Wyniki XI (ostatniej) kolejki Ligi Halowej futbolsport.pl

2018-03-19

Nołnejm po morderczym meczu pokonał Real Puszczykowo, a potem odprawił z kwitkiem futbolsport.pl, Tajfun lepszy niż Florian Suchy Las, Gwiazdy Geodezji błyszczały w meczu z FC Mosiną, ale zgasły w cieniu Jomaxu, waleczni zawodnicy fubolsport.pl ograli FC Aftermelanż. Poniżej relacja z ostatnie kolejki Ligi Halowej futbolsport.pl

Nołnejm - Real Puszczykowo 4:3 (1:3)

Bramki dla Nołnejm: Dawid Herman 12', Arek Okupniak 33', Dominik Bendlewski 21', 23'

Bramki dla Realu Puszczykowo: Paweł Stasiak 5', 14', Marcin Nawrocki 3'

Kary: Dawid Herman Ż.K. (Nołnejm), Marcin Nawrocki Ż.K. (Real Puszczykowo)

Szalony mecz. Oba zespoły wyszły z nastawieniem, żeby dać z siebie wszystko na finiszu ligi. I połowa zdecydowanie należała do Realu Puszczykowo. Już po 5 minutach i golach zdobytych przez Marcina Nawrockiego oraz Pawła Stasiaka prowadzili 0:2. Nołnejm był bezradny, gdyż goście grali naprawdę bardzo solidnie, nie popełniali błędów i świetnie wyprowadzali kontry. Gospodarze zdołali strzelić bramkę kontaktową w 12 minucie. Strzelcem - Dawid Herman. Kilka chwil później Real pokazał, że są w dobrej formie. Kolejna szybka kontra i Paweł Stasiak podwyższył na 1:3.

II połowa to już bardziej zdecydowane i skuteczne ataki Nołnejm. Najpierw w 21 minucie Dominik Bendlewski dał bramkę kontaktową, a 120 sekund później wyrównał stan meczu. Widać było, że obie ekipy grają o komplet punktów i żadna nie zadowoli się remisem. Kluczowy moement nadszedł w 33 minucie. Po dobrej zespołowej akcji, gola na wagę 3 punktów zdobył Arek Okupniak. Brawa za ten mecz dla obu drużyn, które pokazały wspaniałą walkę aż do końca.

Tajfun - Florian Suchy Las 5:2 (3:1)

Bramki dla Tajfuna: Marek Rybicki 23', Sebastian Czura 11', Adam Kwaśniewski 10', Paweł Grabia 8', 18'

Bramki dla Floriana Suchy Las: Janusz Utrata 16', Łukasz Urbańczyk 33'

Tajfun od początku kontrolował przebieg meczu. Grał mądrze, choć brakowało skuteczności. Pierwszy gol padł w 8 minucie po strzale Pawła Grabi. Chwilę później Adam Kwaśniewski i Sebastian Czura podwyższyli prowadzenie. Florian nie odpuszczał. W 16 minucie niezdecydowanie rywali wykorzystał Janusz Utrata i do przerwy było 3:1.

Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie. Tajfun grał spokojnie, nie silił się na szaleńcze ataki. W 18 minucie ponownie Paweł Grabia zdobył gola. Florian robił co mógł, ale przeciwnicy grali uważnie w obronie. W 23 minucie Marek Rybicki nie dał szans bramkarzowi rywali i było 5:1. Na minutę przed końcem zawodnicy z Suchego Lasu strzelili jeszcze jednego gola i mecz zakończył się zasłużoną wygraną gospodarzy 5:2.

Nołnejm - futbolsport.pl 6:2 (4:1)

Bramki dla Nołnejm: Arek Okupniak 9', Dariusz Szopka 14', 15', 28', Dominik Bendlewski 8', 24'

Bramki dla futbolsport.pl: Mateusz Koszycki 12', Sebastian Gajewski 18'

Kary: Łukasz Paczkowski Ż.K. (futbolsport.pl)

Mecz głównych kandydatów do 5 miejsca na koniec sezonu. Drużyna futbolsport.pl osłabiona brakiem trzech podstawowych zawodników, ewidentnie nie radziła sobie z szybko grającymi rywalami. W 8 minucie po błędzie w szeregach gości, padła pierwsza bramka. Strzelcem - Dominik Bendlewski. Już minutę później Arek Okupniak podwyższył na 2:0. To podrażniło waleczny zespół futbolsport.pl i w 12 minucie Mateusz Koszycki strzelił gola kontaktowego. Nołnejm nadal atakował i w ciągu minuty strzelił dwie bramki, odskakując rywalom na bezpieczny wynik 4:1.

Druga połowa ropoczęła się od bardziej zdecydowanej gry futbolsport.pl. W 18 minucie po świetnej akcji zespołowej, gola strzelił Sebastian Gajewski. Goście robili wszystko by odrobić straty, ale momentami brakowało wykończenia, a z biegiem czasu - sił. To wykorzystał Nołnejm, który za sprawą Dominika Bendlewskiego oraz Dariusza Szopki powiększył przewagę. Wynik końcowy 6:2 i zasłużona wygrana gospodarzy.

