Brąz dla United 1998!

2020-02-17

Wielki mecz "Zjednoczonych"!

Kapitalnie sezon halowy w Lidze futbolsport.pl zakończyło United 1998. Zespół Marcina Chmielewskiego w meczu o 3 miejce pokonał bezpośredniego rywala - LOLHOUSE Developer aż 9:4! Pierwsza połowa to przewaga gości i bardzo słaba gra w obronie rywali. Początek był dość spokojny, oba zespoły "badały się" wzajemnie. Dopiero w 8 minucie Piotr Skrzypczak uderzył pod poprzeczkę i było 1:0. W 10 minucie Dariusz Cielecki podwyższył na 2:0. Był to świetny mecz tego zawodnika, pierwszoplanowej postaci zespołu United. To właśnie ten zawodnik w 12 minucie trafił na 3:0. W końcówce pierwszej połowy Piotr Sawicz uderzył nie do obrony i było 4:0!

LOLHOUSE w 2. połowie ruszyl do ataku. Już w 18 minucie gospodarze zdołali pokonać Macieja Lubczyńskiego. Potem United 1998 znowu przyśpieszyło i do siatki dwukrotnie trafił niezawodny Dariusz Cielecki. Następnie inicjatywę przejął LOLHOUSE. Zespół ten grał lepiej i napierał na rywali. W 26 minucie akcję meczu przeprwadzili gospodarze. Potężnym uderzeniem popisał się Mikołaj Kwiatkowski i było 6:2. Gospodarze grali odważnie i byli bardzo aktywni w ofensywie, ale ponownie szwankowała gra w obronie. Otwarta gra tej ekipy sprawiła, że doszło do wymiany ciosów, z której zwycięsko wyszedł zespół Marcina Chmielewskiego. United wygrało zasłużenie, pokazując siłę "Zjednoczonych", siłę gry zespołowej.

LOLHOUSE Developer - United 1998 4:9 (0:4)

Bramki zdobyli:

LOLHOUSE: Jakub Wencel 27', Piotr Jakubowski 31', Mikołaj Kwiatkowski 26', 18'

United 1998: Piotr Sawicz 17', Dariusz Cielecki 10', 12', 21', 22', Piotr Skrzypczak 8', Jędrzej Strzódka 28', 32', 33'