Michael Delura show

2017-09-27

Fofiter gromi, Niereal skuteczniejszy niż Roche, Nat-Geo w górę tabeli, Spec Kable oddają pola Arvato, Ludowy KS i Dekpol bez szału. Wczorajszy dzień w rozgrywkach piłkarskich futbolsport.pl to już historia. Kim są jej bohaterowie? Przekonajcie się sami.

I połowa wyrównana, dużo gry w środku pola, mało klarownych sytuacji do zdobycia bramki. W II połowie zaprocentowało doświadczenie Nierealu. Roche grało nieźle, ale goście pokazali jaką przewagę w końcowych fragmentach meczu dają lata gry.

Roche - Niereal 1:3 (1:1)

Bramki dla Roche: Tomasz Majer 21'

Bramki dla Nierealu: Wojciech Zaręba 4', Kamil Jańczak 39', Patryk Dunikowski 50'

Szpiki nadal w niemocy. Była walka, było też sporo gry siłowej, ale to Nat-Geo dyrygowne przez Mateusza Czajkę (zdobywca 4 bramek) zaprezentowało się lepiej. Widać, że drużyna gospodarzy walczyć będzie o najwyższe laury, mają świetne możiwości i bardzo dobrze prezentują się taktycznie. Właśnie tego brakuje Drużynie Szpiku, która mimo ambitnej gry nie jest w stanie postawić się lepiej zorganizowanym rywalom.

Nat-Geo - Drużyna Szpiku 5:2 (3:1)

Bramki dla Nat-Geo: Bartosz Wrzesiński 23', Mateusz Czajka 4', 13', 45', 48'

Bramki dla Drużyny Szpiku: Michał Chudecki 20', Mateusz Gozdek 40'

Spec Kable po tym meczu moga być nazywani specjalistami od mądrej gry i dobrego wyprowadzania ataku pozycyjnego, ale niewykorzystywaniu tego w kluczowych momentach meczu. Podobnie jak z Leśnymi Dziadkami, tak i teraz jak drużyna wyglądali lepiej niż Arvato, jednak to rywale dzięki indywidualnym zrywom zdołali zainksować 3 punkty. Wspomnieć należy, że goście zwycięskie gole strzelili w 4 ostatnich minutch meczu, gdzie kilka chwil wcześniej Spec Kable nie wykorzystały swoich okazji na objęcie prowadzenia.

Spec Kable - Arvato Poznań 1:4 (1:1)

Bramki dla Spec Kabli: Robert Szynka 22'

Bramki dla Arvato Poznań: Jakub Panek 17', Krzysztof Panek 46', 47', Jacek Augustyniak 49'

Typowy mecz walki, bez historii, bez klarownych akcji. Można powiedzieć, że było ich "jak na lekarstwo". Trochę lepiej poradzili sobie zawodnicy Ludowego KS. Antybohaterem spotkania mógł zostać Łukasz Krajnik, ale stało się zupełnie inaczej. Przy stanie 1:1 w 45 minucie meczu otrzymał on żółta kartkę i osłabił swój zespół. Jednak drużyna Dekpolu nie wykorzystała tej okazji, a sam ukarany chwilę po odbyciu kary zdobył zwycięskiego gola, zapewnijac zespołowi 3 punkty.

Ludowy KS addicted2fun - Dekpol 2:1 (1:0)

Bramki dla Ludowy KS addicted2fun: P. Majchrzak 21', Łukasz Krajnik 48'

Bramki dla Dekpolu: Łukasz Leszyk 41'

Co tu dużo piać - Foriter rozgromił rywali, a popis gry dał Michael Delura, po tym spotkaniu nazywany NISZCZYCIELEM. Strzelił AŻ 11 BRAMEK!!! Trudno opisać to, co robił z przeciwnikami. Fantastyczny mecz jego, jak i całej drużyny.

Unilever Poznań - Forfiter Poznań 1:14 (1:7)

Bramki dla Unileveru Poznań: Adam Majewski 19'

Bramki dla Forfitera Poznań: Tomasz Napierała 4', Mateusz Siedlecki 10', Piotr Różański 18'

Michael Delura 9', 12', 19', 20', 25', 27', 36', 40', 41', 45', 49'

Drużyny spisały się na medal, dużo bramek i jeszcze więcej walki. Poniżej rozkład jazdy na dziś:

2017-09-27 20:30 1 liga Tajfun Budchem - : - ul. Gdańska 1 Boisko A
2017-09-27 21:30 1 liga Tajfun Nat-Geo - : - ul. Gdańska 1 Boisko A