Przełamanie Beastie Boys

2017-05-06

Po trzech porażkach z rzędu wreszcie przełamał się drużyna Beastie Boys, która odniosła pierwsze zwycięstwo w lidze siódemek futbolport.pl. W polu pokonanym pozostawiła ekipę Akcept Rachunkowość. Mecz przyniósł nam sporą dawkę emocji i miał niesamowity przebieg. Początek zdecydowanie należał do graczy Beastie Boys, którzy szybko objęli dwubramkowe prowadzenie. Najpierw Adrian Aagten (7 minuta),  a następnie Adam Skołuda (8 minuta) wpisali się na listę strzelców. Gdy wydawało się że dalsze bramki będą kwestią czasu do głosu doszli zawodnicy Akcept Rachunkowość. Najpierw w 15 minucie Daniel Projs zmniejszył dystans do jednego „oczka”,  a trzy minuty później mieliśmy remis 2:2. Maciej Kaczmarek technicznym strzałem ulokował piłkę w siatce. Do przerwy wynik  remisowy nie uległ zmianie. Początek drugiej połowy znowu należał do Beastie Boys. Ekipa ta między 26 a 28 minutą zdołała dwukrotnie pokonać bramkarza rywali. Najpierw drugą bramkę w meczu zdobył Adam Skołuda, a na 4:2 podwyższył Jarosław Domański. Akcept Rachunkowość ruszył do odrabiania strat i stworzył sobie kilka dogodnych okazji jednak bramka jak zaczarowana nie chciała wpaść. W końcowych fragmentach ekipa wycofał nawet bramkarza, ale i ta zmiana taktyczna nie przyniosła efektu bramkowego. Z kolei Beastie Boys głównie skupili się na obronie wyniku.  Co prawda wyprowadzali  groźne kontrataki, ale w decydujących momentach brakowało wykończenia. Wynik 4:2 dla Beastie Boys utrzymał się do końcowego gwizdka sędziego i drużyna ta mogła się cieszyć z pierwszych punktów.

Beastie Boys – Akcept Rachunkowość  4:2  (2:2)

Beastie Boys: Adrian Aagten 7 minuta, Adam Skołuda 8 i 26 minuta, Jarosław Domański 28 minuta

Akcept Rachunkowość: Daniel Projs 15 minuta, Maciej Kaczmarek 18 minuta.