Nie ma mocnych na MKS Przemysław

2019-10-04
Nie ma mocnych na MKS Przemysław

AP Nabo dało sobie wyrwać 3 punkty, niemoc strzelecka blueagency.pl, odrodzenie futbolsport.pl, MKS Przemysław ograł lidera, Yanosik rozdaje "biednym", Wczorajsi dziś lepsi od Forumka.  

 

2 liga

Pierwsza połowa zdecydowanie dla ekipy Nabo,  która kilkakrotnie zagroziła bramce rywali. Gospodarze mimo przewagi, długo nie mogli przełamać defensywy Grunwaldu. Ten grał słabo w ofensywie, nie porywał i miał problemy z dochodzeniem do groźnych okazji. Nabo grało konsewkwentnie i w 20 minucie Filip Żurawik ładnym lobem pokonał bramkarza Grunwaldu.

Po przerwie role się odwróciły. Dokładniej zaczął grać Grunwald. W 27 minucie Krzysztof Rakocy dał gola na 1:1. Goście grali coraz lepiej i dochodzili do kolejnych sytuacji. W 35 minucie Krzysztof Rakocy dał gola na 1:2. W  końcówce Łukasz Fendro dobił gospodarzy i mecz zakończył się wynikiem 1:3 dla Grunwaldu. 

AP Nabo - FC Grunwald  1:3 (1:0)

Bramki zdobyli:

Nabo - Filip Żurawik 20 min

FC Grunwald - Krzysztof Rakocy 27, 35 min., Łukasz Fendor 39 min

 

Mecz walki. Lepiej grali gospodarze i to oni mieli inicjatywę po swojej stronie. W 6 minucie Fryderyk Siepielski strzelił gola na 1:0. FC Drzefce wyrównały w 15 minucie po strzale Francisco Ruiza Silvente. Ekipa blueagency.pl chciała szybko stłamsić rywali, lecz ich wysiłki spełzły na niczym. 

W drugiej połowie już w 22 minucie FC Drzefce trafiły na 1:2. I choć zdecydowanie lepiej grali gospodarze, to mieli problem z umieszczeniem piłki w siatce. Dopiero w 35 minucie Bartosz Werbski pokonał bramkarza rywali i uratował punkt dla swojej ekipy, choć wynik powinien być zupełnie inny. Skuteczność to nie była mocna strona blueagency.pl w tym meczu. Można powiedzieć, że jest to szczęśliwy remis zespołu FC Drzefce. 

blueagency.pl - FC Drzefce  2:2 (1:1)

Bramki zdobyli:

blueagency - Fryderyk Siepielski 6 min, Bartosz Werbski 35 min

FC Drzefce - Francisco Ruiz Silvente 15, 22 min

 

Przełamanie futbolsport.pl. Choć w zespole gospodarzy na bramce stanął zawodnik z pola - Maciej Kaniasty to gra ekipy organizatora ligi nie wyglądała źle. W 11 minucie prowadzenie dla futbolsport.pl dał nowy nabytek tej ekipy - Patryk Markiewicz. Trzeba przyznać, że Team Spiryt miał swoje okazje, grał z kontry i był bliski strzelenia bramki, lecz dobrze bronił Maciej Kaniasty, a ofiarnie interweniowała też defensywa gospodarzy. 

Po zmianie połów lepiej grali goście. Piłka po strzłach zawodników tej drużyny dwukrotnie trafiła w słupek. Team Spiryt grał lepiej i był o krok od gola na 1:1. Niestety dla nich - słaba skuteczność zadecydowała o tym, że piłka nie wpadła do siatki. W końcówce błąd rywali wykorzystał Tomasz Teszner i mecz zakończył się skromnym zwycięstwem futbolsport.pl 2:0. 

futbolsport.pl - Team Spiryt  2:0 (1:0)

Bramki zdobyli:

futbolsport.pl - Patryk Markiewicz 11 min, Tomasz Teszner 40 min

 

3 liga

Spotkanie dwóch niepokonanych ekipy. Lepiej rozpoczął lider. W 15 minucie po dobrej akcji zespołowej i strzale z daleka, na 0:1 trafił Aleksander Wasiota. Odpowiedź MKS-u był błyskawiczna - po 60 sekundach odpowiedział Łukasz Sałata. Jeszcze przed przerwą ten sam zawodnik dał gola na 2:1 i to MKS miał mecz pod kontrolą.

W drugiej połowie Inteco atakowało i miało incjatywę, a Przemysław grał z kontry. Gospodarze cierpliwe czekali na swoje szanse. Doczekali się. W 36 minucie Piotr Koprowski trafił na 3:1 i zamknął wynik tego pojedynku. Dzięki tej wygranej to MKS wskoczył na pozycję lidera 3 ligi, spychając z niej swoich rywali. Zespół z Rataj gra bardzo solidnie w tym sezonie, kto wie - może pokusi się o awans...

MKS Przemysław Oldboys - Inteco B.S. 3:1 (2:1)

Bramki zdobyli:

Oldboys - Łukasz Sałata 16, 20 min, Piotr Koprowski 36 min

Inteco - Aleksander Wasiota 15 min

 

4 liga

W pierwsze połowie przewgę miał Yanosi, lecz w bramce Sonalake genialnie spisywał się Jakub Macioszek. Dzięki niemu i poukładanej grze w defensywie, do przerwy było 0:0. 

W drugiej połowie obraz gry nie uległ zmianie. Yanosik atakował i był bliski gola na 1:0, lecz... to Sonalake w 33 minucie trafiło na 0:1. Potem nastąpiło oblężenie bramki gości i wreszcie, w 39 minucie Łukasz Wolniak zdołał wpakować piłkę do siatki i tym samym uratował punkt dla ekipy Yanosik Team. 

Yanosik Team - Sonalake 1:1 (0:0)

Bramki zdobyli:

Yanosik - Łukasz Wolniak 39 min

Sonalake - Krystian Roglaski 33 min

 

Dobry mecz zespołu Wczorajsi, który nabiera doświadczenia i prezentuje się coraz lepiej w Lidze futbolsport.pl. W 4 minucie wynik spotkania otworzył Filip Kiliński. Forumek szukał bramki wyrównującej, ale grał zbyt chaotycznie by zaskoczyć rywali. W 14 mincie na 0:2 podwyższył Mariusz Woźniak. 

Po przerwie szybko gola zdobył Maciej Geisler. Wczorajsi kontrolowali wydarzenia na boisku. Forumek starał się, lecz jego gra ofensywna pozostawiała wiele do życzenia. W końcówce drugiego gola trafił Maciej Geisler i goście wygrali pewnie 0:4. 

FKS FC Forumek - Wczorajsi 0:4 (0:2)

Bramki zdobyli:

Wczorajsi - Maciej Geisler 22, 40 min,. Filip Kiliński 4 min., Mariusz Woźniak 14 min

 

Pozdrawiam

Mateusz Koszycki

 

Sprawdź nasze produkty

Specjalnie dla wszystkich zawodników przygotowaliśmy kod rabatowy, który można wykorzystać przy zakupach w naszym sklepie internetowym futbolsport.pl!
Aby wykorzystać kod na 8% rabatu wpisz go w koszyku podczas składania zamówienia!
KOD RABATOWY:
ligafs2019