Partnerzy

Wszystkich sympatyków, zawodników i uczestników ligi siódemek futbolsport.pl chciałbym poinformować, że woda Kryniczanka została oficjalnym partnerem ligi. Tym samym zawodnicy, którzy grają w lidze będą mogli korzystać z wody, która ma w swoim składzie wiele odżywczych i zdrowotnych wartości. Poniżej krótka historia wody i jej zalety.

WODY MINERALNE wysokozmineralizowane

Kryniczanka pochodzi ze źródła Zdrój Główny bijącego z głębi ziemi przed Pijalnią Główną w Krynicy Zdroju, odkrytego w 1793r. Kryniczanka dzięki wysokiej zawartości wapnia (323 mg/l) proponowana jest jako woda wzmacniająca układ kostny. Zawiera również magnez (72,4 mg/l) pomagający łagodzić stany stresowe i nadmierną pobudliwość. Regeneruje wzmożony wysiłek fizyczny. Działa przeciwzapalnie i przeciwuczuleniowo. Uzupełnieniem zawartości mineralnych Kryniczanki są potas i sód gwarantujące utrzymanie równowagi komórkowej w organizmie. Kryniczance towarzyszy dwutlenek węgla pochodzenia geologicznego, bardzo łatwo przyswajany przez organizm w przeciwieństwie do innych wód, które nasycane są sztucznym CO 2 . Zawartość składników stałych w 1 litrze wynosi 2034,40 mg.
Sprawdź nasze produkty

Specjalnie dla wszystkich zawodników przygotowaliśmy kod rabatowy, który można wykorzystać przy zakupach w naszym sklepie internetowym futbolsport.pl!
Aby wykorzystać kod na 8% rabatu wpisz go w koszyku podczas składania zamówienia!
KOD RABATOWY:
ligafs2021