II kolejka ligi halowej futbolsport.pl

2017-12-04

Auto Lombard pokazał siłę ognia, Format rozbił Nołnejm, Banger Army lepsze od FC Aftermelanż, Florian Suchy Las wygrywa z FC Mosina, Tajfun sprowadził na ziemię Gwiazdy Geodezji. Relacja z II kolejki ligi halowej futbolsport.pl.

Format – Nołnejm 7:2 (4:0)

Bramki dla Formatu: Przemysław Babijów 4', 8', Krzysztof Schoen 14', 27', Dominik Skorczyk 21', Tomek Paprzycki 6', 24'

Bramki dla Nołnejm: Kornel Derda 31', Dominik Bendlewski 34'

Obydwie drużyny rozpoczęły mecz bardzo skoncentrowane, asekurując tyły i starając się grać z kontry. Pierwszą bramkę strzelił Przemysław Babijów i jego drużyn nie oddała przewagi aż do przerwy, zdobywając kolejne 3 bramki. Początek drugiej części gry także bardzo wyrównany z delikatną przewagą Nołnejm, który ruszył do ataku i w 19 min była bardzo blisko strzelenia gola, lecz piłka trafiła w słupek. Bramkarz Formatu w II połowie pokazał się z bardzo dobrej strony, broniąc kilka sytuacji 100%. Piłkarze Nołnejm skupili się na ofensywie i zapomnieli o obronie przez co nadziali się na szybkie kontry, po których mądrze grający Format zdobył kilka bramek i przypieczętował zwycięstwo.

Auto Lombard – Real Puszczykowo 11:0 (2:0)

Bramki dla Auto Lombard: Patryk Hirsch 32', Arkadiusz Libera 14', 20', 21', 30', Jakub Frąckowiak 4', 19', 23', 25', 27', 33'

Po wyrównanym, lecz lekko chaotycznym początku obu drużyn do głosu doszli piłkarze Auto Lombard, którzy asekurując tyły równocześnie groźnie kontratakowali i „punktowali” przeciwników. Podobny obraz gry obserwowaliśmy w II połowie. Na początku Auto Lombard strzelił 3 bramki, grał bezbłędnie w obronie, kontrolował grę i nie oddał zwycięstwa, deklasując rywali.

Banger Army – FC Aftermelanż 3:2 (1:1)

Bramki dla Banger Army: Damian Babula 3', Tomasz Michalski 23', 26'

Bramki dla FC Aftermelanż: Krystian Kaczmarek 16', 28'

Bardzo nerwowy początek spotkania, chaotyczna gra z obu stron, mało składnych akcji. Pierwsi na prowadzenie wyszli piłkarze Banger Army. W 8 min dogodnej sytuacji do wyrównania nie wykorzystała drużyna FC Aftermelanż strzelając w słupek. W 16 min bezbłędnie uderzył Krystian Kaczmarek i doprowadził do remisu. W drugiej połowie sytuacja nie uległa zmianie, więcej szczęścia miała drużyna Banger Army, która w 23 min po szybkiej akcji wyszła na prowadzenie i nie oddała go już do końca meczu.

Florian Suchy Las –Auto Lombard 2:5 (2:3)

Bramki dla Florian Suchy Las: Robert Szaroleta 13', Łukasz Urbańczyk 14'

Bramki dla Auto Lombard: Sebastian Dudziak 33', Jakub Frąckowiak 7', 11', 12', 22'

Obydwie drużyny starały się grać bezbłędnie. W 7 min Auto Lombard po jednej z kontr strzelił gola i wyszedł na prowadzenie. Po kilkuminutowej przewadze tej drużyny do głosu doszła ekipa Florian Suchy Las i zdołała częściowo odrobić straty. W drugiej połowie Florian Suchy Las starał się grać szybką piłką i doprowadzić do wyrównania, jednak doświadczona drużyna Auto Lombard po ładnej akcji powiększyła przewagę strzelając 4-tą bramkę i wygrała mecz.

Gwiazdy Geodezji – Tajfun 2:10 (1:4)

Bramki dla Gwiazd Geodezji: Mateusz Grajewski 13', 23'

Bramki dla Tajfuna: Marek Rybicki 4', 14', Łukasz Marek 11', 24', 30', 31', 32', Paweł Grabia 6', 19', Marcin Wiśniewski 28'

Uznawany za faworyta w tym meczu Tajfun od początku przystąpił do zmasowanych ataków. Nołnejm starał się zabezpieczyć tyły i grać z kontry, niestety nie ustrzegł się kilku błędów i po 1 połowie przegrywał 1:4 W drugiej połowie od groźnych akcji ofensywnych rozpoczęła drużyna Nołnejm, która chciała odrobić straty. Od ok. 20min zrobił nam się bardzo otwarty mecz i obie drużyny przeprowadzały atak za atakiem, jednak bardziej konkretny był Tajfun i wygrała zdecydowanie 10:2

Florian Suchy Las – FC Mosina 4:2 (2:1)

Bramki dla Florian Suchy Las: Robert Szaroleta 21', Mateusz Duchowski 19', Łukasz Urbańczyk 16', Adam Duchowski 10'

Bramki dla FC Mosiny: Błażej Budasz 14', 26'

Kary: Paweł Urbańczyk Ż. K (Florian Suchy Las), Mateusz Duchowski Ż. K (Florian Suchy Las), Łukasz Urbańczyk Ż. K (Florian Suchy Las), Bartosz Szalaty Ż. K (FC Mosina), Artur Kaczmarek Ż. K (FC Mosina), Kamil Lina CZ. K (FC Mosina)

Początek spotkania niezwykle wyrównany, mimo że Florian grał drugie spotkanie to nie ustępował młodej drużynie FC Mosina. W 10 min Adam Duchowski wyprowadził ekipę gospodarzy na prowadzenie, które nie trwało długo gdyż w 14 min Błażej Budasz doprowadził do wyrównania. Gra się troszkę zaostrzyła i w 15 min czerwoną kartką ukarany został zawodnik FC Mosina Kamil Linka. Grająca w przewadze drużyna Florian Suchy Las wyszła na prowadzenie i do przerwy było 2:1

Od mocnego uderzenia drugą połowę rozpoczęła ekipa Florian Suchy Las i było już 3:1 W 20 min dwie żółte kartki otrzymała FC Mosina i grając w osłabieniu straciła 4-tą bramkę. Mecz zrobił się bardzo zacięty, walczono o każdy metr hali i dochodziło do licznych fauli. FC Mosina ruszyła do ataku i po jednym ze strzałów w 23 min piłka trafiła w słupek. Skomasowane ataki tej drużyny zakończyły się strzeleniem drugiej bramki, strzelcem ponownie był Błażej Budasz. W 27 min żółty kartonik otrzymał Paweł Urbańczyk z Florian Suchy Las, a w 30min jego brat Łukasz Urbańczyk. Los kolegów z drużyny podzielił Mateusz Duchowski i otrzymał żółtą kartkę w 33min. W meczu walki, gdzie kartki decydowały o losach spotkania lepsi okazali się zawodnicy Florian Suchy Las wygrywając 4:2.