VI kolejka ligi halowej futbolsport.pl

2018-02-12

Świetna wymiana ciosów w meczu Nołnejm z Gwiazdami Geodezji, Auto Lombard na zero z tyłu, Real Puszczykowo posniós FC Aftermelanż, Folrian Suchy Las bez szans w starciu z Jomaxem Mosina, Format zdemolował futbolsport.pl. Poniżej relacja z tego co działo się w 6 kolejce ligi futbolsport.pl.

Tajfun - Banger Army 5:0 WALKOWER

Nołnejm - Gwiazdy Geodezji 4:4 (1:2)

Bramki dla Nołnejm: Arek Okupniak 31', Piotr Kubiak 16', 20', 32'

Bramki dla Gwiazd Geodezji: Przemysław Leśniczak 25', Bartosz Waszkowiak 21', Maciej Jaworski 10', 13'

Bardzo żywy początek, widać było, że obu drużynom zależy na zwycięstwie. Akcja za akcją na obie bramki, jednak brakowało szczęścia i precyzji w wykończeniu. W 10 min po mocnym strzale z dystansu Macieja Jaworskiego Gwiazdy Geodezji wyszły na prowadzenie. Ten sam zawodnik w 13 min popisał się świetnym lobem ze swojej połowy i podwyższył na 2:0. W 16 min Piotr Kubiak pięknym strzałem w samo okienko zmniejszył straty. Ten sam zawodnik w 20 min ponownie, ale tym razem z rzutu wolnego, zdjął „pajęczynę” w bramce przeciwnika i doprowadził do remisu. Gwiazdy Geodezji szybko odpowiedziały za sprawą Bartosza Waszkowiaka podwyższyły na 3:2. W 25 min Przemysław Leśniczak strzelił na 4:2 dla Gwiazd Geodezji. Podrażnieni piłkarze drużyny Nołnejm zabrali się za odrabianie strat. W 28 min Nołnejm miał rzut karny, ale zawodnik, który podszedł do piłki nawet nie trafił w bramkę.W 31 min ten sam zawodnik zrehabilitował się zmniejszył straty. W 32 min Piotr Kubiak strzelił swoją 3 bramkę kompletując hat-trica i mecz zakończył się wynikiem 4:4.

Format - futbolsport.pl 16:0 (8:0)

Bramki dla Formatu: Rafał Norek 8', 10', 19', Mateusz Leśny 11', 12', 23', 27', Maciej Przymusiak 1', Tomek Paprzycki 5', 17', 24', 26', 28', Daniel Mankiewicz 7', 22', 33'

To spotkanie to totalny pogrom drużyny futbolsport.pl, która nie była w stanie nic zdziałać w meczu z liderem ligi. Co prawda goście podeszli do spotkania solidnie osłabieni brakiem kilku czołowych zawodników, ale nie usprawideliwa to tak słabego wyniku. Format dominował od pierwszej do ostatniej minuty, bezlitośnie wykńaczając kolejne akcje. Tym zwycięstwem wyrównał rekord ligi ustanowiony... w poprzedniej kolejce, gdzie identycznym rezultatem zakończyło się spotkanie z Florianem Suchy Las. Kolejni rywale Formatu pewnie już nie mogą doczekać się spotaknia z tą drużyną.

Auto Lombard - FC Mosina 4:0 (1:0)

Bramki dla Auto Lombardu: Patryk Hirsch 33', Arkadiusz Libera 10', Jakub Frąckowiak 24', Sławomir Urabaniak 27'

Wyrównany początek meczu. Bardziej doświadczeni piłkarze Auto Lombardu asekurowali tyły i starali się zagrozić bramce FC Mosina, atakując całą drużyną i konstruując groźne, przemyślane akcje. W 10 min Arkadiusz Libera trafił na 1:0. FC Mosina starała się doprowadzić do zmiany rezultatu, jednak grający pressingiem szczególnie na swojej połowie, Auto Lombard skutecznie wybijał ich z rytmu. W 14 min Kamil Linka z FC Mosina popisał się atomowym strzałem z dystansu ale piłka trafiła jedynie w spojenie. Początek drugiej połowy był bardziej otwarty, na obydwie bramki sunął atak za atakiem, jednak brakowało szczęścia i wynik nie ulegał zmianie. Auto Lombard grał konsekwentnie i po ładnej, składnej akcji podwyższył na 2:0. W 27 min Sławomir Urbaniak strzelił na 3:0, a w 33 min Patryk Hirsch ustalił wynik meczu na 4:0.

