Bez niespodzianek przy Podgórnej

2019-02-04

Unilever nie sprostał ekipie futbolsport.pl, Rapid i Las bezradne w starciu z Autami Terenowymi, Auto Lombard lepszy w "samochodowym" derby.

Mecz zdecydowanie lepiej zaczęła drużyna Unileveru, tworząc sobie od początku spotkania dwie groźne sytuacje bramkowe. Zespół futbolsport.pl groźnie kontratakował i jedna z takich akcji przyniosła bramkę, a strzelcem został Kacper Pyto w 4 minucie spotkania. W 6 minucie futbolsport.pl prowadził już dwoma bramkami, a zdobywcą gola okazał się być Kamil Kapałczyński. Unilever rzucił się do odrabiania strat, ale dobrze dysponowany był bramkarz gospodarzy. Ekipa futbolsport.pl próbował jeszcze podwyższyć rezultat, ale w bramce gości cudów dokonywał Michał Haze. Wynik nie uległ już zmianie i to gospodarze na przerwę schodzili z dwubramkowym prowadzeniem.

Drugą połowę lepiej zaczął futbolsport.pl. W 18 minucie rywali wyręczył Michał Nowak i strzelił bramkę samobójczą. Unileverowi nie można było odmówić ambicji, za wszelką cene starali się złapać kontakt z rywalem, który dawałby im jakiekolwiek szanse na pozostanie w grze o punkty. W 24 minucie spotkania bramkę dla gości zdobył Michał Nowak, rekompensując się tym samym za trafienie samobójcze. Zespół futbolsport.pl atakował, chcąc podwyższyć wynik, lecz ponownie cudów w bramce dokonywał Michał Haze. W 33 minucie gospodarze strzelili w końcu bramkę na 4:1, której autorem okazał się być Paweł Paczkowski. 34 minuta przyniosła bramkę Michała Nowaka i mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 4:2.

futbolsport.pl – Unilever Poznań 4:2 (2:0)

Bramki zdobyli:

futbolsport.pl - Kacper Pyto 4‘, 18, Kamil Kapałczyński 6‘, Paweł Paczkowski 33‘

Unilever - Michał Nowak 24‘, 34‘

Auta Terenowe do meczu z Rapidem przystąpiły w okrojonym składzie. Od początku spotkania, ton rywalizacji starała się nadawać drużyna Rapidu, groźnie obstrzeliwując bramkę gości. Worek z bramkami w pierwszej połowie rozwiązał jednak zespół Aut Terenowych, a strzelcem gola w 7 minucie okazał się być Bartosz Scheffs. Chwile po wznowieniu gry, Auta zdobyły kolejną bramkę, której autorem był Jakub Smura. Goście kontrolwali przebieg wydarzeń na parkiecie, w 11 minucie na 3;0 podwyższył Marcin Scheffs. Próby strzelenia bramki przez Rapid przyniosły efekt w 12 minucie, a strzelcem bramki okazał się być Paweł Wawrzyniak. W 15 minucie na 4:1 podwyższył Jakub Smura, strzelając swoją drugą bramkę w meczu.

Po zmianie stron nadal dominowały Auta Terenowe, które... raziły nieskutecznością. Rapid próbował odwrócić losy spotkania, ale dobrze dysponowany był bramkarz drużyny gości. W 20 minucie wynik na 5:1 podwyższył Marcin Scheffs. Rapid w 21 minucie strzelił bramkę na 2:5, a strzelcem gola był Radosław Suwalski. Ten sam zawodnik w 23 minucie strzelił swojego kolejnego gola. Auta Terenowe już chwile po wznowieniu gry, zdobyły bramkę, której autorem po raz kolejny był Jakub Smura. W 26 minucie Krystian Skórczyński strzelił siódmą bramkę dla Aut. Wymiana ciosów trwała w najlepsze ale ostatecznie to goście zwyciężyli, pewnie wygrywając 10:5 i potwierdzając swoje mistrzowskie aspiracje.

