Forumek2
99Jakub SędziakAll Stars Kopanito2
100Paweł SzaryPecunia Calcio2
101Marek GałgańskiYanosik Team2
102Bartek KmieciakSpartanks2
103Władysław NawrockiFKS FC Forumek2
104Michał RoszakFKS FC Forumek1
105Marcin HermanYanosik Team1
106Dominik SzubrychBoekestijn Transport1
107Michał NowakYanosik Team1
108p. LamańskiBlind Fish1
109Mikołaj TadejaAll Stars Kopanito1
110Wojciech MichalakWUW Poznań1
111Wojciech ZychFC Nowa Wieś1
112Mikołaj MarczakBlind Fish1
113Anna JacewiczKopacze1
114Krzysztof JanczakWUW Poznań1
115Talar SadallaKopacze1
116Filip GodurkiewiczKroplówka.pl1
117Wojciech StypińskiWUW Poznań1
118Fabian FeldfeberVolkswagen Group Services1
119Cezary WilkKopacze1
120Przemysław KwiatkowskiFKS FC Forumek1
121Kamil PaszekSpartanks1
122Mikołaj WrzesińskiBorówiec Team1
123p. PlewaKopacze1
124Robert KortaKopacze1
125Łukasz WolniakYanosik Team1
126p. WalkowiakKopacze1
127Jakub WojciechowskiBorówiec Team1
128Michał KoczanPecunia Calcio1
129Michał TurowskiYanosik Team1
130Maciej MaczyszynBoekestijn Transport1
131Marcin PilichowskiFKS FC Forumek1
132Bartosz ŁeszykDekpol1
133Paweł RyszkaWUW Poznań1
134Damian RzepkaKroplówka.pl1
135Radosław GrzybowskiKopacze1
1364 Jarosław PrzybyszewskiDekpol1
137p. GrochowskiYanosik Team1
138Łukasz GórnyAll Stars Kopanito1
139Paweł MnichFKS FC Forumek1
140Adam KledzikBorówiec Team1
141p. MalczykBoekestijn Transport1

Sprawdź nasze produkty

Specjalnie dla wszystkich zawodników przygotowaliśmy kod rabatowy, który można wykorzystać przy zakupach w naszym sklepie internetowym futbolsport.pl!
Aby wykorzystać kod na 8% rabatu wpisz go w koszyku podczas składania zamówienia!
KOD RABATOWY:
ligafs2021