Informacje organizacyjne

2021-03-19
Informacje organizacyjne

22 marca rusza kolejny sezon ligi siódemek futbolsport.pl. Z racji tego, że rozgrywki przenoszą się na nowy obiekt na Golęcinie (ul. Warmińska 1) jest kilka spraw organizacyjnych do przedstawienia.

Jak już większość uczestników wie, w sezonie wiosennym pomagać przy organizacji ligi nie będzie Mateusz Koszycki. Na dniach przedstawię osobę, która zastąpi Mateusza i będzie zajmowała się organizacją ligi. Osoba ta przejmie wszystkie obowiązki, które ma ligowiec i w razie mojej nieobecności, to ona będzie za wszystko odpowiedzialna.

Szatnie oraz zaplecze sanitarne znajdują się obok boiska lekkoatletycznego. W razie wątpliwości proszę o zgłoszenie się do organizatorów, a my wskażemy gdzie dokładnie się znajdują.

Parking przeznaczony dla uczestników i zawodników ligi futbolsport.pl znajduje się przy budynku WZPN (5 minut od boiska). Prośba do osób, które na ligę przyjadą autem, aby od samego początku korzystać ze wskazanego parkingu. Miejsc do parkowania jest bardzo dużo i tym samym unikniemy niepotrzebnych zatorów.

Wciąż obowiązują nas wszelkie wytyczne sanitarne. W związku z tym przed i po meczach proszę o zachowanie szczególnych zasad bezpieczeństwa:
- Zasłanianie ust i nosa
- zachowanie dystansu społecznego
- regularna dezynfekcja dłoni

To od naszej wspólnej odpowiedzialności zależy płynność rozgrywek. Jeśli w ostatnim czasie miałeś kontakt z osobą zarażoną lub występują u Ciebie objawy- zostań w domu.

 

                                                                                                                                                               Pozdrawiam

                                                                                                                                                               Maciej Kaniasty

Sprawdź nasze produkty

Specjalnie dla wszystkich zawodników przygotowaliśmy kod rabatowy, który można wykorzystać przy zakupach w naszym sklepie internetowym futbolsport.pl!
Aby wykorzystać kod na 8% rabatu wpisz go w koszyku podczas składania zamówienia!
KOD RABATOWY:
ligafs2021