Gwiazdy Geodezji - FC Mosina 6:2 (4:1)

Bramki dla Gwiazd Geodezji: Bartosz Waszkowiak 33', Marcin Dalhke 17', Maciej Jaworski 14', 15', 26', Marcin Jakuboszczak 16'

Bramki dla FC Mosiny: Tomasz Zawada 16', Jan Białożyt 18'

Kolejny bardzo dobry mecz w wykonaniu Gwiazd Geodezji. Drużyna ta złapała formę, szkoda że dopiero pod koniec rozgrywek. Spotkanie toczone w szybkim tempie, oba zespoły grały odważnie i ofensywnie. Niestety - skuteczność w obu przypadkach, pozostawiała wiele do życzenia. Aż do 14 minuty nie padały gole, ale jak już zaczęły to hurtowo. Najpierw bramkę zdobył Maciej Jaworski, po chwili dorzucił drugą. W ciągu kolejnych 2 minut padły aż 3 gole, dwa dla Gwiazd i jeden autorstwa Tomasza Zawady z FC Mosiny. Cóż za końcówka! W ciągu 3 minut oglądaliśmy aż 5 bramek!!! Coś niesamowitego.

II połowa nie była aż tak zaskakująca. Gospodarze kontrolowali to, co działo się na parkiecie. FC Mosina grała z pełnym zaangażowaniem, ale nie była w stanie zmienić obrazu gry. Gwiazdy Geodezji wygrały 3 ligowy mecz z rzędu. BRAWA!

futbolsport.pl - FC Aftermelanż 5:4 (2:2)

Bramki dla futbolsport.pl: Mateusz Koszycki 9', Łukasz Paczkowski 12', 19', Sebastian Gajewski 33', 34'

Bramki dla FC Aftermelanż: Wojciech Spaleniak 24', Jakub Gościniak 16', 25', Jakub Żelazko 4'

Pierwsi na prowadzenie wyszli młodzi zawodnicy FC Aftermelanż. Bramkę zdobył Jakub Żelazko. Goście, mimo że grali tylko z jedną zmianą, zmęczeni po meczu z Nołnejm, nie poddwali się. W 9 minucie do wyrówania doprowadził kapitan - Mateusz Koszycki. 3 minuty później po świetnej akcji zespołowej gola zdobył Łukasz Paczkowski i było 1:2. Na minutę przed końcem roztargnienie w defensywnie rywali wykorzystał Jaub Gościniak i było już 2:2.

Po zmianie stron lepiej prezentowali się zawodnicy FC Aftermelanż, ale to futbolsport.pl wyszedł na prowadzenie. Kapitalnym strzałem z dystansu popisał się Łukasz Paczkowski. Zmieniający się całymi czwórkami goście, nie mieli zamiaru odpuścić. W 24 i 25 minucie zdobyli dwie bramki i wydawało się, że pójdą za ciosem. Uważna gra w obronie i poświęcenie ekipy futbolsport.pl sprawiło, że FC Aftermelanż nie mógł znaleźć drogi do bramki Jacka Walczaka. W ostatnich fragmentach meczu gospodarze rzucili wszystkie siły do ataku i to opłaciło się. Po świetnych kontrach dwa gole zdobył Sebastian Gajewski i futbolsport.pl mógł cieszyć się z 3 punktów i 6 miejsca na koniec sezonu.

Gwiazdy Geodezji - Jomax Mosina 1:4 (1:3)

Bramki dla Gwiazd Geodezji: Jacek Dalhke 17'

Bramki dla Jomaxu Mosina: Bartosz Marcinkowski 3', Szymon Drobiński 8', 34', Arkadiusz Wekwert 13'

Ostatni mecz Ligi Halowej futbolsport.pl. Gwiazdy Geodezji zmęczone po meczu z FC Mosiną, musiały stawić czoła kolejnej ekipie z pobliskiej miejscowości - Jomaxowi. Goście objęli prowadzenie już w 3 minucie, a strzelcem gola był Bartosz Marcinkowski. 5 minut później na 0:2 podwyższył Szymon Drobiński. Jomax kontrolował grę, świetnie ustawiał się w defensywie, nie dając rozwinąć skrzydeł rywalom. W 13 minucie Arek Wekwert zaskoczył bramkarza gospodarzy i było 0:3. W ostatniej akcji I połowy Jacek Dalhke dał nadzieję swojemu zespołowi trafiając na 1:3.

Po zmianie stron tempo gry spadło i widać było że Jomax chce utrzymać korzystny wynik. W tej części gry padła tylko jedna bramka. W ostatniej minucie meczu Szymon Drobiński ustalił wynik spotania na 1:4, a zwycięstwo dało Jomaxowi 3 miejsce na koniec sezonu. Gratulujemy!

Dziękujemy wszystkim drużynom za ten wieczór, podsumowanie ligi i realcja z wręczania nagród ukaże się niebawem.