Partnerzy

Wszystkich sympatyków, zawodników i uczestników ligi siódemek futbolsport.pl chciałbym poinformować, że firma art-market Pracownia Prezentów została oficjalnym partnerem ligi! Firma ta ufundowała dla naszych uczestników wodę AQUA 2. Firma art-market Pracownia Prezentów od 10 lat specjalizuje się w przygotowywaniu branży upominków na różne okazje. Domeną firmy jest przygotowywanie paczek świątecznych, koszy upominkowych oraz czekoladek reklamowych, które stanowią oryginalny prezent dla pracowników jak i kluczowych klientów. Oferta skierowana jest zarówno do firm jak i odbiorców indywidualnych.

Kim jesteśmy?

Organic Fitness to wielkopolska sieć przyjaznych klubów fitness i społeczność, którą tworzymy razem z Klubowiczami. U nas każdy może czuć się dobrze i znaleźć coś dla siebie, zgodnie z hasłem: Naturalnie Twoje!

Każdy nasz klub to nie tylko miejsce, w którym wykonasz trening pod okiem specjalistów i przy użyciu wysokiej klasy sprzętu. To przestrzeń, w której w końcu poczujesz się sobą, bo każdą indywidualność traktujemy z głębokim szacunkiem. W Organic Fitness spotykasz się z przyjaciółmi, realizujesz wspólne pasje i wymieniasz doświadczeniami. Bez kompleksów i napinki.