Czarny koń I Ligi

2017-05-18

Mowa o drużynie www.Terrahaus.pl, która jest prawdziwym objawieniem wiosennych rozgrywek ligi siódemek futbolsport.pl. Ekipa ta nadzwyczaj dobrze radzi sobie w obecnym sezonie i w kolejnym spotkaniu pokonała zespół Nat-Geo 3:1. Dzięki wygranej team www.Terrahaus.pl zasiadł na fotelu lidera. Samo spotkanie było wyrównane i przez całe 50 minut oscylowało wokół remisu. Pierwsza odsłona nie przyniosła zdobyczy bramkowych, choć obie ekipy stworzyły sobie kilka dogodnych okazji. Gole za to padły po przerwie. Tuż po wznowieniu Maciej Pietrucki strzałem głową pokonał golkipera Nat-Geo. Piękną asystą przy tej bramce popisał się Artur Roguski. Trzeci zespół I Ligi ruszył do odrabiania strat i w 32 minucie dopiął swego. Mateusz Czajka wyrównał stan rywalizacji.  Kolejne minuty to wymiana ciosów. Akcja za akcję. Lepszy w tej wymianie okazałą się zespół www.Terrahaus.pl, który najpierw za sprawą Bartosza Patelskiego objął prowadzenie, a pięć minut przed końcem wynik końcowy ustalił Artur Roguski.

Nat-Geo: Mateusz Czajka 32 min

Pierwsze zwycięstwo w lidze siódemek futbolsport.pl odniósł zespół futbolsport.pl, który pokonał KS Reaktywacja Ciamajdy 6:3. Początek spotkania nie zapowiadał wygranej ostatniej drużyny I Ligi. Co prawda w 10 minucie po bramce Bartosza Wszkowiaka futbolsport.pl objął prowadzenie 1:0, ale wystarczyła chwila dekoncentracji i KS Reaktywacja Ciamajdy zdobył dwie bramki. Ich autorem Sławek Trusiewicz. Ekipa futbolsport.pl szybko jednak otrząsła się i w końcówce pierwszej części odmieniła losy potyczki. Najpierw w 20 minucie wyrównała stan rywalizacji by tuż przed przerwą wyjść na prowadzenie 3:2. Mało tego krótko po zmianie stron (27 minuta) Rafał Rozwadowski podwyższył na 4:2, a dwie minuty później przewaga wzrosła do trzech „oczek”. „Ciamajdy” atakowały, ale obrona futbolsport.pl grała niemal bezbłędnie. Świetne zawody rozgrywał bramkarz Jarosław Sałata, który popisał się kilkoma doskonałymi paradami. W 40 minucie było 6:2. Takiej przewagi ekipa futbolsport.pl nie roztrwoniła i dowiozła pierwsze zwycięstwo do końca.

futbolsport.pl – KS Reaktywacja Ciamajdy  6:3  (3:2)

futbolsport.pl: Jan Kulpiński 20, 24, 40 min, Bartosz Waszkowiak 10, 29 min, Rafała Rozwadowski 27 min.

KS Reaktywacja Ciamajdy: Sławomir Trusiewicz 12 i 14 min, Juś 43 min.