Beastie Boys goni czołówkę

2017-05-19

Co raz lepiej w rozgrywkach ligi siódemek futbolsport.pl radzi sobie zespół Beastie Boys. W najciekawszym spotkaniu na drugoligowym froncie „Bestie” pokonały Drużynę Szpiku i tym samym odniosły trzecie zwycięstwo z rzędu. Obie ekipy stworzyły przednie widowisko w którym było dużo akcji podbramkowych. Już w 3 minucie Adam Skołuda dał prowadzenie Beastie Boys. 120 sekund później mieliśmy remis 1:1. Na listę strzelców wpisał się najlepszy strzelec Drużyny Szpiku, Grzegorz Iwaszo. Mecz nabierał emocji i raz po raz dochodziło do spięć podbramkowych. W 13 minucie Beastie Boys ponownie wyszło na prowadzenie. Bramkę zdobył Piotr Stadnik. I tu również odpowiedź Drużyny Szpiku była niemal natychmiastowa. Grzegorz Iwaszo po raz drugi odrabia straty. Była to 15 minuta. Do końca pierwszej części mimo okazji z obu stron utrzymał się wynik remisowy. Drugą odsłonę lepiej rozpoczęli zawodnicy Beastie Boys, którzy w 28 minucie za sprawą Mariusza Gruszczyńskiego objęli prowadzenie 3:2. Co ciekawe jak się później okazało była to zwycięska bramka dla drużyny Beastie Boys. Co prawda w drugiej części padła tylko jedna bramka, ale mimo to mecz nie stracił na swojej jakości. Prowadzony był w szybkim tempie przez co akcje przenosiły się z jednej bramki po drugą. Zawodziła tylko skuteczność. Ostatecznie Beastie Boys dopisało do swojego dorobku kolejne trzy punkty i dało sygnał że chce się liczyć w walce o czołowe miejsca.

Drużyna Szpiku – Beastie Boys  2:3  (2:2)

Drużyna Szpiku: Grzegorz Iwaszo 5 i 15 minuta.

Beastie Boys: Adam Skołuda 3 min, Piotr Stadnik 13 min, Mariusz Gruszczyński 28 min.