Siódemka tygodnia

2026-06-08
Siódemka tygodnia

Choć w minionym tygodniu graliśmy tylko trzy dni to rozegraliśmy wystarczającą liczbę spotkań by spokojnie wybrać dwunastą w sezonie wiosennym "siódemkę" tygodnia. Były to bardzo intensywne wieczory na boisku golęcińskim, gdzie padło kilka zaskakujących rezultatów. Zdecydowanie na pierwszy plan wysuwają się ofensywni gracze, którzy pokazali się bardzo dobrej strony i potwierdzili wysoką dyspozycję. Oto jak przedstawiają się nominacje do kolejnej "siódemki" tygodnia.

"Siódemka" tygodnia:
1. Br. Tomasz Brzeziński - Wpip-Mardom
2. Kamil Kapałczyński - Poznańskie Orły
3. Adrian Cebula - WKS TOPMET Light
4. Adam Jankowski - WUW Poznań
5. Jędrzej Szymański - White sox Podolany
6. Sebastian Maślanka - FlexLink
7. Maciej Puk - PLUSdo Metalmex

Siódemka tygodnia

                                                                                                                                                                                      Pozdrawiam

                                                                                                                                                                                   Maciej Kaniasty