futbolsport.pl liderem 2 ligi

2020-09-25

PAG nie zdołał zatrzymać rywali, szalona nieskuteczność ekipy Antdata, Rura-Team nie zdołał zgarnąć kompletu punktów,  jakość - nie ilość w meczu Szturmowców z Domem Konopi, MKS Przemysław nadal w formie, Wczorajsi ponownie zwyciężają.

2 Liga
Bardzo dobre spotkanie w wykonaniu obu drużyn. Oglądaliśmy sporo akcji podbramkowych. Więcej z gry miał PAG, jednak świetnie bronił Adrian Sosik. Aktywny w barwach gości był Patryk Markiewicz, który miał dwie świetnie okazje na strzelenie bramki, ale nie zdołał ich wykorzystać. Pierwszego gola zdobył Bartosz Waszkowiak. Chwilę później wyrównał Michał Pipenborn. Gospodarze atakowali i wreszcie w ostatniej minucie, grając w przewadze po żółtej kartce dla Mateusza Połczyńskiego, Jakub Kędelski dał gola na 2:1.
Po przerwie lepszą grę pokazał futbolsport.pl. W 26. minucie Dariusz Czerniga otrzymał żółtą kartkę, a chwile później również Marcin Wojtalik obejrzał „żółtko”. To wykorzystał futbolsport.pl, kiedy Bartosz Rybak trafił do siatki na 2:2. PAG ruszył do ataku i stworzył kilka dogodnych okazji, ale bez efektu. Z kolei futbolsport.pl groźnie kontrował. W 33. minucie ponownie Bartosz Rybak przytomnie zachował się w polu karnym i strzelił gola po podaniu Mikołaja Mroza. Końcówka to ataki PAG-u ale świetnie spisywał się bramkarz gości - Adrian Sosik, który nie dał się już pokonać. Wynik zamknął Mateusz Połczyński w ostatniej minucie meczu i przypieczętował cenne zwycięstwo. Zespół futbolsport.pl wskoczył na fotel lidera 2 ligi.

futbolsport.pl

• 8' Bartosz Waszkowiak
  • 27' Bartosz Rybak
  • 33' Bartosz Rybak
  • 40' Mateusz Połczyński

• 18'Mateusz Połczyński

Mecz niewykorzystanych szans. Antdata zagrała kapitalnie, nadawała ton gry, ale nie zdołała wykorzystać tej przewagi i zgarnąć kompletu punktów. Pierwsza bramka to gol zespołu iTreningi.pl, zdobyty przez Wojtka Sysiaka. Potem Antdata przycisnęła, stworzyła osiem 100% sytuacji, ale wykorzystała jedynie dwie. Najpierw trafił aktywny Jakub Małecki, a w ostatniej minucie Paweł Nitecki dał prowadzenie gospodarzom.
Po przerwie oba zespoły postawiły na ofensywę, ale słaba skuteczność sprawiała, że długo czekaliśmy na gole. Dopiero na 7 minut przed końcem meczu Bartosz Tomaszewski wyrównał stan gry. W końcówce, w 35. minucie Paweł Zaremba dał gola na 3:2, ale rywale odpowiedzieli błyskawicznie i doprowadzili do wyrównania. I choć przewaga Antdata w tym meczu była olbrzymia to nie udało się wygrać. Zespół gospodarzy może pluć sobie w brodę. Tylko lub aż fatalna skuteczność sprawiła, że Antdata nie zainkasowała trzech „oczek”.

Ordo

• 7' Wojciech Sysiak
  • 33' Bartosz Tomaszewski
  • 35' Dariusz Walasek

---

3 Liga
Pierwsza połowa to lepsza gra Rura-Team, ale świetnie bronił bramkarz gości. Okazji było mnóstwo z obu stron, ale brakowało wykończenia i do przerwy wynik brzmiał 0:0.
Po zmianie połów szybko trafił Dawid Kubiak, dając prowadzenie gościom. W 29. minucie Sjef Boekestijn doprowadził do wyrównania. Nadal lepiej grała Rura-Team, ale to gospodarze ponownie trafili do siatki. Tym razem Maciej Ciszewicz skarcił rywali. Wydawało się, że gospodarze dowiozą wynik do końca, ale na to nie pozwolił Jędrzej Witt. To właśnie on na minutę przed końcem dał wyrównanie Rura-Team. Z tego wyniku bardziej zadowoleni powinni być gracze Boekestijn Transport, gdyż Rura-Team grała o wiele lepiej i stworzyła sporo klarownych sytuacji. Gościom zabrakło „zimnej krwi” pod bramką przeciwników. Trzeba też wspomnieć, że gdyby nie kapitalna postawa bramkarza Boekestijn Transport – nie byłoby tego wyniku.