Emocjonująca końcówka

2017-04-26

Można powiedzieć, że liga siódemek futbolsport.pl ruszyła na dobre. Do zmagań jako ostatnie przystąpiły drużyny Ludowy KS addicted2fun i Dekpol. Obie ekipy dopiero wczoraj rozpoczęły zmagania w lidze futbolsport.pl. Jak to bywa w debiucie, mecz zakończył się remisem 3:3. Emocji nie brakowało,  w szczególności końcówka spotkania była niesamowita w wykonaniu obu drużyn.  Pierwsza połowa upłynęła pod dyktando zespołu Dekpol który miał więcej z gry i był bardziej poukładany taktycznie. Efekt to bramka z 8 minuty autorstwa Radka Marszałka. Ten sam zawodnik chwilę później mógł podwyższyć na 2:0 ale minimalnie chybił. Do przerwy 1:0 dla Dekpolu. Drugie 25 minut rozgrzało nas do czerwoności. Najpierw swoją drugą bramkę w meczu zdobył Paweł Marszałek, była to 27 minuta. Odpowiedź teamu Ludowy KS addicted2fun była niemal natychmiastowa. Dosłownie po 60 sekundach kontaktową bramkę zdobył Jakub Podkowiński. Mecz się otworzył.  Raz po raz dochodziło do spięć podbramkowych, jednak bez efektu bramkowego. W decydujących momentach obu ekipą brakowało wykończenia. Tak było do 49 minuty. Wtedy to Adam Podkowiński wyrównał stan rywalizacji. Mało tego zespół Ludowy KS addicted2fun poszedł za ciosem i za sprawą Jakuba Ginert wyszedł na prowadzenie 3:2. Dekpol zaskoczony takim obrotem sprawy ruszył do rozpaczliwego ataku. Udało się. Praktycznie w ostatniej akcji meczu jeden z zawodników Ludowy KS addicted2fun zagrał ręką w polu karnym. Sędzia prowadzący te zawody Pan Szymon Lizak wskazał na rzut karny. Skutecznym wykonawcą okazał się Mikołaj Ratajczak i mecz zakończył się podziałem punktów.

Ludowy KS addicted2fun – Dekpol  3:3 (0:1)

Bramki zdobyli:

Ludowy KS addicted2fun – Adam Podkowiński 28, 49 minuta oraz Jakub Ginert 50 minuta.