Rapid Poznań – Auta Terenowe 5:10 (1:4)

Auta Terenowe - Marcin Scheffs 11‘, 20‘, 28‘, 32‘, Jakub Smura 7‘, 15‘, 24‘, Krystian Skórczyński 26‘, 30‘, Bartosz Scheffs 7

Rapid Poznań - Krzysztof Grupa 28‘, 29‘, Radosław Suwalski 21‘, 23‘, Paweł Wawrzyniak 12‘,

Lepiej spotkanie rozpoczęli goście bo już w 1 minucie stworzyli pierwszą groźną sytuacje, która mogła dać im prowadzenie. Co nie udało się wtedy... w 3 minucie gola dla Aut Terenowych strzelił Marcin Scheffs, minutę później na 2:0 podwyższył Jakub Smura. Las kontratakował, ale żadna z ich prób nie przyniosła oczekiwanego efektu. Auta Terenowe w 10 minucie spotkania podwyższyły prowadzenie na 3:0, a strzelcem bramki był Krystian Skróczyński. Las w 11 minucie zdobył bramkę, a na listę strzelców wpisał się Jakub Kordyla. W 12 minucie gola dla drużyny gości zdobył Bartosz Scheffs i Auta prowadziły już 4:1. Zawodnicy w niebieskich strojach poszli za ciosem i w 16 minucie, na listę strzelców wpisał się Krystian Skróczyński, a minutę później Patryk Niemczyk i Auta prowadziły do przerwy 6:1.

Drugą połowa to tylko potwierdzenie dominacji Aut, które jeszcze 5 razy pokonywaly bramkarza rywali, tracąc jedynie dwie bramki. Ostatecznie zespół gośći wygrał 11:3 i zamledował się na I miejscu w tabeli.

Las Puszczykowo – Auta Terenowe 3:11 (1:6)

Auta Terenowe - Krystian Skórczyński 10‘, 16‘, 18‘, 22‘, 25‘, Marcin Scheffs 3‘, 23‘, Bartosz Scheffs 12‘, 28‘ Patryk Niemczyk 17‘, Jakub Smura 4‘

Las Puszczykow - Jakub Kordyla 11‘, Tomasz Kasprzyk 32‘,Mateusz Werbliński 33‘

Mecz kolejki. Lepiej w to spotkanie weszła drużyna gości, która już w 4 minucie objęła prowadzenie za sprawą Tadeusza Targoszyńskiego. W 7 minucie Auto Lombard wyszedł na dwubramkowe prowadzenie za sprawą Sławomira Urbaniaka. Goście zdecydowanie kontrolowali to spotkanie, czego efektem były szybko zdobyte kolejne dwie bramki przez Łukasza Norka w 11 i 12 minucie. Pierwsza połowa przebiegała totalnie pod dyktando Auto Lombardu. Trans Auto próbował odpowiedzieć na trafienia rywali ale do przerwy wynik nie uległ zmianie.

Po zmianie stron do roboty zabrali się gospodarze, gróźnie atakując już od pierwszej minuty, ale dobrze spisywał się bramkarz Auto Lombardu. W 23 minucie bramkę dla zespołu Trans Auto zdobył Marek Rybicki, pakując futbolówkę pod poprzeczkę. Końcówka spotkania to rozpaczliwe ataki drużyny gospodarzy, w 31 minucie piłkę do bramki Auto Lombard zapakował Mikołaj Szafer i na tablicy widniał wynik 2:4. Do końca spotkania nie uległ on już zmianie i Auto Lombard mógł cieszyć się z kolejnych 3 punktów, nadal pozostając jedną z 3 niepokonanych ekip.

Trans Auto Service – Auto Lombard 2:4 (0:4)

Bramki zdobyli: Łukasz Norek 11‘, 12‘, Tadeusz Targoszyński 4‘, Sławomir Urbaniak 7‘,