Mieszane nastroje ekipy Kumple-HoReCa Team

2017-04-13

Za nami drugi dzień ligi futbolsport.pl. W drugiej lidze zmagania rozpoczęły ekipy Kumple – HoReCa Team, Arvato Poznań oraz AWF Oldboys. Co ciekawe drużyna Kumple-HoReCa Team rozgrywała w tym dniu aż dwa spotkania. Pierwszym rywalem zespołu z Piły była ekipa  Arvato Poznań. Już w pierwszej minucie zespół z Poznania stracił bramkę po szybkiej akcji zespołu Kumple-HoReCa. Robert Szaroleta wykorzystał nadarzającą się okazję i umieścił piłkę w siatce. W 9 minucie doszło do podwyższenia rezultatu. Na listę strzelców po raz kolejny wpisał się Robert Szaroleta. W dalszej części potyczki gra toczyła się głównie w środkowej części boiska. Drużyna Arvato dążyła do zmiany wyniku i co prawda stworzyła sobie kilka dogodnych okazji, ale za każdym razem brakowało wykończenia.  Do przerwy 2:0 dla zawodników z Piły. Druga część zaczęła się od falowych ataków zespołu Arvato Poznań. Niestety mimo przewagi i kilku świetnych okazji wynik nie ulegał zmianie. Za każdym razem groźne akcje ekipy z Poznania były blokowane przez obrońców lub padały łupem skutecznie interweniującego bramkarza z Piły – Krzysztofa Szarolety. To co nie udał się drużynie Arvato Poznań w pełni udało się zawodnikom z Piły, a dokładnie Robertowi Szarolecie, który w 35 minucie zdobył swoją trzecią bramkę i tym samym skompletował hat-tricka. Arvato ambitnie walczyło o honorową bramkę jednak w tym dniu wyraźnie szwankowała skuteczność. Dodatkowo pod koniec meczu Paweł Wiśniewski podwyższył na 4:0 i ustalił wynik końcowy.

Kumple – HoReCa Team -  Arvato Poznań  4:0 (2:0)

Bramki zdobyli: Robert Szaroleta 1, 9, 40 min. oraz Paweł Wiśniewski 43min.

W drugim meczu rywalem ekipy Kumple – HoReCa Team była drużyna AWF Oldboys. Trudy pierwszego spotkania dały się we znaki zespołowi Kumpli, którzy od początku spotkania skupieni byli przede wszystkim na defensywie. Jednak po kilku akcjach AWF Oldboys znaleźli drogę do bramki rywala. W 12 minucie skutecznym strzałem popisał się Arkadiusz Najdek. W 25 minucie doszło do wyrównania za sprawą Pawła  Wiśniewskiego. Zespół Kumpli jednak nie dotrwał do przerwy z wynikiem remisowym, gdyż tuż po wznowieniu gry Paweł Krokosz po szybkiej akcji, oraz błędach w ustawieniu obrony doprowadził do wyniku 2:1. Tuż po zmianie stron w 28 minucie zespół z Poznania strzelił bramkę na 3:1  i gdy wydawało się, że mecz mają pod kontrolą w 38 minucie za sprawą Michała Witkowskiego zespół „Kumpli” zdobył bramkę kontaktową. Mało tego zespół z Piły mimo, że wyraźnie opadł z sił mógł odmienić losy spotkania. Stworzył sobie dwie 100% okazje jednak fatalnie spudłował. Niewykorzystane sytuacje zemściły się. Zespół AWF Oldboy, który miał kilka bardzo dobrych okazji dużo wcześniej i mógł zamknąć mecz, dopiero na dwie minuty przed zakończeniem spotkania postawił kropkę nad „i”. Po bramce Błażeja Osińskiego przypieczętował zdobycie trzech punktów.

Kumple- HoReCa Team - AWF Oldboys  2:4 (1:2)

Kumple-HoReCa – Paweł Wiśniewski 25 min oraz Michał Witkowski 38 min.

AWF Oldboys – Arkadiusz Najdek 12 min, Paweł Krokosz 25 min, Szymon Szajek 28 min oraz Błażej Osiński 48 min.