Remontada ekipy futbolsport.pl

2019-04-11

Majorel wypuścił wygraną z rąk, AWF lepszy w starciu Oldboyów, La Croqueta pnie się w górę tabeli, Przeglądownia i Antdata straszą rywali w IV lidze.

II liga

W pierwszej połowie Majorel zagrał wysokim pressingiem i stłamsił ekipę futbolsport.pl. Już w 2 minucie Konrad Kraszewski strzelił na 1:0. Potem gospodarze nadal naciskali na zespół Macieja Kaniastego i w 19 minucie padła bramka na 2:0. W pierwszej części gry futbolsport.pl nie miał kompletnie nic do powiedzenia, został całkowicie zdominowany przez rywali.

W drugiej połowie goście przebudzili się i już na początku sytuację sam na sam miał Tomasz Teszner ale nie wykorzystał tej okazji. Potem błąd w wyprowadzeniu piłki gości i w 30 minucie Majorel podwyższył na 3:0! Ekipa futbolsport.pl nie składała broni i w 36 minucie Tomasz Teszner dobijając swój własny strzał, zdobył bramkę. Chwilę później Bartosz Waszkowiak strzeli gola kontaktowego. Zespół Macieja Kaniastego rozkręcał się. W 43 minucie Bartosz Waszkowiak zdołał wyrównać! Goście poszli za ciosem - w 47 minucie akcję meczu przeprowadził futbolsport.pl. Cztery podania, szybka gra na jeden kontakt i Majorel nawet nie zareagował. Piłkę do siatki wpakował Czarek Kłos po zagraniu Macieja Kaniastego. Sensacja stała się faktem! Majorel, mimo prowadzenia 3:0, nie zdołał utrzymać korzystnego wyniku i ostatecznie wypuścił punkty z rąk. Kapitalna gra do końca futbolsport.pl opłaciła się i zespół ten pokazał, że będzie liczył się w walce o najwyższe lokaty w II lidze.

Majorel - futbolsport.pl  3:4 (2:0)

Bramki zdobyli:

Majorel - Konrad Kraszewski 2 min, Bartosz Tomaszewski 19 min, Wojciech Martinek 30 min

futbolsport.pl - Bartosz Waszkowiak 39, 43 min, Tomasz Teszner 36 min, Cezary Kłos 47 min

III liga

Do przerwy mecz bardzo wyrównany. Oba zespoły grały... mocno nieskutecznie. MKS miał kilka doskonałych okazji ale nie potrafił wykorzystać żadnej z nich. AWF cierpliwie czekał na swoje okazje i starał się grać głównie z kontry. Przez pierwsze 25 minut nie oglądaliśmy goli.

W drugiej połowie Przemysław trochę opadł z sił i dał się zaskoczyć w 32 minucie, kiedy na 0:1 trafił kapitan rywali - Mikołaj Wnęk. Gospodarze ruszyli by odrobić straty ale ta sztuka się im nie udała. Na domiar złego - w 40 minucie stracili bramkę na 0:2, kiedy do siatki trafił Dominik Kluj. Dopiero pod koniec meczu trener Andrzej Macełko zdołał zdobyć gola kontaktowego. Na więcej nie starczyło już czasu i AWF Oldboys po konsekwentnej grze zainkasował 3 punkty. MKS po raz kolejny może czuć niedosyt, gdyż grał nieźle i z pewnością nie był gorszym zespołem ale w piłce nożnej liczą się bramki i punkty, a tych w zespole z Rataj jest jak na lekarstwo.

MKS Przemysław Oldboys - AWF Oldboys  1:2 (0:0)

MKS Przemysław - Andrzej Macełko 49 min

AWF Oldboys - Mikołaj Wnęk 32 min, Dominik Kluj 40 min

Drużyna La Croqueta z meczu na mecz gra coraz lepiej. Zespół ten gra bardzo szybko, wykorzystując dobrą dynamikę swoich zawodników ofensywnych. Już w 6 minucie Kornel Kubicki trafił na 1:0. Inteco nie miało 100% sytuacji, często dość szybko tracąc piłkę w środku pola. W 12 minucie Cezary Kupczyk podwyższył na 2:0. Chwilę później było już 3:0, a na 4:0 w 15 minucie ponownie trafił Cezary Kupczyk! Gospodarze mieli przewagę i potwierdziły to kolejne trafienia.

Po zmianie stron La Croqueta nadal grała swoje. Inteco brakowało pomysłu na rozegranie piłki. Goście starali się coś urwać ale La Croqueta nie dała się zaskoczyć. Dobra gra w obronie, a do tego szybkie kontry, dały efekt w postaci 3 kolejnych goli. Ostatecznie gospodarze wygrali pewnie i pokazali, że potrafią grać w piłkę. Inteco nadal nie złapało jeszcze właściwego rytmu. Zobaczymy, czy uda im się poprawić grę w kolejnych spotkaniach.

La Croqueta - Inteco B.S.  7:0 (4:0)

La Croqueta - Cezary Kupczyk 12, 15 min, Jakub Brzostowski 30, 39 min, Kornel Kubicki 6 min, Wojciech Bielewicz 14 min, Maciej Michalak 34 min

IV liga

W tym meczu obserwowaliśmy sporo walki. Lepiej piłkarsko prezentowała się Przeglądownia. W 9 minucie na 1:0 trafił Nowacki. Potem WUW Poznań długo trzymało się i starało się kontrować rywali. To nie przyniosło efektu i w 19 minucie Tomasz Zagórski podwyższył prowadzenie Przeglądowni. Pod koniec I połowy gospodarze trafili na 3:0.

Po zmianie stron przewagę utrzymała Przeglądowania. WUW Poznań zdołał zaskoczyć rywali w 27 minucie, a na listę strzelców wpisał się Marek Grośty. Potem gospodarze wrócili do swojej gry i nie dali sobie wbić już więcej bramek. Sami jeszcze 4-krotnie wpakowali piłkę do siatki i wygrali pewnie, zajmując fotel lidera IV ligi.

Przeglądownia - WUW Poznań 7:1 (3:0)

Przeglądownia - Nowacki 9, 42, 43, 50 min, Tomasz Zagórski 19 min, Czartoryski 22 min, Jaroni 46 min

WUW Poznań - Marek Grośty 27 min

Czerwona kartka: Tomasz Zagórski (Przeglądownia) 1 mecz kary

Tempo meczu nie było porywające. Trochę lepiej piłką operował zespół Antdata. I choć to ta ekipa optycznie miała przewagę to Volkswagen wyszedł na prowadzenie. W 11 minucie trafił Jakub Szykowny. Na odpowiedź gospodarzy nie trzeba było długo czekać. W 13 minucie swój koncert gry rozpoczął Paweł Zaremba, który zdołał wyrównać stan gry. Potem ten sam zawodnik trafiał jeszcze w 18, 22 i 24 minucie, pokazując że jest najlepszym graczem na boisku. Kapitalnie zaprezentował się ten zawodnik i właściwie w pojedynkę stworzył przewagę aż 3 bramek dla zespołu Antdata.

W drugiej połowie nadal lepiej grali gospodarze. W 27 minucie swoją piątą bramkę w tym meczu strzelił Paweł Zaremba. Klasa! Ten sam zawodnik miał jeszcze kilka okazji, by ponownie wpisać się na listę strzelców ale ta sztuka już się mu nie udała. Pod koniec meczu drugą bramkę strzelił Jakub Szykowny i tym samym ustalił wynik spotkania na 5:2.

Antadata - Volkswagen Group Services  5:2 (4:1)