Wyjazdy

Największe piłkarskie areny - wycieczka do Anglii i mecze Premier League na żywo z futbolsport.pl!

Wstęp

Wielki futbol jeszcze nigdy nie był tak blisko! Cristiano Ronaldo, Harry Kane i Mo Salah na wyciągnięcie ręki. Przekonaj się na własne oczy, jak radzą sobie w akcji największe piłkarskie gwiazdy. 
Zabierz znajomych na mecz Premier League, zwiedzaj legendarne stadiony, podziwiaj klubowe gabloty pełne pucharów i poczuj się jak piłkarska gwiazda stojąc w tunelu prowadzącym na murawę. Poczuj magię największych piłkarskich aren z futrbolsport.pl i Premiership Experience. 

Krótki opis atrakcji
 
Połączyliśmy siły z brytyjskim touroperatorem Premiership Experience by wzbogacić naszą ofertę o zupełnie unikatowy produkt. Premiership Experience to wielokrotnie nagradzany prestiżowymi wyróżnieniami lider rynku branży wycieczek sportowych w Wielkiej Brytanii. Firma posiada 4 międzynarodowe biura, a ogromna popularność, jaką cieszy się liga angielska sprawia, że co kolejkę około 400 zadowolonych klientów z całego świata dzięki naszemu partnerowi ogląda mecz Premier League na żywo.
Dlaczego nasza oferta jest unikatowa? Ponieważ wieloletnie doświadczenie i wzorowa jakości usług sprawia, że Premiership Experience od 2010 roku bezpośrednio wspólpracuje z klubami piłkarskimi Premier League. Nasz produkt nie jest dostępny w otwartej sprzedaży. Wspólnie oferujemy rozbudowany pakiet, którego mecz jest jedną z atrakcji. Gwarantujemy najlepsze miejsca na stadionie, zakulisowe zwiedzanie stadionów: Anfield, Old Trafford czy Etihad, wizytę w Narodowym Muzeum Piłki Nożnej w Manchesterze oraz bogatą ofertę pozasportową. Dodatkowo umożliwiamy rozbudowanie oferty o wizytę w ośrodku treningowym Manchesteru City oraz specjalną ofertę dla firm, której celem jest rozwój kadr poprzez warsztaty prowadzone przez pracowników z wybranych działów klubu.
Premier League to globalny produkt luksusowy, który pragniemy przybliżyć Wam najbardziej, jak to tylko możliwe w najbardziej atrakcyjnej cenie na rynku.
 
Przykładowy plan podróży
 
2 x nocleg w  3* lub 4* hotelu z dużym śniadaniem
Bilet na mecz Manchesteru City na żywo
Zakulisowe zwiedzanie stadionów (2 z: Anfield, Old Trafford, Etihad)
Bilet do Narodowego Muzeum Piłki Nożnej w Manchesterze
2 x obiad
Transport komfortowym autokarem podczas całego pobytu
Pełna obsługa całej wycieczki przez Premiership Experience