Lekcja futbolu

2017-04-21

Srogą lekcję piłki nożnej dali ekipie futbolsport.pl zawodnicy drużyny Tajfun. Po zwycięstwie 5:1 nad KS Ciamajdy Reaktywacja, tym razem rozgromili organizatora rozgrywek aż 15:2. Było to jednostronne widowisko. Tajfun panował na boisku od pierwszej do ostatniej minuty. Już do przerwy lider I Ligi zapewnił sobie sporą przewagę bramkową prowadząc 8:0. Grał szybko z dużym rozmachem. Po zmianie stron nie zwalniał tempa obnażając błędy w ustawieniu zespołu futbolsport.pl. Najskuteczniejszym strzelcem ekipy Tajfun był czołowy strzelec poznańskich lig amatorskich Łukasz Marek,  zdobywca 6 bramek. Kroku nie ustępował mu Paweł Grabia strzelec 5 goli. Na osłodę drużynie futbolsport.pl pozostaje fakt, że zespół Tajfun to jednen z faworytów do zwycięstwa w lidze futbolsport.pl oraz  że mimo wysokiej porażki ekipa ta walczyła do końca o honorowe trafienie. Udało się dwukrotnie pokonać bramkarza zespołu Tajfun, Łukasza Ambroziaka. Najpierw Bartek Waszkowiak, a w samej końcówce Jan Kulpiński wpisali się na listę strzelców.

Tajfun – futbolsport.pl  15:2 (8:0)

Tajfun – Łukasz Marek 6, Paweł Grabia 5, Krzysztof Pierzchlewicz 2 i Marek Rybicki i Sebastian Czura po 1

futbolsport.pl – Bartosz Waszkowiak i Jan Kulpiński po 1.