Terminarz I Turnieju Halowego futbolsport.pl 2018

Terminarz I Turnieju Halowego futbolsport.pl 2018

 

 

 

 

TURNIEJ HALOWY W PIŁCE NOŻNEJ

futbolsport.pl. CUP 2018

 

SOBOTA 27 STYCZNIA

TERMINARZ MECZY GRUPOWYCH:

 

(Czas gry – 1 x 10 minut)

 

15:00 A 1 BUDCHEM - A 2 SPEC KABLE …….. - …….. (Grupa - A)

15:12 B 1 TAJFUN - B 2 PERUGIA CALCIO …….. - …….. (Grupa - B)

15:24 A 3 LUB - KART PLUS - A 4 ART.MARKET.PL …........ - …….. (Grupa - A)

15:36 B 3 RAPID POZNAŃ - B 4 DCT GDAŃSK …….. - …….. (Grupa - B)

15:48 A 1 BUDCHEM - A 5 NAT GEO …….. - …….. (Grupa - A)

16:00 B 1 TAJFUN - B 5 AŁSAJDER POZNAŃ …….. - …….. (Grupa - B)

16:12 A 2 SPEC KABLE - A 3 LUB - KART PLUS …….. - …….. (Grupa - A)

16:24 B 2 PERUGIA CALCIO - B 3 RAPID POZNAŃ …….. - …….. (Grupa - B)

16:36 A 4 ART.MARKET.PL - A 5 NAT GEO …….. - …….. (Grupa - A)

16:48 B 4 DCT GDAŃSK - B 5 AŁSAJDER POZNAŃ …….. - …….. (Grupa - B)

17:00 A 1 BUDCHEM - A 3 LUB - KART PLUS …….. - …….. (Grupa - A)

17:12 B 1 TAJFUN - B 3 RAPID POZNAŃ …….. - …….. (Grupa - B)

17:24 A 2 SPEC KABLE - A 5 NAT GEO …….. - …….. (Grupa - A)

17:36 B 2 PERUGIA CALCIO - B 5 AŁSAJDER POZNAŃ …….. - …….. (Grupa - B)

17:48 A 1 BUDCHEM - A 4 ART.MARKET.PL …….. - …….. (Grupa - A)

18:00 B 1 TAJFUN - B 4 DCT GDAŃSK …….. - …….. (Grupa - B)

18:12 A 3 LUB - KART PLUS - A 5 NAT GEO …….. - …….. (Grupa - A)

18:24 B 3 RAPID POZNAŃ - B 5 AŁSAJDER POZNAŃ …….. - …….. (Grupa - B)

18:36 A 2 SPEC KABLE - A 4 ART.MARKET.PL …….. - …….. (Grupa - A)

18:48 B 2 PERUGIA CALCIO - B 4 DCT GDAŃSK …….. - …….. (Grupa - B)

 

 

 

 

ZAKOŃCZENIE MECZY GRUPOWYCH

 

 

MECZE PUCHAROWE

 

(Czas gry – 1x10 minut. – Remis: seria 3 rzutów karnych)

 

 

19:00 m.1 5A ...................................... 5B ................................... …….. - …….. k. …….. - ……..

 

(mecz o 9 miejsce:5 miejsce gr. A – 5 miejsce gr. B)

 

19:12 m.2 1A ..................................... – 2B ................................... …….. - …….. k. …….. - ……..

 

(półfinał)

 

19:24 m.3 1B ..................................... – 2A ................................... …….. - …….. k. …….. - ……..

 

(półfinał)

 

19:36 m.4 3A ..................................... – 4B ................................... …….. - …….. k. …….. - ……..

 

 

19:48 m.5 3B ..................................... – 4A ................................... …….. - …….. k. …….. - ……..

 

 

 

 

 

20:00 m.6 ............................................. ..................................... …….. - …….. k. …….. - ……..

(mecz o 7 miejsce: prz. 4 – prz. 5)

 

20:12 m.7 ............................................. ..................................... …….. - …….. k. …….. - ……..

(mecz o 5 miejsce: zw. 4 – zw. 5)

 

20:24 m.8 ............................................. ..................................... …….. - …….. k. …….. - ……..

(mecz o 3 miejsce: prz. 2 – prz. 3 )

 

20:36 m.9 ............................................. ..................................... …….. - …….. k. …….. - ……..

(FINAŁ: zw. 2 – zw. 3 )

 

 

 

 

20:50 ZAKOŃCZENIE TURNIEJU

 

 

 Pozdrawiamy 

Organizatorzy 

Sprawdź nasze produkty