Nat-Geo na fotelu lidera

2017-05-10

Chodź pogoda nas nie rozpieszcza, a mamy przecież maj, to liga siódemek futbolsport.pl nabiera tempa. Za nami kolejny dzień zmagań, który znowu przyniósł sporą dawkę emocji. W I Lidze pewne zwycięstwo odniosła drużyna Nat-Geo. Pokonała ona zespół futbolsport.pl 5:1. W dużej mierze o końcowym wyniku zadecydowała pierwsza połowa, którą gracze Nat-Geo wygrali 5:0. Po zmianie stron mecz się wyrównał i co ciekawe drugie 25 minut wygrał 1:0 zespół futbolsport.pl. Dzięki wygranej ekipa Nat-Geo wskoczyła na fotel lidera.  Niezwykle emocjonujące było drugie spotkanie w I Lidze pomiędzy drużynami www.Terrahaus.pl i Lena Luboń. Do przerwy remis 1:1. W drugiej części falowe ataki ekipy Leny Luboń przyniosły  bramkę zdobytą przez Adama Kolber. Lena konsekwentnie dążyła do podwyższenia rezultatu, jednak bramkarz ekipy Terrahaus bronił z dużym wyczuciem i szczęściem. Oczywiście ekipa Terrahaus nie ograniczała się do obrony. Raz po raz wyprowadzała groźne kontry, jednak wyrównującą bramkę zdobyła po stałym fragmencie gry. Po rzucie z autu do remisu doprowadził Paweł Kołakowski. Była to 38 minuta. Ostatnie 12 minut to oblężenie bramki Terrahaus. Lena Luboń zepchnęła rywala do głębokiej defensywy. Stworzyła sobie kilka dogodnych okazji, najlepszą miał Adam Kolber tuż przed końcowym gwizdkiem sędziego, jednak żadnej nie wykorzystała i wynik 2:2 nie uległ zmianie.