Real Puszczykowo - FC Aftermelanż 4:7 (1:4)

Bramki dla Realu Puszczykowo: Paweł Stasiak 33', Dariusz Mrozek 32', Grzegorz Brukwicki 34', Mateusz Brych 15'

Bramki dla FC Aftermelanż: Szymon Matusiak 9', Jan Koralewski 30', Wojciech Spaleniak 4', 13', Filip Barański 26', Kornel Uniejewski 16', 29'

Kary: Wojciech Spaleniak Ż. K 19' (FC Aftermelanż)

Po pierwszym zwycięstwie w Lidze Halowej futbolsport.pl, Real Puszczykowo przystąpił do meczu z FC Aftermelanż w „piątkę” bez zawodników rezerwowych. Mimo pełnej koncentracji Real stracił gola już w 4 min, a strzelcem był Wojciech Spaleniak. Z biegiem minut młoda drużyna FC Aftermelanż zdobywała przewagę. W 9 min Szymon Matusiak strzelił na 2:0, a w 13 min ponownie Wojciech Spaleniak podwyższył na 3:0. W 15 min Mateusz Brych zmniejszył straty, jednak odpowiedź FC Aftermelanż była natychmiastowa bo w 16 min meczu Kornel Uniejewski podwyższył na 4:1.

W drugiej połowie, podobnie jak w pierwszej, przeważał FC Aftermelanż ale Real Puszczykowo groźnie kontratakował. W 21 min Paweł Stasiak pomylił się przy wykonywaniu rzutu karnego. Real dążył do odrobienia strat. Widać było, że mimo abitnej postawy, chwilami brakowało im sił. W 26 min Filip Barański zdobył 5 gola dla swojego zespołu, a w 29 min ponownie Kornel Uniejewski podwyższył na 6:1. Rozpędzony Aftermelanż strzelił 7 bramkę w 30 min. Końcówka meczu należała jednak do drużyny Realu Puszczykowo. W 32 min po faulu bramkarza, Dariusz Mrozek zdobył bramkę z rzutu karnego. Chwilę później Paweł Stasiak zmniejszył straty aplikując rywalom trzecią bramkę. Pod koniec meczu „Galaktyczni” zdołali przeprowadzić jeszcze jeden skuteczny atak i spotkanie zakończyło się wynikiem 4:7 dla FC Aftermelanż.

Florian Suchy Las - Jomax Mosina 1:10 (0:3)

Bramki dla Floriana Suchy Las: Maciej Kadzewicz 28'

Bramki dla Jomaxu Mosina: Arkadiusz Wekwert 24', Oskar Baraniak 4', 8', 11', 19', 25', 32', Bartosz Marcinkowski 18', Szymon Drobiński 23', Jakub Jaworski 24'

Wyrównany początek meczu, jednak z minuty na minutę Jomax zyskiwał przewagę, co potwierdził już w 4 min silnym strzałem z dystansu Oskar Baraniak. W 8 min ponownie Oskar Baraniak i było już 2:0 dla drużyny Jomax Mosina. Kilka minut później Oskar skompletował hat-trica.

Druga połowa bez zmian. Przewaga piłkarzy z Mosiny nie podlegała dyskusji. Tuż po rozpoczęciu bo już w 18 min Bartosz Marcinkowski nie dał szans bramkarzowi, a minutę później ponownie Oskar Baraniak i było już 5:0. Kolejne gole były tylko kwestią czasu. Jomax wygrał wysoko i zasłużenie, nie dając żadnych szans rywalom.